Jump to content
BulForum.com

Сериали


FunLov3

Recommended Posts

Започнах да гледам Arrested Development, за който съм чувал не една или две добри думи. След 10 епизода все още не мога да реша дали повече ми харесва, или дразни. Харесва ми, защото определено има добър хумор. Дразни ме, защото повечето герои са абсолютни кретени-паразити в стил Алан от 2 мъже и 1/2 . Моралната ми система просто не може да го понесе :) Все пак евала на актьорите - толкова добре влизат в кожата на героя си, че чак под моята влизат.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

E писна ми на **** вече от тия англичани, евала измислят някои добър сериал, ама защо толкова малко серии на сезон - разбирам айде 12, да не са 24,ама 6 вече са крайно малко за цяла година. Иначе да препоръчам и аз Luther

само ме е яд, че малко участва социопатката с перверзната физиономия, дано следващия сезон да я дават повече :) 

Гледах и две-три серии на Orange is the new black, ама нещо не ме грабна като Тревата едно време.

Link to comment
Share on other sites

Мхм, Ханибал е уникат.

 

Сега след като прочетох малко похвали тук из форума изгледах и първи сезон на Лутър. Много добро. Наистина жалко, че дори по-малко от типичните британски сериали са снимали - това да не е ситком? Я поне по 12 епизода в сезон, моля!

Link to comment
Share on other sites

Рей Донован ми харесва. Не знам защо, но ми напомня на Банши. Малко ме дразни, че повечето главни герои са параноици и смотльовци, но за сметка на това Рей и неговият екип са пичове.

Link to comment
Share on other sites

Under The Dome. Предполагам е нещо като Джерико (не съм го гледал него, само чел за какво става дума), но адаптация по Стивън Кинг. Много ми хареса. Ще има и втори сезон.

Link to comment
Share on other sites

Under The Dome. Предполагам е нещо като Джерико (не съм го гледал него, само чел за какво става дума), но адаптация по Стивън Кинг. Много ми хареса. Ще има и втори сезон.

За сега и на мен ми допада, дано така и да продължи. Интересното е, че не е предсказауемо какво става и какво ще става (поне за мен). Джуниър ме дразни яко, но ще го преглътна. :)

Edited by Fibaman
Link to comment
Share on other sites

Новият епизод на Декстър рути покриви, събаря стени и лее бетон. REMEMBER ME? КУЛТ. Защо трябва да свърша този перфектен сериал? :(

Иначе отзиви за The White Queen? Ениуан?

Link to comment
Share on other sites

Последният епизод от сезона на "Continuum" свърши доста неочквано. Продължанието ще е интересно. :)

Link to comment
Share on other sites

The_Following_2263.jpg

 

Опитах да гледам този сериал, но уви - не можах да го издържа. Има нещо в него, което много ме дразни и дори не мога да разбера какво. 

Link to comment
Share on other sites

С известна доза закъснение, но след като изгледах всичко налично от Major Crimes, реших да се върна малко назад и да изгледам The Closer. Доста приятен сериал. Същото мога да кажа и за The Good Wife.

Link to comment
Share on other sites

The Heisenberg is back!!! 

 

С известна доза закъснение, но след като изгледах всичко налично от Major Crimes, реших да се върна малко назад и да изгледам The Closer. Доста приятен сериал. Същото мога да кажа и за The Good Wife.

 

Much love and respect! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Снежи, специално за теб:

http://life.dir.bg/news/uenuart-milar-14791889?nt=5

Друго Снежи не познавам тук, така че вероятно за мен се отнася :)

Току що прочетох във фейса... Дарина се оплака, че са и разбили мечтите :) На мен винаги ми е бил малко асексуален (сега разбирам защо), просто ми харесваше като визия. 

Link to comment
Share on other sites

Има нов Luther! Чудя се дали да му се нахвърля веднага, или първо да си припомня старите сезони. First world problems  :)

 

Между другото, някой има ли впечатления от Pretty Little Liars? Гледам, че вече върви 4-ти сезон.

 

 

Препоръчвам на всички, които не са го гледали - http://www.imdb.com/title/tt1474684/

Уникален брит сериал, изключителна игра на Idris Elba, много добър OST!!!

 

 

E писна ми на **** вече от тия англичани, евала измислят някои добър сериал, ама защо толкова малко серии на сезон - разбирам айде 12, да не са 24,ама 6 вече са крайно малко за цяла година. Иначе да препоръчам и аз Luther

само ме е яд, че малко участва социопатката с перверзната физиономия, дано следващия сезон да я дават повече :) 

Гледах и две-три серии на Orange is the new black, ама нещо не ме грабна като Тревата едно време.

 

Реших да дам шанс на Лутър и останах приятно очарован. Много добър сериал и най-вече с участието на моята любимка Индира Варма.

Link to comment
Share on other sites

тва го намерих случайно за Breaking Bad:

Gatopescado

Guest
 
Join Date: Aug 2001
 
Here's my theory: Transpose a couple letters of two main characters and you get...

SPOILER:

 

Halt and Wank

Which this series has done for 3 1/2 seasons!

 

Edited by peet
Link to comment
Share on other sites

Краят на новия Breaking Bad ме вбеси  :angry1

 

 

Как може пет човека с автоматично оръжие да не могат да уцелят две сравнително обемисти и неприкрити фигури на един хвърлей разстояние?!?!?!?!?!?

 

Link to comment
Share on other sites

тва го намерих случайно за Breaking Bad:

Добре ще е преди да праскаш някакви цитати да помислиш за обстоятелството ,че линка води към форум изискващ регистрация.При това форум,който не е известен на почти никой както ми се струва.Съответно едва ли ще има регистрирал се там и тепърва трябва да отделя време за ОЩЕ една регистрация.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...