Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Благодаря и на двама ви, но и от двете места /Весела и Марица 140/, казват, че вече не обслужват Самсунг хладилниците. Вече имам чувството, че тази серия на Самсунг има някакъв неотстраним дефект, защото отвсякъде вдигат ръце... :confused

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Благодаря и на двама ви, но и от двете места /Весела и Марица 140/, казват, че вече не обслужват Самсунг хладилниците. Вече имам чувството, че тази серия на Самсунг има някакъв неотстраним дефект, защото отвсякъде вдигат ръце... :confused

В страницата на ККелектроникс те са им официален серзив за хладилници Самсунг. Няма начин да не ги обслужват. Мисля ще е най - добре да попиташ в Техномаркет.

Link to comment
Share on other sites

Да, питах и от там ми казаха да отида на Марица 140, откъдето пък ми казаха, че вече не ги поддържали... Нали се сещате, че тук вече става омягьосан кръг. Но утре пак ще отида до Техномаркет и ако пак се повтори всичко, ще звъня в София.

 

Малко Off: Защо пак се получава това? bugl.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

Да, питах и от там ми казаха да отида на Марица 140, откъдето пък ми казаха, че вече не ги поддържали... Нали се сещате, че тук вече става омягьосан кръг. Но утре пак ще отида до Техномаркет и ако пак се повтори всичко, ще звъня в София.

 

Пробва ли в ПАН Сервиз на 6ти септември? Сервиза на К и К също трябва да могат да ти дадат идея нещо... откъде си го купувал? Виж на гаранционната карта кой сервиз е упоменат?

Link to comment
Share on other sites

Някой виждал ли е да се продават подобни стелажни сглобки:

 

Verbinder.jpg

Edited by Aquila
Link to comment
Share on other sites

А за международен паспорт някой знае ли какво ще ми е нужно? :rolleyes:

Стария международен паспорт(ако имаш) и снимка.Таксата е плащаш там и формуляра за попълване ти го дават на място

Link to comment
Share on other sites

Как да настроя Windows Media Player 11 след като го затворя, да помни плейлиста при следващото стартиране?

Edited by XMD
Link to comment
Share on other sites

В коя банка е най-добре да направиш депозит в момента за 3 месеца ? Може евентуално 6 месеца.

 

Какво разбираш под най-добре. Дай сума горе долу. Процент ли те интересува, обслужване ли, парите да са ти на сигурно ли, факторите са много :blink:

 

Предполагам лихвата ти е важна, но дай горе долу сума за депозита.

 

Иначе ето ти сайт, да се ориентираш сам, много е добър.

 

http://www.moitepari.bg/

 

Но не се подвеждай само по процента, ако е по голяма сума, трябва да научил всякакви подробности, ако има такива разбира се.

Edited by diabolik
Link to comment
Share on other sites

В коя банка е най-добре да направиш депозит в момента за 3 месеца ? Може евентуално 6 месеца.

 

 

Предполагам лихвата ти е важна, но дай горе долу сума за депозита.

 

 

Ако може да кажеш и къде ги държиш, също така кога си на работа и какви жени предпочиташ че да намерим някой да те забавлява докато си свършим работа :P

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми обясни каква е поцедурата при загубване на книжка. ПО точно:

Като отида , колко пари трябва да носа ?

Пак ли ще чакам 1 месец ( ще съм на обикновенната тарифа)?

Ще ми дадат ли някакъв документ , с който временно мога да карам ?

Първо през банката ли трябва да мина?

 

edit: Мерси много XMD

Edited by Stasio
Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми обясни каква е поцедурата при загубване на книжка. ПО точно:

Като отида , колко пари трябва да носа ?

Пак ли ще чакам 1 месец ( ще съм на обикновенната тарифа)?

Ще ми дадат ли някакъв документ , с който временно мога да карам ?

Първо през банката ли трябва да мина?

Със сигурност знам, че ще чакаш, докато не ти издадат новата и, че не дават документ за временно каране(незнам дали съществува такова нещо), последно глобата беше 50 лв, сега може и да е повече. За банката не мога да ти кажа. Най-вероятно ще трябва да подадеш някаква молба първо.

Link to comment
Share on other sites

за такава болест къде мога да се изследвам ? Личния лекар ще ми даде ли направление ? Ще боли ли ?

 

59- годишния англичанин мистър Пери, колкото и усилилия да полага, не може да натрупа и грам излишни тлъстини. В детството си той е бил закръглено дете, но на 12 години практически за една нощ сваля всички излишни килограми. След многобройни изследвания и анализи от страна на лекарите се изяснило, че неговият организъм изработва 6 пъти повече инсулин, отколкото е обичайно при човек. Затова независимо колко сладко и тестено поглъща мистър Пери, мазнините в неговия организъм се изгарят практически мигновено.
Link to comment
Share on other sites

за такава болест къде мога да се изследвам ? Личния лекар ще ми даде ли направление ? Ще боли ли ?

 

За кво ти е да се лекуваш от това, може да станеш супер релефен :P

Link to comment
Share on other sites

За кво ти е да се лекуваш от това, може да станеш супер релефен :P

 

искам просто да знам дали съм болен, да не напразно да се опитвам да качвам кг

Link to comment
Share on other sites

искам просто да знам дали съм болен, да не напразно да се опитвам да качвам кг

 

Ами доколкото разбрах е нужно просто да си изследваш нивото на инсулина в кръвта, дори да не ти даде напраление мисля че е под 10 лв такова изследване...

Link to comment
Share on other sites

Ако имаш повишено ниво на инсулин в кръвта би трябвало да имаш намалено съдържание на кръвна захар - хипогликемия. Тоест един най-обикновен тестер за кръвна захар - глюкомер (какъвто трябва да има всеки диабетик) би свършил работа... Кръв се взима от пръста и не боли...

Имай предвид, че не съм лекар и говоря наизуст нещата, които съм чул покрай диабета на баща ми!

Link to comment
Share on other sites

искам просто да знам дали съм болен, да не напразно да се опитвам да качвам кг

Направление от личната за изследване на съдържанието на инсулин в кръвта . Има ленти , които изследват съдържанието на глюкоза , глюкоза+кетони в кръвта . НО не дават % съдържание . Просто ако е повишено се оцветява в един цвят ( мисля червен ) ако е понишено в друг ( мисля син ) .

 

3dfx прав си но не забравяй , че трябва да се дупне . Трябва да се сменят иглите да не стане някой фал и да си лепнеш някоя от болестите на диабетика , чиито апарат ползваш .

Edited by UzITo
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...