Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

:huh: :blink: Филм?Пред Тримонциум?Я дайте малко инфо наистина :)
Холивудските знаменитости Джон Кюсак, Мариса Томей и Хилари Дъф пристигнаха вчера в Пловдив за снимките на новата продукция на "Ню имидж" "Война ООД".Първа под тепетата дойде най-младата звезда в лентата- принцесата на Холивуд Хилари Дъф.Чаровницата се появи в хотел "Тримонциум Принцес" в късния следобед...

...Технически екип на "Ню имидж" превърна паркинга пред Тримонциум в грандиозен декор още вчера сутринта.Стотици чували бяха струпани пред фасадата на Тримона и придадоха на пейзажа вид на бойно поле.Все още не е ясно какви кадри ще бъдат заснети край хотела.Голяма част от паркинга е заграден с ограничителна лента, което значи само, че ще се снимат екшън сцени с пироефекти.Освен Тримонциум,кинаджиите ще превърнат в декор за "Война ООД" част от "Капана",Джумаята и летище Пловдив...

;)

Link to comment
Share on other sites

Ситуацията е следната :

На майка и е изтекла книжката преди година (заблудила се мислелеа че изтича 2007 не питайте и аз немога да си обясня ) . Въпросът сега е дали ще плати някаква глоба ако иска да си изкара нова книжка след година закаснение и ако има в какви размери ще е тя ?

Link to comment
Share on other sites

Разгледах малко из интернет и цените бяха от 600-1500$. имаше и някакви единични бройки по 150-300$. Дават ли ви се толкова пари за такова нещо?

Не :D Ша продължа изпитаната тактика с проветряването. Не съм си и помислял че подобно нещо може да е толкова скъпо :blink:

Link to comment
Share on other sites

Не :D Ша продължа изпитаната тактика с проветряването. Не съм си и помислял че подобно нещо може да е толкова скъпо :blink:

 

Човек, изключено да е толкова пари. Механизмът му е направо дебилен, просто е по-дефицитна стока и трябва да се потърси...

Link to comment
Share on other sites

Ситуацията е следната :

На майка и е изтекла книжката преди година (заблудила се мислелеа че изтича 2007 не питайте и аз немога да си обясня ) . Въпросът сега е дали ще плати някаква глоба ако иска да си изкара нова книжка след година закаснение и ако има в какви размери ще е тя ?

Няма глоба, просто си плаща таксите за нова. Аз живях 5 години с книжка, чийто срок бе изтекъл и после, когато вече ми потрябва си я подмених без никакви глоби.

Link to comment
Share on other sites

къде продават спортно-елегантни обувки , вчера видях един познат с такива смесица между маратонка и обувка с лепенки , кожени (неговите са от чужбина)

някой има ли идея от къде мога да си взема подобно нещо защото обиколих целия център и никъде няма знам че го обясних много нескопосано за което се извинявам ама не мога да се сетя по какъв друг начин да ви го представя

 

на външен вид изглеждат като тези адидаски само че са чисто черни и по изчистени ако някой е виждал подобно нещо случайно някъде нека сподели с мене :

http://www.amazon.com/Adidas-Vueltana-Road...=sporting-goods

Edited by zlobil
Link to comment
Share on other sites

Къде мога да намеря възглавничките за път с форма на подкова?
Метро, авто секцията, около 4 лева. Става дума за надуваеми, но са много удобни, приятни на допир.
Няма ли ги на някое по-удобно място? :(
Link to comment
Share on other sites

къде продават спортно-елегантни обувки , вчера видях един познат с такива смесица между маратонка и обувка с лепенки , кожени (неговите са от чужбина)

някой има ли идея от къде мога да си взема подобно нещо защото обиколих целия център и никъде няма знам че го обясних много нескопосано за което се извинявам ама не мога да се сетя по какъв друг начин да ви го представя

 

на външен вид изглеждат като тези адидаски само че са чисто черни и по изчистени ако някой е виждал подобно нещо случайно някъде нека сподели с мене :

http://www.amazon.com/Adidas-Vueltana-Road...=sporting-goods

 

Аз бих проверил в GEOX на главната.

Link to comment
Share on other sites

нямат такива каквито искам

 

Аз си всех от 4YOU преди време подобни като тези адидаски на сайта който си дал. Има ги в сайта 4youmen.com Обаче не мога да ти дам линк защото е флаш страничка виж там. Струват 109 лв. Пак са с така 3 лепенки.

:) Успех

Link to comment
Share on other sites

какво значат последните 4 цифри на ЕГН-то.Знам,че едната обозначава къде си роден,другата пола и тн,но не знам точно коя и какво!? :wacko:

Link to comment
Share on other sites

къде продават спортно-елегантни обувки , вчера видях един познат с такива смесица между маратонка и обувка с лепенки , кожени (неговите са от чужбина)

някой има ли идея от къде мога да си взема подобно нещо защото обиколих целия център и никъде няма знам че го обясних много нескопосано за което се извинявам ама не мога да се сетя по какъв друг начин да ви го представя

 

на външен вид изглеждат като тези адидаски само че са чисто черни и по изчистени ако някой е виждал подобно нещо случайно някъде нека сподели с мене :

http://www.amazon.com/Adidas-Vueltana-Road...=sporting-goods

 

Oбувка от типа който описваш има навсякъде. Водят се Casual. Това си е съвсем нормална спортна обувка. Незнам защо ти е толкова трудно да ги намериш. Има ги във всеки магазин. В Excelsior (Sara Penn), в магазина срещу бившия Teenager, навсякъде за където мога да се сетя.

Link to comment
Share on other sites

еми незнам явно пак съм блял някъде но на центъра никъде не видях такива в екселсиора бях и също не видях макар че като знам кви са им цените едва ли ще си взема от там , мерси все пак утре ще отида да вида колко пари са и дали ще ми харесат

Link to comment
Share on other sites

какво значат последните 4 цифри на ЕГН-то.Знам,че едната обозначава къде си роден,другата пола и тн,но не знам точно коя и какво!? :wacko:

 

http://georgi.unixsol.org/programs/egn.php

 

За да разбереш как е кодирано месторождението в ЕГН - виж сорс кода на скрипта на Чорбаджийски ей тука - http://georgi.unixsol.org/programs/egn.php/view/

 

До колко обаче е така както твърди той - няма как да се потвърди. Поне аз не можах да засека информацията с друг източник. Все пак - в повечето случаи "познава" месторождението....

Link to comment
Share on other sites

http://georgi.unixsol.org/programs/egn.php

 

За да разбереш как е кодирано месторождението в ЕГН - виж сорс кода на скрипта на Чорбаджийски ей тука - http://georgi.unixsol.org/programs/egn.php/view/

 

До колко обаче е така както твърди той - няма как да се потвърди. Поне аз не можах да засека информацията с друг източник. Все пак - в повечето случаи "познава" месторождението....

 

На първото линкче малко грешна информация излиза.

 

роден на 21 май 1989 г. в регион Пловдив като преди него в този ден и регион са се родили 8 момчета

 

Аз съм роден тогава да... но живея в Пловдив, а не съм се родил тук. ;)

 

Коя е най - скъпата порода куче на света ?

Edited by WriteR4e
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...