Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Някой да е бил днес до ПУ-Нова сграда?Понеже четох,че поради ремонтни дейности ще затварят отсечката,която води до сградата,но в понеделник дори автобусите си минаваха спокойно,макар че беше стеснено платното.Та се чудя утре какво да правя и как аджеба да ида на лекции :D

Link to comment
Share on other sites

Някой да е бил днес до ПУ-Нова сграда?Понеже четох,че поради ремонтни дейности ще затварят отсечката,която води до сградата,но в понеделник дори автобусите си минаваха спокойно,макар че беше стеснено платното.Та се чудя утре какво да правя и как аджеба да ида на лекции :D

 

не може ли просто да слезеш на спирката на 113 и пеша да отидеш :P

 

p.s.just kiddin`

Link to comment
Share on other sites

Някой да е бил днес до ПУ-Нова сграда?Понеже четох,че поради ремонтни дейности ще затварят отсечката,която води до сградата,но в понеделник дори автобусите си минаваха спокойно,макар че беше стеснено платното.Та се чудя утре какво да правя и как аджеба да ида на лекции :D

И аз четох за това, пишеше, че всички рейсове ще спират пред захарната и от там пеша

Link to comment
Share on other sites

Някой да е бил днес до ПУ-Нова сграда?Понеже четох,че поради ремонтни дейности ще затварят отсечката,която води до сградата,но в понеделник дори автобусите си минаваха спокойно,макар че беше стеснено платното.Та се чудя утре какво да правя и как аджеба да ида на лекции :D

 

Аз бях до ПУ днес. И си паркирахме съвсем спокойно на паркинга. Рейсовете спираха до началото на отсечката или поне там видях аз един. Незнам как точно правят маневрите.

Link to comment
Share on other sites

Някакви идеи колко кинти е билета до Смолян?

 

ЕТО разписание и телефон за инфо.

 

Първото нещо, излизащо в Гугъл като напишеш Пловдив-Смолян...

Link to comment
Share on other sites

Абе някой знае ли защо вече втора поредна сутрин нямаме вода на центъра, и знаете ли някъв телефон да им спретна един скандал, неможе две поредни сутрини да спираш водата без никакво предупреждение.

Link to comment
Share on other sites

Абе някой знае ли защо вече втора поредна сутрин нямаме вода на центъра, и знаете ли някъв телефон да им спретна един скандал, неможе две поредни сутрини да спираш водата без никакво предупреждение.

Водоснабдяване и канализация ЕООД - гр. Пловдив

Link to comment
Share on other sites

не може ли просто да слезеш на спирката на 113 и пеша да отидеш :P

Хм? Ами аз си ходя на училище в Руската без проблеми! Днес след даскало хванахме автобуса от последна спирка и си го имаше... :blink:

Link to comment
Share on other sites

А някой може ли да ми намери тези или изследвания за това коя азбука е първата-кирилицата или глаголицата???Навсякъде пише,че е глаголицата, но на мен ми трябва някакво мъъъъъъъъничко доказателство,че има възможност да не е тя!Мали кви задачи ни дават по БЕЛ?!?! :bgrin:

Плийс хелп!!! :cry

Link to comment
Share on other sites

Намерих това, не знам какво доказателство имаш впредвид, ама вие да не сте археолози или историци, какви доказателства искат тия даскалки

Link to comment
Share on other sites

А някой може ли да ми намери тези или изследвания за това коя азбука е първата-кирилицата или глаголицата???Навсякъде пише,че е глаголицата, но на мен ми трябва някакво мъъъъъъъъничко доказателство,че има възможност да не е тя!Мали кви задачи ни дават по БЕЛ?!?! :bgrin:

Плийс хелп!!! :cry

Как ще ти дадем сведения, че е създадена 1-во кирилицата като не е така :bgrin: по принцип старобългарски текстове са писани на 2 азбуки - глаголица и кирилица. глаголицата е създадена от Кирил и Методий, а кирилицата от Климент Охридски, който използва за създаването й гръцкото писмо и глаголицата. Посвещава я на Кирил и от там и името - Кирилица. Ако твоита даскалка по БЕЛ търси под вола теле и кажи да си :censored2: :censored2:

Link to comment
Share on other sites

Къде в района на Бирената фабрика човек може да бяга ? в смисъл кросчета

На стадион Ботев може ли или не пускат ?

И другия въпрос може ли да се зарежда битова газ по газстанциите все още ?

Мерси

Link to comment
Share on other sites

Къде в района на Бирената фабрика човек може да бяга ? в смисъл кросчета

На стадион Ботев може ли или не пускат ?

И другия въпрос може ли да се зарежда битова газ по газстанциите все още ?

Мерси

 

Абсолютно забранено е по принцип. Ако си намериш служител дето да се навие - става. Така че пробвай по разни скатани малки незнайни газстанцийки

 

EDIT: Саше много странни резултати..:

 

Веднъж sin(150) = -0.71487643

Веднъж sin(150 degrees) = 0.5

 

Преценявай :punk

Edited by R_a_p_t_o_R
Link to comment
Share on other sites

R_a_p_t_o_R,това се получава,защото в единия случай калкулаторът е пуснат да смята в RAD/радиани трябва да е верният отговор/,а в другия в градуси.Ама най-добре математиците да кажат така ли е.

Link to comment
Share on other sites

грешка... Delete ,моля.

Edited by dnikolaev43
Link to comment
Share on other sites

Някое място из главната,на което да се продават качествени и хубави калъвчета за телефон.За Nokia N70 по специално и за жена :D .Знам че ще ми кажете търси-да ама нямам време утре да търся и питам тук за точен,хубав магазин ;)

Link to comment
Share on other sites

Търся снимки на момичетата на водка флирт от рекламата . Търся снимките които са изложени на билбордове на пл. Съединение трябва да стават за декстоп картинки .

Само на мен ли не ми работи функцията едит във форума ?

Link to comment
Share on other sites

Как се изкарват буквите TM от Trade Mark, тея малките горе, и R-то в кръгче?

 

Кога е жребия за купата на България?

Edited by WriteR4e
Link to comment
Share on other sites

Как се изкарват буквите TM от Trade Mark, тея малките горе, и R-то в кръгче?

 

Кога е жребия за купата на България?

 

Не знам какво имаш предвид под "изкарват", но ги има в WORD като символи

 

Извеждат се така - Insert => Symbol... => избираш от дългия списък, включващ огромен брой подобни символи

 

Оттам copy & pase където ти трябва

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...