Jump to content
BulForum.com

BulForum


Psihara^^

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Напротив, за проблема е съобщено от доста време. Единственият действащ администратор в момента е Дриймър, който предположи, че става дума за някаква папка в масива на сървъра, в която се съхраняват снимките на потребителите, но поради неясна причина е с променен атрибут "Read only". Проблемът е, че той няма достъп до сървъра и това може да провери и оправи единствено Вено, който както знаете, влиза тук от дъжд на вятър....а скоро нито дъжд е валял, нито вятър е духал....само жега. :P

 

Не е болка за умиране, ще го оправят по някое време...

 

 

П.П. Вие няма как да го видите, но мога да ви уверя, че от дни седи рапорт за този проблем, пуснат от мен. Всички други рапорти, пускани ежедневно от съфорумците се обработват и изчистват, само този седи с удивителната до него и ще седи, докато проблемът не се оправи.

Link to comment
Share on other sites

Аз скоро го срещнах на живо. По скоро едва ли чете въпросната тема. Толкова ли не може да даде ssh достъп на други хора за такива ситуации? Ако ще - с някакъв юзър, имащ достъп само до форумната част от сървъра...

 

Отделно сървъра има ли iLO интерфейс или някакъв еквивалент? Щото ако има - това доста ще улесни работата при разни power failures...

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

На мене не ми е ясно, как има толкова администратори, който "работят" за някой с който нямат връзка.Идеята ми е, че на мен би и било кофти да си хвърлям труда, при положение, че "бос"-а не го интересува какво става.

А за тая "яка" машина на която се хоства форума, ако не се лъжа, бяха давали пари няколко човека.Каква е идеята никой да няма достъп до нея?

Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Я пробвайте сега.

 

Друг път като има проблеми пращайте PM директно на мен, така ще получа имейл и ще проверя какво става.

 

Вено.

Link to comment
Share on other sites

...пращайте PM директно на мен, така ще получа имейл и ще проверя какво става.

 

Стига по същото време да не се е скапала и системата за изпращане на имейли (че по едно време и за това говореха), щото така няма и имейл да получиш. :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

И таз добра. Смених си скина за малко на default-ния и след това видях, че вече го няма про-то 3.1 а.к.а. оня бъгавия, но единствения, който ми вършеше работа. И кво правим ся?

Link to comment
Share on other sites

Защото с този скин не може да се логнеш...и тъй като е много трудно да обясниш на всички със скина, защо не могат да се логнат, затова и са го махнали.

Link to comment
Share on other sites

На него ясно си пишеше, че логина не работи. Аз не съм имал проблеми от тоя тип досега. Според мен е излишно да се маха, но както и да е. Сега трябва да внимавам да не го обърна като Сотбис. Всички останали са боза.

Link to comment
Share on other sites

На него ясно си пишеше, че логина не работи. Аз не съм имал проблеми от тоя тип досега. Според мен е излишно да се маха, но както и да е. Сега трябва да внимавам да не го обърна като Сотбис. Всички останали са боза.

 

Аз си ползвам CleanCut. Много си ми е удобен даже.

Link to comment
Share on other sites

Classic Blue rulezzz! :bgrin:

Видене, ако искаш да върнем бъгнатия скин с надписа, ама после ти ще обясняваш процедурата на логване персонално на всеки, дето пита защо не може да се логне (въпреки пояснителния надпис).

Link to comment
Share on other sites

И таз добра. Смених си скина за малко на default-ния и след това видях, че вече го няма про-то 3.1 а.к.а. оня бъгавия, но единствения, който ми вършеше работа. И кво правим ся?

 

Е и аз така. Сега ме е яд, че няма връщане назад.

Link to comment
Share on other sites

Classic Blue rulezzz! :bgrin:

Видене, ако искаш да върнем бъгнатия скин с надписа, ама после ти ще обясняваш процедурата на логване персонално на всеки, дето пита защо не може да се логне (въпреки пояснителния надпис).

 

Аз не знам някой да е питал, поне не и мен. Малоумници винаги ще има - от това в скобите по-ясно няма и не може и да има.

 

Калсик блу е пълна боза, както и повечето други 3.1 скинове - казвам го от гледна точка на факта, че грам не мога да се ориентирам в шарениите му/им. От Про скина по-удобен и изчистен досега аз лично не съм виждал. Което естествено си е мое мнение, но както виждам и на други потребители.

Link to comment
Share on other sites

Е и аз така. Сега ме е яд, че няма връщане назад.

Пиши на мидекс, ще се разберете на лични. Midex - един път и си там! :D

И аз подкрепям идеята, че това махане е глупаво при положение, че изрично си пишеше, че login-a не работи, ама...

Link to comment
Share on other sites

Има и нещо друго - аз лично НИКОГА не съм имал проблеми с логина. А го правя от поне 3 места. Когато ми иска юзър/парола, ми изкарва стартовия екран с дифолт скина, а в момента в който се логна си ме връща на Про. Винаги е било така без да пипам каквото и да е.

Link to comment
Share on other sites

И при мен е така, но наистина имаше проблем, ако искаш да се логнеш през прото. Отделно, че е и малко бъгав - за датите и часа говоря, както това, че не показва рекламата, което за мен е плюс :). Но си остава най-добър, тъй като ми разделя пиннатите теми от нормалните и не ги меши на едно.

Link to comment
Share on other sites

Има и нещо друго - аз лично НИКОГА не съм имал проблеми с логина. А го правя от поне 3 места. Когато ми иска юзър/парола, ми изкарва стартовия екран с дифолт скина, а в момента в който се логна си ме връща на Про. Винаги е било така без да пипам каквото и да е.

 

 

И при мен е така, но наистина имаше проблем, ако искаш да се логнеш през прото. Отделно, че е и малко бъгав - за датите и часа говоря, както това, че не показва рекламата, което за мен е плюс :). Но си остава най-добър, тъй като ми разделя пиннатите теми от нормалните и не ги меши на едно.

 

Точно, ама точно за тези неща и аз си мисля! + имаше проблеми и при търсенето, което всъщност налагаше да се сменя скина, за да може да се търси във форума.

 

Защо трябва да се пише на Midex, който ще липсва известно време, така че да не му се пишат ЛС:) Няма ли нещо, което да е общовалидно и достъпно за всички потребители?

Link to comment
Share on other sites

Действително скинът има някои проблеми заради старата си версия, но те са незначителни по отношение на нормалното потребление на Форума. За сметка на това предимствата му са в пъти повече. Аз пробвах повечето 3.1 скинове и нито един не ми допада. Изобщо не ме интересува, че всичките им функции работят...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...