Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

да ви питам за да пусна евроком нет в офиса трябва ли да плащам и за кабелна?

 

Да... Аз плащам, въпреки че нямам телевизор в офиса.

Link to comment
Share on other sites

Колко струва PSP в момента ? :unsure:

Photoshop CD-ROM : $649.00 (справка тук)

 

Въпрос : ако отида и си изкарам в някое фото дигитални снимки, ще се наложи ли да се изрежат отнякъде, в смисъл еднакво ли е отношението на дигиталните и нормалните снимки. По моя преценка дигиталните са 4:3, но "хартиените" колко са ?

Link to comment
Share on other sites

изобщо не се режат от никъде, носиш им апарата или мемори картата избираш в кой от трите размера искаш снимката и ти я вадят цялата.

Link to comment
Share on other sites

И другия въпрос може ли да се зарежда битова газ по газстанциите все още ?

Мерси

 

 

Абсолютно забранено е по принцип. Ако си намериш служител дето да се навие - става. Така че пробвай по разни скатани малки незнайни газстанцийки

 

Забранено, но не е отменено. :P За проба питах на 4 газстанции и никъде не ми отказаха... Иначе аз си я поръчвам и ми я карат у нас.

Link to comment
Share on other sites

Забранено, но не е отменено. :P За проба питах на 4 газстанции и никъде не ми отказаха... Иначе аз си я поръчвам и ми я карат у нас.

Как става тоя номер ,я даи повече инфо ;)

Link to comment
Share on other sites

Може би трябваше да уточня, че става въпрос за Пазарджик.

 

Марица-газ: тел. 034 44 55 92

Звъниш, казваш си адреса и в колко часа да дойдат горе- долу, за да осигуриш човек у вас, те ти носят пълната бутилка, ти даваш празната и плащаш- 18,70 платих преди няколко месеца, сега не знам колко точно е.

Edited by jojo
Link to comment
Share on other sites

кой е най-изгодния вариянт за интернет в офис?

Аз по принцип съм твърдо зад най-скъпите тарифи на Евроком,но не мога да си го позволя :D :lol: .

 

Ся моя въпрос-за куките има ли ограничение на скоростта-когато са с включени сирени и когато са с изключени сирени.Говоря и за в града и извън :)

Link to comment
Share on other sites

Аз по принцип съм твърдо зад най-скъпите тарифи на Евроком,но не мога да си го позволя :D :lol: .

 

Ся моя въпрос-за куките има ли ограничение на скоростта-когато са с включени сирени и когато са с изключени сирени.Говоря и за в града и извън :)

Когато са им включени светлините са МПС със специален режим на движение и ако иска може да кара с 4-та космическа.

Link to comment
Share on other sites

а случайно не приеха ли нов закон който винаги ги задължава да се движат с включени светлини... ?

Те сички МПС-та задължиха да се движат с включени светлини.Няма денем,няма нощем фаровете на ON :D

 

Едит:А аз помислих че по принцип :P

Edited by asd
Link to comment
Share on other sites

Те сички МПС-та задължиха да се движат с включени светлини.Няма денем,няма нощем фаровете на ON :D

 

 

тва ми е ясно говоря за сирените на патрулките ;)

Link to comment
Share on other sites

някой случаино да знае фирма която да изпълнява покриви от поликарбонат че се получи малка засечка на терасата и навеса трябва да се прави на ново

Edited by zlobil
Link to comment
Share on other sites

Колко струва PSP в момента ? :unsure:
Photoshop CD-ROM : $649.00 (справка тук)

PlayStation Portable ?

498 лв.

---

Как мога да си направя татуировка, която да седи примерно няколко седмици или няколко месеца ?

Вчера ми направиха с кана, но остана само няколко часа, докато се изкъпах :unsure:

Link to comment
Share on other sites

PlayStation Portable ?

498 лв.

---

Как мога да си направя татуировка, която да седи примерно няколко седмици или няколко месеца ?

Вчера ми направиха с кана, но остана само няколко часа, докато се изкъпах :unsure:

 

PlayStation Portable :)

Link to comment
Share on other sites

PlayStation Portable ?

498 лв.

---

Как мога да си направя татуировка, която да седи примерно няколко седмици или няколко месеца ?

Вчера ми направиха с кана, но остана само няколко часа, докато се изкъпах :unsure:

 

усвен с кана други временни няма , а тая дето са ти я правили явно е била с кофти къна , по принцип ако се пази може да изкара има няма седмица - две но като почне да избелява е много грозна работа ;)

има едно студио на малката главна в уличката до халите по принцип пича не може да прави истински татуировки (многоооо е зле) ама пък с къната може да се справя по-добре

Link to comment
Share on other sites

Трябват ми детски песни някаде ако има по голяма колекция няма да откажа трябва от типа на Врабчетата за 4-5 годишно дете .

Link to comment
Share on other sites

Ако отида сега да пререгистрирам автомобил (след като изтече срока за смяна на номерата) дали ще наглярстват да ме глобяват? Автомобилът не се е движил бая време и сега мисля пак да го подкарвам.

Link to comment
Share on other sites

усвен с кана други временни няма , а тая дето са ти я правили явно е била с кофти къна , по принцип ако се пази може да изкара има няма седмица - две но като почне да избелява е много грозна работа ;)

има едно студио на малката главна в уличката до халите по принцип пича не може да прави истински татуировки (многоооо е зле) ама пък с къната може да се справя по-добре

А някой ми каза нещо за "туш" ? С него как стоят нещата ?

Link to comment
Share on other sites

А някой ми каза нещо за "туш" ? С него как стоят нещата ?
Не знам за туша, ама аз редовно си "татуирам" пръстите със сребърни соли. Като се има предвид, че си мия ръцете средно около 30 пъти дневно (от които половината със сапун) и седи около седмица, на друга част на тялото сигурно ще седи поне 2 седмици. В този случай пигментацията се дължи на елементарно сребро, проникнало в кожата. Обаче не съм чувал някой да използва нарочно сребърни соли за правене на временни татуировки. Става нещо такова:

argent_tatoo.JPG

 

Тази е на осем дни и вече е избледняла. А и контакта на солите с кожата беше не повече от 10 секунди.

Edited by alchemy
Link to comment
Share on other sites

Абе хора на кой филм/сериал soundtrack беше песента Paul.Oakenfold.-.Ready.Steady.Go?!?Ей начи пратиха ми я и не моа са сета и не мога.Ша са застрелям :confused :wir

Edited by asd
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...