Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

А в духа на игрите някой знае ли къде се продава тая игра-ъъъ как да я опиша.Представлява едно като платно със оцветени кръгове на него.Незнам точно как се играе,но ми е мн интересно :D .Има едно такова мисля,че рекламата беше на Vivatel или на Globul-пак така едни пичове са се наредили там върху въпросното платно и по едно време падат :bgrin: .Ако някой са сеща за кфо става въпрос да обясни по-хубаво или да каже дека са продава :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Представлява едно като платно със оцветени кръгове на него.Незнам точно как се играе,но ми е мн интересно :D

 

 

Играта се казва Twister до колкото знам, но за съжаление не знам къде може да се намери такова нещо :( btw в "Мъже в Черно 2" имаше един такъв момент дето онея червеите играеха с мадамата на туистър :D

Link to comment
Share on other sites

Може и да си я направиш сам.Общо взето идеята е следната:Около 3-4-5 човека играят.На който му е реда завърта една стрелка, която показва един от цветовете и той трябва с крак или ръка да стъпи на него.След това другия...и така докато не стане едно мацово преплитане.Забавна работа. ;)

Link to comment
Share on other sites

Може и да си я направиш сам.Общо взето идеята е следната:Около 3-4-5 човека играят.На който му е реда завърта една стрелка, която показва един от цветовете и той трябва с крак или ръка да стъпи на него.След това другия...и така докато не стане едно мацово преплитане.Забавна работа. ;)

Аха :) .Мерси много.Ако някой все пак има идея от каде да си я купя да казва иначе па търса някой от щатите да ми я замъкни пък в краен случай ша си я напрая сам :D

Link to comment
Share on other sites

Играта се казва Twister до колкото знам, но за съжаление не знам къде може да се намери такова нещо :( btw в "Мъже в Черно 2" имаше един такъв момент дето онея червеите играеха с мадамата на туистър :D

 

 

Аха :) .Мерси много.Ако някой все пак има идея от каде да си я купя да казва иначе па търса някой от щатите да ми я замъкни пък в краен случай ша си я напрая сам :D

 

 

METRO - 34 лева.

Link to comment
Share on other sites

Аз лично си купих моите Микадо-клечки от една будка с джунджурии (продават батерийки, Домино, кубче на Рубик, химикалки и т.н.) на спирка в София. Оглеждай се за такива места, мисля, че самите клечки струват не повече от 1 лв. Зарибявката е сериозна :lol:

 

А ако не намериш - купи си клечки за шишчета - абсолютно същите са:)

 

Хммм... бе аз уж гледам по такива места но явно не нацелвам точното :tongue И да определено са сериозна зарибявка :punk препоръчвам ги на всеки

Link to comment
Share on other sites

Искам да си изкарам няколко снимки на голяма резолюция в размер, подходящ да се закачат на стената.Къде да отида-във фотостудио или печатница?Искам да станат като картини-с рамка и т.н както си му е реда.

Link to comment
Share on other sites

Oткъде може да се купят и за колко пари шумозаглушаващи слушалки ? незнам така ли им казват даже

От тея където ги използват например в някои шумни цехове или пък има едни където къртят с канго и те гледам си слагат

Все си мисля че в някои строителен магазин може да има такива

 

Наричат се АНТИФОНИ

 

Не са трудни за намиране, но има и доста боклуци по магазините. Ще откриеш там където ти е казал човека, 100% из магазините на Филипово ще имаш избор, в Аркос между В.Априлов и Руски, Мисота, където ти е най-близо общо взето. Цените са от 2 до 6 лв в зависимост от вида и качеството

Link to comment
Share on other sites

"Къде се кара курсът за БЧК казахами някаде покрай Папараци но къде точно ."

 

Taka idvaiki ot bilata po biv6iq bulevard Dimitar Blagoev (sega mai se vodi izto4en) sviva6 v purvata ulica v dqsno predi svetofara . Mislq 4e be6e ulica Iztok edna pavirana kudeto sa ciganite i tam si vurvi6 50-100m i 1vata v lqvo. To e nqkuv medicinski centur ima ograda vutre lineiki i taka pone az tam karah. Nqvki film4eta za katastrofi pokazvaha na men onq pi4 mi pokazva6e nqkvi hvatki kato ti zasedne ne6to v gurloto nali se se6ta6 kato po detskite :woot :D

Link to comment
Share on other sites

Търся ефективно лекарство против хроничен синузит. И не от тези по аптеките. Самата аз преди години се излекувах форевър със сок от чесън, газ и още нещо, ама точно това "още нещо" ми се губи та сега съм тръгнала да си възстановявам празнотата.

Link to comment
Share on other sites

Защо всички индианци са кюсета и нямат лицево окосмяване O_o...

Link to comment
Share on other sites

Защо всички индианци са кюсета и нямат лицево окосмяване O_o...
Бях чел, че ги скубят космите по лицето си... Мисля, че беше изкуствено постигнато, но не мога да кажа със сигурност :)
Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми каже +346 на коя държава е код?

Първите 5 цифри всъщност са: +34637... Днес имам пропуснато повикване от този номер...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...