Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Кофти...когато ходих по време на ремонта, по околовръстното дотам и обратно километражът ми показа 30 и няколко километра. :notify: ...тоя път ще го засека през Смирененски колко ще покаже. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Според теб при видео конференция с влошена връзка е по-логично да се разпада аудиото и да се даде приоритет на видеото, така ли? С жестове ли ще си общувате? Или ще си се усмихвате неловко и ще се просягате към камерата, докато звука се включи пак? На всичкото отгоре, звука ти е 1/10 от трафика при видео разговор... Точно в тоя аспект, Скайп не са виновни.

 

Ангеле - барай меча. Кратко и ясно, няма да задълбавам. Скайп е тотална шитня откак попадна при създателите на шитни.  

 

Скайп откакто го набараха Майкрософт много го бъгнаха! 

 

Абсолютно! Всеки ъпдейт все повече резили. 

 

Понеже скоро не съм ходил до Коматево, а преди няколко месеца пътят натам беше затворен заради ремонт, някой знае ли дали вече може да се минава свободно по Коматевско шосе?

 

Коматевско догодина. Евентуално (опа - в смисъл тая година по-късно). Сега се заобикаля. Колкото по-отдалеч, толкова по-добре. Но пък верно, че твойта кола има нужда от презареждане за такъв обход... 

Link to comment
Share on other sites

Но пък верно, че твойта кола има нужда от презареждане за такъв обход... 

 

Само ако карам с 200...на първа...иначе стигам и се връщам на резерва. :evil

 

А като споменахте за Скайп - не че го ползвам, ама понеже съм го пробвал веднъж...защо има такава ненормална компресия и толкова много ненужно обезшумяване на звука, че думите излизат толкова изсушени, че даже и неразбираеми на моменти...Няма ли някаква опция за промяна на threshold-а, от която да започва да си прави измишльотините?

Link to comment
Share on other sites

Някой да се обажда на Марк Зукъбърг да му каже, че Виден не харесва WhatsApp - да го закриват.

 

Закрито или не - едно лайно е винаги лайно. 

Link to comment
Share on other sites

Добре,скайпа,вайбъра,уотсап са говна.Кое да ползваме?

 

WhatsApp-а е най-малкото гомно от трите, но Виден го е ползвал последно през 2009-та и е останал с лошо впечатление.

Link to comment
Share on other sites

Имам такава Нокиа, чисто нова. Лятото я изкарах, да я ползвам, защото телефона ми беше на сервиз. Няма такава малоумщина. Дори телефонните обаждания не вървяха. Ужасно качество на микрофоните, ужасно качество на говорителя, ужасен обхват.

Така че тоя мит, че може да си купи някой такъв телефон и да си кара само с него - може да го забравим.

 

ICQ не е мръднало и стъпка напред, откакто беше популярно.

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Имам такава Нокиа, чисто нова. Лятото я изкарах, да я ползвам, защото телефона ми беше на сервиз. Няма такава малоумщина. Дори телефонните обаждания не вървяха. Ужасно качество на микрофоните, ужасно качество на говорителя, ужасен обхват.

 

Така че тоя мит, че може да си купи някой такъв телефон и да си кара само с него - може да го забрави.

 

ICQ не е мръднало и стъпка напред, откакто беше популярно.

Много вероятно самия ти телефон да е дефектен. Аз също имам такава и нямам никакви проблеми нито с качеството на говорителя, нито с обхвата и в този ред на мисли, смятам да си я изкарам тези дни и да зарежа смартфона.

Link to comment
Share on other sites

 

 

ICQ не е мръднало и стъпка напред, откакто беше популярно.

И... продължава да бъде най-доброто в сегмента :)

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Добре,скайпа,вайбъра,уотсап са говна.Кое да ползваме?

 

Каквото ти харесва ползвай - живеем в приблизително свободен свят. Но някак си все ползваш това, което масово стадото ползва. 

 

ICQ anyone?

