Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Някой работи ли с е-pay, че си скъсах нервите с тая кретения? angry1.gif

Редовно ги използвам. Не съм имал проблеми до момента.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Уж се регистрирах, кредитната ми карта отрази плащане от 1 лев, всичко мина нормално (уж) и дотам... сега нищо не мога да направя... Трябва ми някой ползвател да ми разясни кое, къде и как, че ми писна вече...

Link to comment
Share on other sites

Уж се регистрирах, кредитната ми карта отрази плащане от 1 лев, всичко мина нормално (уж) и дотам... сега нищо не мога да направя... Трябва ми някой ползвател да ми разясни кое, къде и как, че ми писна вече...

 

Нашата трябваше да се потвърди на банкомат.

Link to comment
Share on other sites

Чакаш малоумниците да ти потвърдят картата на ръка. В България сме все пак.

 

Минаха повече от десет дена!!! angry1.gif

 

 

Дай да не спамим тук, ще говорим по телефона. Ебати кретените

Link to comment
Share on other sites

Минаха повече от десет дена!!! angry1.gif

 

 

Дай да не спамим тук, ще говорим по телефона. Ебати кретените

 

Аз също не съм имал проблеми с тях.Както каза колегата по-горе, потвърждаването става на банкомат (поне преди 5г беше така) за няколко минути.Единствено имах малки проблеми с кода за ауторизация, но според тях, проблема е в абв.бг пощата.Звънял съм и няколко пъти на съпорта им и винаги са били любезни.

 

Някой да знае кой е/са собсвеник/ците на Винпром Пещера?

Link to comment
Share on other sites

Аз също не съм имал проблеми с тях.Както каза колегата по-горе, потвърждаването става на банкомат (поне преди 5г беше така) за няколко минути.Единствено имах малки проблеми с кода за ауторизация, но според тях, проблема е в абв.бг пощата.Звънял съм и няколко пъти на съпорта им и винаги са били любезни.

 

За дебитни карти. Кредитните карти да по съвсем различен начин.

Link to comment
Share on other sites

Разбрах какво не съм направил...:

 

g.png Регистрация на карта с потвърждение чрез информация от банково извлечениеrolldown.png

 

 

 

Регистрацията с потвърждение на картата чрез информация от банково извлечение се осъществява по следния начин:

 

 

  • Въвеждате данните за Вашата карта в по-долу дадената форма.
    Приемат се следните карти: Maestro, VISA и MasterCard. visa-mc.gif
    Ако Вашата карта е друг вид може да я регистрирате в ePay.bg от менюто "Регистрация на карта на банкомат"
  • Системата извършва една транзакция с Вашата карта за 1.00 BGN, ако е издадена от българска банка, или 2.00 BGN (1.00 EUR), ако картата Ви е издадена от чужда банка.
  • Таксата, съответно 1.00 BGN или 2.00 BGN, се удържа автоматично от картата при въвеждане и потвърждаване на данните за нея във формата по-долу
  • Банката, издала Вашата карта, получава в данните от транзакцията специален 5-цифрен номер.
  • В банковото извлечение, което получавате от банката, ще видите следния примерен текст:
    EPAY-12345
    12345 представлява "Номер от банковото извлечение"Реален пример от банково извлечение:
     
    "Плащане /импринтер/ 1.00 BGN-EPAY-83456/SOFIA. No:BNSI_VS1-00037933566"
    83456 - представлява Вашият "Номер от банковото извлечение"
  • След като получите "Номер от банковото извлечение", го въведете в менюто "Потвърждаване на карта чрез информация от банково извлечение". След успешно съвпадение на номера, Вашата карта ще бъде проверена и ако заявката бъде одобрена ще може да се ползва в ePay.bg.

На практика съм платил, вероятно е отразено и в банката, но нямам извлечение и утре пак ще се разправяме.... Поне разбрах къде е проблема.

Link to comment
Share on other sites

Някой да препоръча добър циклач на дюшеме. С пряк поглед върху работата му?Ако може и безпрахово грешка няма да има.

 

Аз ползвах услугите на едно момче- справи се повече от отлично, работи бързо,но хич не е "безпрахово". Ако искаш да ти дам номера?

Link to comment
Share on other sites

Някой да препоръча добър циклач на дюшеме. С пряк поглед върху работата му?Ако може и безпрахово грешка няма да има.

качествените майстори не са евтини, нали знаеш. на ЛС имаш тел. на човек.

Link to comment
Share on other sites

Трябва ми най-добрата отрова за хлебарки! Спешно!

 

И на мен, че ми писна нощно време да гледам къде стъпвам!

Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

За хлебарки има някаква софийска фирма, която праща хора за обработка и дават мисля 2 години гаранция. Цената е някъде 40-50 лева на двустаен апартамент. Ако имате интерес ще питам за телефона.

Между другото е много ефикасен препарата с който работят и не е токсичен за хора и животни (кучета, котки и т.н.)

 

едит:

телефона е 0888 449949

http://www.braninsect.com/

Edited by future
Link to comment
Share on other sites

Трябва ми най-добрата отрова за хлебарки! Спешно!

 

Да ти кажа честно преди години имахме доста проблеми с хлебарки и какво ли не пробвахме, докато не си взехме коткаlaughing1.gif От тогава най-много да намерим някой труп на заблудила се хлебаркаninja.gif Горното го казвам съвсем сериозно, защото някои хора си мислят, че си правя майтап или ги ебавам :)

Link to comment
Share on other sites

За котката подкрепям с две ръце. Освен ако не е изключение като бившия котарак на жена ми - беше го страх от хлебарки. Но нашата сиамка ги мореше като за световно.

Link to comment
Share on other sites

Вдигаш килима и намираш хербарии от трупове на хлебарки. Ловеше ги нон стоп. Иначе борна киселина от аптеката, сваряваш едно яйце и един картоф, мачкаш ги двете на пюре заедно с борната киселина. Слагаш от това по ъглите, където се очаква да се срещнат и после самосъбираш трупове. Дори като изсъхне и се втвърди пак си работи, нама нужда да го сменяш.

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

Сега ги погледнах тези Инсекта. Цената е разумна, а и е много по-добре да го свърши специалист.

Още в понеделник ще им звънна.

Link to comment
Share on other sites

От къде мога да си сваля филма "Отнесени от вихъра" /Gone with the wild/ ? Търсих замунда/арена/ThePirateBay обаче никъде го няма :(

Link to comment
Share on other sites

Знаете ли от къде мога да си купя чаршаф за спалня но без калъвки за възглавници и юрган от Кичука или Центъра.

Link to comment
Share on other sites

Знаете ли от къде мога да си купя чаршаф за спалня но без калъвки за възглавници и юрган от Кичука или Центъра.

Ние си поръчваме в магазин-ателие на ф. Свежен на Пещерско шосе, точно преди светофара на хирургиите. Не е в Кичука или Центъра, но пък има голямо разнообразие на материи и шият по задание. Качеството е на добро ниво.

Link to comment
Share on other sites

Знаете ли от къде мога да си купя чаршаф за спалня но без калъвки за възглавници и юрган от Кичука или Центъра.

На кума ми родителите имат малко ателие за такива работи точно до Верди-то в Кичука. Мога да ги питам за цена. Кажи какво точно ти трябва.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...