Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Мисля че е шар-пей, но не съм напълно сигурен.

 

Не е шар-пей.

Освен ако няма 4 поколения крале в родословието преди него. Всяко куче с родословие е скъпо.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Аз съм роден тогава да... но живея в Пловдив, а не съм се родил тук. ;)

 

роден на 21 май 1989 г. в регион Пловдив като преди него в този ден и регион са се родили 8 момчета

 

Ключовата дума тук е регион... Схващаш ли? Номерата се раздават за региони, не за населено място.

 

Има и други особености - за родените в чужбина - те се регистрират в регион София май или в специален отделен за тях обхват от номера май...

 

Другата особеност е, че понякога в даден регион се случват повече раждания за деня от колкото номера има определени за него - тогава се взимат неизползваните номера от друг регион, в който са се родили по-малко от определените номера новородени... Така че - нищо нередно няма в това да не си роден в град Пловдив, а ЕГН-то ти да твърди, че си роден в регион Пловдив.

Link to comment
Share on other sites

Ключовата дума тук е регион... Схващаш ли? Номерата се раздават за региони, не за населено място.

 

Има и други особености - за родените в чужбина - те се регистрират в регион София май или в специален отделен за тях обхват от номера май...

 

Другата особеност е, че понякога в даден регион се случват повече раждания за деня от колкото номера има определени за него - тогава се взимат неизползваните номера от друг регион, в който са се родили по-малко от определените номера новородени... Така че - нищо нередно няма в това да не си роден в град Пловдив, а ЕГН-то ти да твърди, че си роден в регион Пловдив.

 

Ами да правилно, обаче работата е, че изобщо не съм роден на територията на България. ;) Ако бях роден в Пловдив изобщо нямаше да обърна такова внимание на случая, дали ще пише в град или в регион Пловдив. И съдейки по написаното от теб, би трябвало да съм записан като роден в регион София, обаче ето виждаш какво излиза. ;).

 

Сега проверих, че същият е и случая с майка ми, чието гражданство дори не е българско, но явно оттам идва работата с регион Пловдив при нея, докато аз съм си само с българско гражданство.

Edited by WriteR4e
Link to comment
Share on other sites

И отново не си прав - роден си в чужбина, но когато са те "върнали" тук най-вероятно са те "записали" в Пловдив - вашите са дошли от вън тук, нали? Ето защо номера ти е пловдивски...

 

А най-добре е да попиташ в ЕСГРАОН как и защо номера ти е пловдивски, а ти си роден в чужбина.

Link to comment
Share on other sites

Ами то тоя генератор си е кажи-речи верен.

 

Аз не знам само последната цифра от ЕГН-то какво означава.

Знам,че когато е 45 (предпоследните две имам предвид) значи,че си роден в регион Пловдив.

Ако предпоследната е четна - значи егн-то е на мъж, а ако е нечетна е на жена.

Link to comment
Share on other sites

Има ли някакъв начин с рутер, тоест да нямам реално IP, да направя сървар в батъл нет на Уоркрафт :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Каква е тази "Helloween" вечер в Петното? В смисъл свързано ли е с групата Хелуин (защото точно така беше написано) или само с празника?

Днес е празника " Всички Светци " ( или поне при католиците ) може да бъде свързано с маски ;) но не сам сигурен .

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли кога ще излиза филма The Gardian(или нещо от сорта) по кината в Пловдив.

 

П.П.Става въпрос за филма,в който се разказва за"изтинските преживявания" на хората от американски брегови патрул или нещо от сорта.Там де спасяват хора в беда в морето :D :P

Edited by asd
Link to comment
Share on other sites

шеф на сервитьорите

по-точно:

"Салонният управител организира, контролира и ръководи процеса на обслужването на клиентите в заведението за създаване на нормални условия за пребиваване. Основните му дейности обхващат: посрещане, настаняване и изпращане на гостите на салона. Неговите ангажименти включват и оперативни дейности по разпределяне на задачите, разплащане с клиентите, отчетността и контрола."

Edited by mauler
Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли как мога да си върна версията на Медиа Плейър-а на по-стара???Инсталлнах си 10 ама не ме кефи и искам да си върна на 9.Как да стане?

Link to comment
Share on other sites

Каква е тази "Helloween" вечер в Петното? В смисъл свързано ли е с групата Хелуин (защото точно така беше написано) или само с празника?

Май ще свирят или Subway или Noise послучай "празника" и затова се казва така.А аз гледах някъв афиш за "Пъзела"-там ще свирят Ivory Twilight.

Edited by Earthwalker
Link to comment
Share on other sites

Абе шакен не знам от где можеш да си вземеш, но шурикен можеш да намериш в оръжейния магазин на "Цар Борис III Обединител" малко след "Тримонциум"... А до колкото асимилирах от снимките на шакен които видях, той не се различава много от шурикена, който съм си купил от съответния магазин... а принципно трябва в повечето оръжейни магазини да има

Link to comment
Share on other sites

Нинджа звезда :sayjin , която убива 5-6 човека след като я хвърлиш и накрая се връща при теб...Нещо като бумеранг, ама не съвсем..

 

ахахахахахахахаххахахахахахахахахахха

 

Много филми, многоооо... Ама ако са те нападнали само трима, а не пет-шест то тогава какво става? Не ги убива, или пък ги убива, а след това си намира още трима или поне двама случайни минувачи, претрепва ги и тях и чак тогава се връща при теб бухахахахахаха

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли къде продават от онея димки на нинджите, дето като ги хвърлиш и изчезваш някъде/телепортираш се по твое желание/? Имах една останала от филма "Кондори-нинджа 13", но ми се наложи да я използвам при атака с шурикен! Последния път като ме нападнаха 2 тигъра се наложи да ги убия, а можеше просто да се телепортирам някъде с димка-невидимка...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...