Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Трябват ми спортни ръкавици без пръсти, не плетени и не кожени. На дланта да има гумирани(или нещо подобно) части. Да не са и над десетина лева.

Откъде мога да намеря?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Трябват ми спортни ръкавици без пръсти, не плетени и не кожени. На дланта да има гумирани(или нещо подобно) части. Да не са и над десетина лева.

Откъде мога да намеря?

 

В Метро има такива. Поне на мен баща ми от там ми взе такива. Аз ги ползвам да карам колело с тях. Мисля, че бяха 7-8лв.

Link to comment
Share on other sites

Случайно някой да е свалял наскоро ценовата листа на Ноел Компютърс в ексел формат. :) и ако може да ми е прати.Благодаря много :) весели празници и приятно прекарване

Link to comment
Share on other sites

днес на центъра видях много странно телефонче на съседната маса в едно кафе , малко и тънко много приличаше на моторола л6/л7 нямаше марка на него пишеше само BV някой има ли идея кво е тва ?

Злоби,я погледни това май е този,а? :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Случайно някой да е свалял наскоро ценовата листа на Ноел Компютърс в ексел формат. :) и ако може да ми е прати.Благодаря много :) весели празници и приятно прекарване

 

Не им работи сайта от доста време и в четвъртак реших да ида до фирмата да си купя един кабел.Оказа се че и нея е няма вече на старото място дали се е преместила или са фалирали аз немога да ти кажа :D

Link to comment
Share on other sites

Тази седмица ли е последния срок,в който трябва да си платя "Гражданската" или съществува някакъв гратисен период? :blink:

Няма гратисен период за ГО.

Link to comment
Share on other sites

търся няква бригада да дойде да погледне климатика щото нещо не бачка на пълни обороти,ако някой знае сервис който работи да свирка :)

Link to comment
Share on other sites

забелязах преди малко че вентилатора на захранването не ми работи , какво да правя да спирам ли компютъра ?

 

Не се притеснявай малко по късно той сам ще си спре :P :D ;) Сега сериозно наистина ли си сигурен че не върти?Трябва като си сложиш ръката отзад и да се усеща подухване.Ако не върти наистина спираш компа разглабяш захранването слагаш по 2 капки масло на перката и го пускаш ;) Ако пак не завърти ти трябва нова перка или направо ново захранване.

Link to comment
Share on other sites

да сигурен съм и май май цял ден не върти понеже стържи леко а днеска не съм чул такова стъргване а за разглобяването незнам дали ще се справя , май май ще го карам утре на доктор .....

Link to comment
Share on other sites

Кой и какъв точно е бил ЩИРЛИЦ ????

 

Шпионин, герой от съветския сериал "17 мига от пролетта" :P.

Link to comment
Share on other sites

Какво представлява Цепелина виждал съм като балон е но какво има в него и от какво е направен .

 

Цепелина брядчето ми е било едно от най-разпространените въздушни превозни средства преди,по време и малко след Първата Световна Война. Но тъй като е било изключително скъпо да се направи а както и да се возиш в него са си го позволявали само богати държави като Англия , Франция , Германия. Като огромен балон Цепелина си е имал и кошница но по специфична. Имало си е седящи места побирало е около 200 човека което не е малко ама рядко са били пълни защото било доста скъпо. Най-известния и най трагичен цепелин се казвал Хинденбург може би всеки е виждал кадрите от горящия цепелин по телевизията загинали са около 300 човека в Съединените Щати. :unsure:

 

да сигурен съм и май май цял ден не върти понеже стържи леко а днеска не съм чул такова стъргване а за разглобяването незнам дали ще се справя , май май ще го карам утре на доктор .....

 

Моя правеше така и познай какво стана. Изгоря захранването. Значи най-доброто което можеш да направиш е да смениш цялото захранване което струва около 35лв. с чисто нов вентилатор. Вместо да си купуваш само вентилатор за 5 лв. и пак да ти изгори. :)

Link to comment
Share on other sites

Малко тъп въпрос....Имам една карта на Глобул дето може да да 'звъни' към друг номер за 9 ст. В книжката си пише, че този номер "може да бъде променян многократно" като се удържат по 60 ст. при промяната. Само дето не е обяснено как точно става. Дават указание да се влезе в менюто "за приятели" и....до там... ;) Как да разгранича този номер от останалите номера "за приятели", че да го отчете системата и да му прикачи тарифата от 9 ст.? В момента съм го сложил на първо място там (приятелите) ама дали това е начинът... :confused

Link to comment
Share on other sites

Малко тъп въпрос....Имам една карта на Глобул дето може да да 'звъни' към друг номер за 9 ст. В книжката си пише, че този номер "може да бъде променян многократно" като се удържат по 60 ст. при промяната. Само дето не е обяснено как точно става. Дават указание да се влезе в менюто "за приятели" и....до там... ;) Как да разгранича този номер от останалите номера "за приятели", че да го отчете системата и да му прикачи тарифата от 9 ст.? В момента съм го сложил на първо място там (приятелите) ама дали това е начинът... :confused

 

Най-добре се обади на оператор ако не се лъжа от там става врътката. Апък и да не е от там все пак ще ти кажат как става мисля че е безплатно

Link to comment
Share on other sites

Има ли някакъв начин да си сваля видео от сайт, подобена на YouTube?

Da. Za firefox ima edin extentsion video downloader i s nego stava nomera ama ne paza linka tochno da ti go dam.

Odelno kato gi svalish klipchetata sa v *.flv format taka che si nabavi i flv player :)

Edited by Mr.Tinkertrain
Link to comment
Share on other sites

Мерси и на двамата :)

 

Ама защо така не се чувствам добре, че разбрах как може да стане :bgrin:

 

мамицата им на тия флашплеъри! Цял ден ми тровят живота, но това не им стига! :cry

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...