Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Нов веднага ще откриеш в MOTO-PHOE разбира се! Намира се точно до сградата на Ванко 1. Няма как да сгрешиш - има и голям комин хехехех. Магазинерът е много любезен, ще ти чукне на компютъра каквато част пожелаеш и ще ти помогне - предупреждавам - цените са стряскащи

Цените там са ми ясни...смяна на гърне и коригиране на две врати - 300лв. :D ,стига вече.

Търся магазин,в който цените да са нормални...един бендикс е около 30лв.

И все пак благодаря R_a_p_t_o_R

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Цените там са ми ясни...смяна на гърне и коригиране на две врати - 300лв. :D ,стига вече.

Търся магазин,в който цените да са нормални...един бендикс е около 30лв.

И все пак благодаря R_a_p_t_o_R

Имаше един магазин за Форд на ул. Победа 13 (?), под новия блок. Оттам съм купувал навремето някои неща на добри цени.
Link to comment
Share on other sites

Цените там са ми ясни...смяна на гърне и коригиране на две врати - 300лв. :D ,стига вече.

Търся магазин,в който цените да са нормални...един бендикс е около 30лв.

И все пак благодаря R_a_p_t_o_R

Ако знаеш залата Юнивърс ( има си кафе и сладкарница ) като застанеш пред залата гледаш на отсрещния тротоар преди светофара ще видиш на ъгъла на сградата " Еуро 07 " май беше или нещо от сорта та мсе продават части можеш да питаш там .

Edited by UzITo
Link to comment
Share on other sites

А някой да знае програма, която сваля песни от диск директно на мп3-йки но да не е AudioCatalyst?

 

/edit: Мерси много и на двамата - наистина ми помогнахте! :)

Edited by sandman
Link to comment
Share on other sites

А някой да знае програма, която сваля песни от диск директно на мп3-йки но да не е AudioCatalyst?
Има много такива програми. Аз ползвам директно Windows media player 9 с плъгин от Intervideo за рипване в mp3. Версия 10 си има вграден плъгин за това. Nero също може да рипва в mp3, и също поддържа бази данни с тагове. Друга програмка за която се сещам е dBpowerAmp, която има плъгини за различни формати като flac например, както и много възможности за настройки на битрейти, нива и др. Да не забравяме и Winamp ;). Могат да се изброят още много и добри програми. Моят избор бе продиктуван от удобството да слушам, да свалям музика от CD и да записвам аудио CD от mp3, ползвайки една програма. Edited by alchemy
Link to comment
Share on other sites

А някой да знае програма, която сваля песни от диск директно на мп3-йки но да не е AudioCatalyst?

Ако наистина държиш на качеството, силно ти препоръчвам комбинацията:

 

Exact Audio Copy

 

И след това разбира се:

 

FLAC

 

И двете програми са free of charge... и е най доброто ако искаш да съхраниш музиката без да я преебаваш със lossy compression (mp3)

 

Колкото до просвирването... препоръчвам foobar2000 защото няма друг равен на него :)

 

ух.. сега видях че искаш директно на мп3 :( в такъв случай ти трябва само EAC.. по време на инсталация ще те пита за инсталиране на LAME mp3 encoder .. който е възможно най-доброто в света на mp3 :)

Link to comment
Share on other sites

някой знае ли кой мач от германия ще дават в събота по еврокома, защото тъпия им сайт не е обновяван от 2 години и половина

Link to comment
Share on other sites

или 20лв рушвет , преди да взема книжка са ме хващали 2-3 пъти и само ми зеха за почерпка :P

И аз за това си мислех, защото би трябвало да са по-благосклонни, след като им докажа, че съм си взел двата изпита :) Просто не ми се чака да ми я дадат. ;)

Link to comment
Share on other sites

И аз за това си мислех, защото би трябвало да са по-благосклонни, след като им докажа, че съм си взел двата изпита :) Просто не ми се чака да ми я дадат. ;)

5 дни експресната поръчка? Не е чак толкова...

Link to comment
Share on other sites

Абе хора аз съм на евроком за 30 кинта от скоро ми се появи некав проблем по скоро от днес .

