Jump to content
BulForum.com

BulForum


Psihara^^

Recommended Posts

Имам едно питане за секцията "Игри". Небходимо ли е наистина тия всичките теми да са горе?

Games Cracks/Serials Request. - последно мнение 5.1.2009. И защо ли - торентите обикновено си съдържат краковете. А и обикновено такива въпроси задават в темата за самата игра.

Gameas tutorials - 24.05.2005. От тогава са излезнали толкова игри, че тая тема е толкова актуална, колкото дипломата ми за програмист на Turbo Pascal.

Games Requests. - хубаво, преместена е. Ама що да седи горе?

 

Няма ли да е по-добре да се сложи една тема "Games F.A.Q.", или пък в общата Games да се промени и в заглавния пост да се сложат линкове към изброените теми и да се откарфичат?

 

Като сериозен потребител на секцията се питам, нужно ли е всеки път да се налага да скролирам сто теми, в които пишат от дъжд на вятър?

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

В един друг форум практикуват слагането на една закарфичена тема, с линкове към някои по-големи теми в раздела, именно с цел да не се натоварва горната част на раздела. Възможно решение на поставения въпрос.

Link to comment
Share on other sites

Имам едно питане за секцията "Игри". Небходимо ли е наистина тия всичките теми да са горе?

Премахнах изброените. Наистина нямаше нужда от тях. Преди време бях разчиствал и останалите размери. Ще погледна и в момента дали няма нужда.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Защо Аваст ми полудя от около половин час насам? Колкото пъти рефрешна или сменя странницата и ми пльока съобщения, че Шитбук плъгина към хорума, съдържал троянец и съответно го блокира?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ще доживея ли да видя допълнение към правилата на форума, което гласи: "Писането на кирилица във форума е задължително"?

Link to comment
Share on other sites

Ще доживея ли да видя допълнение към правилата на форума, което гласи: "Писането на кирилица във форума е задължително"?

Това пък откъде ти дойде? Май е някаква фикс идея, защото напоследък нямам спомен да съм засичал пишещи на маймуница. Чат пат има по някой пост, но хората сигурно имат обективни причини а и май не пишат много.

Абсолютно излишно би било според мен. Нещата отдавна са далеч под прага на търпимост за това.

Link to comment
Share on other sites

Момчета, скоро няма ли да работят известията по e-mail, че много ми липсват.

Ами уж да ама... дано другата седмица вече.

 

Ще доживея ли да видя допълнение към правилата на форума, което гласи: "Писането на кирилица във форума е задължително"?

Не, няма да видиш. Какъв процент от хората тук пишат на гомняница?

Link to comment
Share on other sites

...защото напоследък нямам спомен да съм засичал пишещи на маймуница...

Влезни в раздела за игри и погледни писаниците на никирок4 или както му е там ника...

 

Какъв процент от хората тук пишат на гомняница?

Минимален, но все пак има.

Link to comment
Share on other sites

Минимален, но все пак има.

Тъпо е да ограничаваме хората, които могат от 100 поста един да напишат на латиница и после да ги гоним и да си губим времето с това, че аджеба били написали един пост на латиница... някак си не мога да си го аргументирам. Отделно - вече се ползват масово смартфони, таблети за достъп до Интернет и не винаги има на разположение кирилица (макар да не е проблем да се инсталира), трябва ли да се заяждаме за такива неща, които в процентно отношение не са никакъв проблем и се наблюдават при 10-15 годишни, които правят първите си стъпки във форума? И въпреки липсата на правило се научават доста бързо да пишат на кирилица. Просто за мен такова правило не е издържано, хубаво е да пишат всички на кирилица и то постоянно, но това за мен би трябвало да е право на личен избор и възможност.

Link to comment
Share on other sites

Влезни в раздела за игри и погледни писаниците на никирок4 или както му е там ника...

 

На този проблемът не му е в латиницата - вече съм го сложил на мод-режим, че откак се е регнал на 25-ти тоя месец, за 2 дена такъв флууд направи...просто не е истина...

Link to comment
Share on other sites

Dreamer, а защо тогава има такова правило в bt.wrzru.com - торент сайт, който е пряко обвързан с форума? Или там ръководството е друго?

Link to comment
Share on other sites

Там ръководството е друго и аз нямам активно участие, нито в решенията, нито в управлението, нито в нищо. И не съм съгласен с това тяхно правило, но след като не правя нищо за bt.wrzru.com то нямам правото да изявявам претенции.

Link to comment
Share on other sites

Dreamer, а защо тогава има такова правило в bt.wrzru.com - торент сайт, който е пряко обвързан с форума? Или там ръководството е друго?

Защото ако там го нямаше това правило, освен (евентуално) модератори и администратори, май всички други щяха да си пишат на шльокавица. Което е напълно разбираемо от гледна точка на средната възраст на потребителите... и дълбоко набитият им в главите скайп-правопис...

Link to comment
Share on other sites

Виждам, че и ти си стар потребител. Не те ли налягат стари спомени...

 

И аз съм стар потребител, ама по ма налягат спомени по старите COD сървъри :cry

 

Сега по темата - Той убаво работи, ама с регистрацийте е зле бая.Няма поща, а ако случайно се появи - няма потвърждаване на акунта...

Edited by GammaRay
Link to comment
Share on other sites

От днес отново има проблем с DNS на форума. Принудих се отново да редактирам HOSTS файла си. И други хора (на други доставчици) ми се оплакаха, и при всички влиза в действие хостс файла. Отвън е същата история (повечето дават non-existent domain), включително при query на гугъл 8.8.8.8 днс-а, който с или без www. даваше същото, вече не се сещам кой вариант.

Edited by tedy
Link to comment
Share on other sites

Ще цитирам един мъдър човек, който някога някъде каза

Момчета, скоро няма ли да работят известията по e-mail, че много ми липсват.

и ще запитам за конкретна дата или месец, когато Неговото запитване ще остане в историята и ще пребъде администраторската намеса, за да може всичко да си дойде по старому.

И друго питане - "latest posts" на началната страница кога ще се сменят, че тия 200 литрови варели и часовниците, мерещи пулс, ми втръснаха :laughing: .

Благодаря на пишещите след мен и нека силата бъде с вас. :)

Link to comment
Share on other sites

В крайна сметка беше решено да се изчака RAID контролер (две седмици доставка) и затова се отложиха нещата допълнително. Трябваше в петък по предварителни планове да се пусне тестово новия сървър, но ако това не е станало очаквам в първите дни на другата седмица да стане и вече до края да се прехвърли форума обратно. Нали, това са моите очаквания - Вено се занимава с всичко и зависи от времето, възможностите и евентуалните проблеми, които могат да излязат.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...