Jump to content
BulForum.com

BulForum


Psihara^^

Recommended Posts

Да, само не правете грешката с фейбук или подобни щуротии +1, Like и т.н. шитс. Доста често тия глупости бавят зареждането на много сайтове, макар и с малко, понякога с повече.

vBulletin примерно има рейтинг на постове. Бих казал, че го ползвам. Понякога тук ми е липсвало, да изразя силна подкрепа или обратно, към някой пост, но не мисля, че е нещо фатално ако го няма.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

имаше на предвид
Да те *** и във филолога... "имаше предвид"

 

Доста често тия глупости бавят зареждането на много сайтове, макар и с малко
Няма да е толкова малко, когато го отваряш през телефон...
Link to comment
Share on other sites

Момчета, на версия Delicate Blue 3.1 съм. И тя си ме кефи най-много. Обаче има ли шанс стрелкичките, чрез които влизам в последното мнение в дадена тема, да са малко по-дълги? Мисля, че на зелената версия бяха такива. Че съм малко Паркинсон и докато ги нацеля... :laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Чудя се... дали има нужда от отделен раздел 'Клипове' ? Това е най-умрелия раздел в целия форум (може би след МТВ, бойни изкуства и скаутство) с една единствена що-годе струваща си вниманието тема...

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Скаутство беше замислен навремето, докато се подготвяше форума на организацията...Бях забравил почти, че съществува, може с чиста съвест да бъде премахнат.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Не знам дали въпроса е точно за тоя раздел, но как да забраня на торемт клиента ми ( utorrent ) дa seed-ва на хора през "Магнитен линк"?

Какъв е смисъла на seed-вам 24/7 като вече от над 1,2ТБ имам зачетени от торент сайта само 200ГБ?

Edited by pcworm
Link to comment
Share on other sites

Не знам дали въпроса е точно за тоя раздел, но как да занрамя ма торемт клиента ми ( utorrent ) дa seed-ва на хора през "Магнитен линк"?

Какъв е смисъла на seed-вам 24/7 като вече от над 1,2ТБ имам зачетени от торент сайта само 200ГБ?

 

Ако има такъв вариант и аз ще го използвам. С тия магнитни линкове, изобщо не знам торент тракерите дали осъзнават, какъв автогол си надъниха.

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Към кой трябва да се обърна, за да ми се смени надписа под аватара :) Даже, ако някой четящ тази тема има права да ми го смени на "Carry" (без кавичките :P)

Link to comment
Share on other sites

Към кой трябва да се обърна, за да ми се смени надписа под аватара :) Даже, ако някой четящ тази тема има права да ми го смени на "Carry" (без кавичките :P)

Ами, би трябвало да можеш и сам да я свършиш тази работа :unsure: В контрол панела на профилът ти има едно поле - Member title, пробвай дали можеш да промениш каквото пише там.

Link to comment
Share on other sites

Благодаря, Raptor beer.gif

 

gado, ти си в група wrzru moderators, може би това е причината :)

 

edit: и аз мога, не знаех за тази нова възможност, понеже не съм си го сменял от доста стара версия на форума (повече от 2 години) ;)

Edited by Stenli
Link to comment
Share on other sites

Към кой трябва да се обърна, за да ми се смени надписа под аватара :) Даже, ако някой четящ тази тема има права да ми го смени на "Carry" (без кавичките :P)

Добре Красимире като вече не играеш ЛоЛ,защо го сменяш тоя надпис? :confused

Рапторе ,не е заслужил Stenly, да го носи това ,да му го махнеш,като стане наистина кери тогава може да си го сложи :ph34r:

Edited by letalis
Link to comment
Share on other sites

edit: и аз мога, не знаех за тази нова възможност, понеже не съм си го сменял от доста стара версия на форума (повече от 2 години) ;)

От доста време Dreamer го пусна като опция за хора с брой мнения над определена бройка да могат да го правят. То това си е стара опция на форума, просто не беше разрешена. Но от едно известно време насам може да си ги сменяме сами.

Link to comment
Share on other sites

Аз пък бих казал, че след ъпдейта към новата версия всички могат да го правят....

Ама е опция и може да се спре. Просто в момента е пусната. Не съм сигурен дали я намеше още в 2.х версиите на форума, но просто не помня.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

На мен ли така ми ес струва... или нещо е правено по потребителският интерфейс на форума?

Link to comment
Share on other sites

На мен ли така ми ес струва... или нещо е правено по потребителският интерфейс на форума?

Никой нищо не е пипал. Днес единствено промених един брояч на коледният скин. Нищо друго не е пипано.

Link to comment
Share on other sites

Аз имам проблем с лог-ването в тракера, наистина отдавна не съм влизал, но реших да пробвам миналата седмица и не успях. Та въпроса ми е, нали акаунта е изтрит поради неактивност или има друга причина?

Link to comment
Share on other sites

Аз имам проблем с лог-ването в тракера, наистина отдавна не съм влизал, но реших да пробвам миналата седмица и не успях. Та въпроса ми е, нали акаунта е изтрит поради неактивност или има друга причина?

Ако кажеш как ти е никнейма или ми изпратиш на Л.С. мейла с който си се регистрирал, сигурно ще мога да ти дам някаква информация.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...