Кат свалям от на6те саитове и другаде си4ко е ок ама кат тругна да свалям от торенти .Торентите не тръгват от разли4ни торент тракери мъ4а с разли4ни програми не става тва едно , после пускам дц++ и там не ми зарежда нито един хуб на си4ки пи6е рефусед бай таргет машиин.Моля хелпнете сори ако не сам налу4кал пражилното място дет да пусна тоя въпрос!!!10x предварително!!!

Link to comment
Share on other sites

И аз за това си мислех, защото би трябвало да са по-благосклонни, след като им докажа, че съм си взел двата изпита :) Просто не ми се чака да ми я дадат. ;)

 

При това положение по-добре изобщо да не караш че ако попаднеш на някой по заядливи може и въобще да не ти я дадат!Пък и 1 месец без кола няма да умреш при положение че след тва сумати години ще имаш възможност да караш.

Link to comment
Share on other sites

...пък и 1 месец без кола няма да умреш при положение че след тва сумати години ще имаш възможност да караш.

 

Също така да си трошиш нервите и да псуваш... докато накрая не ти мине през акъла да си срежеш книжката и да се приключи с цялата простотия по пътищата ни...

Link to comment
Share on other sites

Също така да си трошиш нервите и да псуваш... докато накрая не ти мине през акъла да си срежеш книжката и да се приключи с цялата простотия по пътищата ни...

 

Да много си прав.Пък също така недай си боже да стане катастрофа от сега мога да кажа кой ша изкарат виновен въпреки от ситуацията ;) Пък нека се обеснява че се е взел изпита и т.н.

 

И наистина сега и аз се чудя дали да карам просто караме като говеда може би и те ще се по дисциплинирани от българските шофиори.Вчера например една лелка до мен нестига че прави ляв завой от дясната лента на сичкото отгоре в тоя момент си пали цигарата и съвсем не гледа къде кара и в същото време ме натиска мен също наляво в тея разделителните жилеза между двете платна :angry1 Хубаво че и надух яко клаксона да се събуди.Или пък пак вчера един с Лада Нива приказваш по телефон от Тримонциум до Сточна гара се чудеше коя лента да хване наляво надясно и аз накъдето тръгна той пред и мен пак изяде няколко за роднините ....................

Link to comment
Share on other sites

пф,късайте си книжките,мятайте автомобилите в марица.тъкмо по-малко движение ще има и нема да харчи толкова таралясника по задръстванията :laughing:

 

иначе някой да знае от къде мога да си купя локум?ама истински,не ония боклуци от 60 'стинки по магазините

Link to comment
Share on other sites

Вярно ли е,че удължават срока за евтините шофьорски курсове до Април 2007?

Link to comment
Share on other sites

Oткъде може да се купят и за колко пари шумозаглушаващи слушалки ? незнам така ли им казват даже

От тея където ги използват например в някои шумни цехове или пък има едни където къртят с канго и те гледам си слагат

Все си мисля че в някои строителен магазин може да има такива

Link to comment
Share on other sites

Oткъде може да се купят и за колко пари шумозаглушаващи слушалки ? незнам така ли им казват даже

От тея където ги използват например в някои шумни цехове или пък има едни където къртят с канго и те гледам си слагат

Все си мисля че в някои строителен магазин може да има такива

произволен магазин за работно облекло. продават всякакви предпазни средства, от обувки с истински метални бомбета (да си изтърваваш спокойно тежки неща върху пръстите ;)) до предпазни очила за лев и педесе (да не ти се забиват стружки из очите).

подобен магазин има на сточна гара, като слизаш от автогара "родопи", точно преди кръстовището на сточна гара, вдясно се пада. има и из уличките между гладстон и пожарната, ама в момента не мога да се сетя коя точно беше.....

Link to comment
Share on other sites

Някой да знае къде се продава играта Микадо, но клечките да са дървени а не пластмасови и гадни :rolleyes:

 

За незнаещите Микадото се играе с комплект от 40, дълги около 20 см клечки, които се разпръват на равна и гладка повърхност. Целта е да вземеш колкото се може повече клечки, без да мръднеш друга клечка, освен тази която се опитваш да вземеш ;)

Edited by chistacha
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...