Jump to content
BulForum.com

BulForum


Psihara^^

Recommended Posts

Ако кажеш как ти е никнейма или ми изпратиш на Л.С. мейла с който си се регистрирал, сигурно ще мога да ти дам някаква информация.

Nickname ми е nassko, както и тук във форума.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Най-забавното е, че когато преди време ми изтриха моя акаунт (поради неактивност), все още имах неща от този тракер, които сийдвах. И които (разбира се) моментално изтрих.

Link to comment
Share on other sites

Най-забавното е, че когато преди време ми изтриха моя акаунт (поради неактивност), все още имах неща от този тракер, които сийдвах. И които (разбира се) моментално изтрих.

Никой нищо не трие! Нещата би трябвало да стават автоматично ;)

Link to comment
Share on other sites

A, не бе, мен ми е все тая, тоя тракер така и така к'вото обикновено ми е трябвало го е нямало, тъй че не е голяма загуба. Просто ми беше интересна дефиницията за "неактивен" потребител :) Смисъл, че може да сийдваш два терабайта и пак да те изтрият, след като не си се логвал в тракера едиколкоси време. Но едва ли има как тракера да следи к'во се случва между пиърите, така че не отричам, че си е логично.

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Има ли начин отново да се направи както в старата версия на форума - писаниците на игнорнат потребител да си остава невидими (за игнориращият) дори и в мненията на другите потребители, които цитират игнорирания?

Иначе какъв е смисъла от тази функция?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Не знам дали е репортвано, но:

Seeders

[Hide list] 0 Seeder(s)

Leechers

[Hide list] 0 Leecher(s)

А иначе:

 

Edit Visible К Добавено Размер Свалено С Л

edit yes 2 2012-01-20 11:26:23 43.42GB 8times 6 62

Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

Ще го пиша в ново мнение, дано да не е проблем: само на мен ли ми се струва или търсенето във форума не работи както трябва?Опитах да търся в раздела "Продава" за DDR, но каквито и параметри да задам, не ми намира нищо.

Link to comment
Share on other sites

Предполагам, че има връзка с дължината на думата, защото с 3 символа не изкарва нищо, но ако напишеш DDR1, DDR2 или DDR3, вече дава резултати.

Link to comment
Share on other sites

Може и да е някакъв бъг, но каквото и да си говорим...тази търсачка е далече от търсачката в ибей например, а да не говорим за алгоритмите на гугъл.

Link to comment
Share on other sites

Мен изключително ме дразни един "feature" на форума - при копи-пейст не взима само текста, а направо със все кодове, html тагове, формат на текста и тон подобни неща. Кому всъщност е нужно това?

Link to comment
Share on other sites

Понякой път е полезно, напр. когато ежедневно цитирам цитат от правило, заедно с линка към правилата. Но и тази си функция има известен бъг - след като ъпгрейдвахме установих, че големината на шрифта и цвета на текста вече не се отчита при копи/пейст.

Link to comment
Share on other sites

Мен изключително ме дразни един "feature" на форума - при копи-пейст не взима само текста, а направо със все кодове, html тагове, формат на текста и тон подобни неща. Кому всъщност е нужно това?

 

Пеше, имаш бутон Remove Formatting бе, брат...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Да знаете че Stenli заплаши, че ако не подкарате форума ще го хакне :lol:

Link to comment
Share on other sites

Обяснение: Поради проблеми с харда имаме загуба на данни. Върнат е бекъп от 7-ми февруари, което не е толкова назад, но все пак загубата е цял месец, за което се извиняваме... но като цяло това е положението.

Link to comment
Share on other sites

Обяснение: Поради проблеми с харда имаме загуба на данни. Върнат е бекъп от 7-ми февруари, което не е толкова назад, но все пак загубата е цял месец, за което се извиняваме... но като цяло това е положението.

 

На проблемите с харда ли се дължеше лагването на форума в последно време?

Link to comment
Share on other sites

Защото мякои DNS-сървъри все още не са опреснили информацията.

Съмнява ме. През мобилния влизам и в двата случая: когато ползвам нет-а на мтел и когато се логна през онт-то на мегалан.

Сега съм влезнал през лаптоп-а, но през hidemyass.com

Е, какво да се прави: демокрация :)

tracert www.bulforum.com

 

Tracing route to www.bulforum.com [212.116.151.98]

over a maximum of 30 hops:

 

1 2 ms 1 ms 1 ms 192.168.100.1

2 2 ms 2 ms 6 ms 78-83-80-1.spectrumnet.bg [78.83.80.1]

3 12 ms 4 ms 4 ms sp2itd.spnet.net [212.50.10.77]

4 5 ms 4 ms 4 ms itd2sp.spnet.net [212.50.10.78]

5 * * * Request timed out.

6 * * * Request timed out.

Edited by future
Link to comment
Share on other sites

Защото мякои DNS-сървъри все още не са опреснили информацията.

Да, форума е временно на друг host докато се поправи главния сървър.

 

На проблемите с харда ли се дължеше лагването на форума в последно време?

Да, поради прецакващ се hdd базата данни се crash-на и при repair на имаше грешка от сорта на (hdd) read error, при която няма какво да се направи като цяло.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...