#213921637

 

Тук съм - 10061290

 

Имам такава Нокиа, чисто нова. Лятото я изкарах, да я ползвам, защото телефона ми беше на сервиз. Няма такава малоумщина. Дори телефонните обаждания не вървяха. Ужасно качество на микрофоните, ужасно качество на говорителя, ужасен обхват.

 

Така че тоя мит, че може да си купи някой такъв телефон и да си кара само с него - може да го забравим.

 

ICQ не е мръднало и стъпка напред, откакто беше популярно.

 

Ангеле, не споменах ли по-назад да бараш меча? Мога да дойда да ти изпраскам една от 6210-ките ми в главата и да ти докажа, как мога да я пазаря за много повече пари от скапаното HTC, което разнасяше навремето (примерно). Да не говоря пък за лукс модела, за който ми се молят на колене. А, да - и на обхват работят по-добре от сегашния ти телефон. И карат по седмица без зареждане. 

 

ЕДИТ: Ники, нещо си си сбъркАл номера. Кой е Виктор Пенчев?   :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Тук съм - 10061290

 

ЕДИТ: Ники, нещо си си сбъркАл номера. Кой е Виктор Пенчев?   :laughing:

 

аз съм Виктор. Кой е Ники?

 

Не бях влизал в ICQ от поне 10-ина години и ми стана много насталгично...... иначе не го ползвам.

Споменах го ей тей :) да съм в играта

Edited by dRiNKiN_pARk
Link to comment
Share on other sites

аз съм Виктор. Кой е Ники?

 

Не бях влизал в ICQ от поне 10-ина години и ми стана много насталгично...... иначе не го ползвам.

Споменах го ей тей :) да съм в играта

Остави го Виден.... Прекаляването с пиринска пикня до там води :)

Link to comment
Share on other sites

Много вероятно самия ти телефон да е дефектен. Аз също имам такава и нямам никакви проблеми нито с качеството на говорителя, нито с обхвата и в този ред на мисли, смятам да си я изкарам тези дни и да зарежа смартфона.

 

Телефона, както казах, беше нов. Качество с проблема на говорителя може да не виждаш ти, но аз виждам. С микрофона също. Няма шумоподтискане, няма изолация. Хората не могат да ме чуят. Това, че никой не ти казва, че има проблем, не означава, че няма. Неколкократно такива със "здравичката Нокиа" не мога да ги чуя изобщо какво говорят. Бръжди звука, бучи, криви, направо се напрягам докато говоря с тях.

 

Ангеле, не споменах ли по-назад да бараш меча? Мога да дойда да ти изпраскам една от 6210-ките ми в главата и да ти докажа, как мога да я пазаря за много повече пари от скапаното HTC, което разнасяше навремето (примерно). Да не говоря пък за лукс модела, за който ми се молят на колене. А, да - и на обхват работят по-добре от сегашния ти телефон. И карат по седмица без зареждане. 

 

Можеш да го споменеш и по-напред, а може да го споменеш и в Сряда даже, все ми е тая. :D

 

Ако искаш и за 10 000лв бройката ги продавай тия боклуци. Ако някой е толкова изпаднал, че ти се моли на колене за телефон втора употреба, то не е защото му е супер сигнала и ще те чуват и в подземията на някой бункер, а защото иска да го колекционира.

 

Няма как да сравняваш модерната технология със старите кочини. Ако си ползвам телефона само за телефон на 2G мрежата и изключа всичко останало - ще карам и 2 седмици. Аз и сега мога да го ползвам 3 дни без зареждане с всичко включено, стига да си меря ползването, а какво остава ако започна да изключвам.

Link to comment
Share on other sites

Какво означава "на склад" в pic computers? склада им в Пловдив ли е или на майната си и ще трябва еди-какво-си да го поръчвам?

Link to comment
Share on other sites

Ако искаш и за 10 000лв бройката ги продавай тия боклуци. Ако някой е толкова изпаднал, че ти се моли на колене за телефон втора употреба, то не е защото му е супер сигнала и ще те чуват и в подземията на някой бункер, а защото иска да го колекционира.

 

Няма как да сравняваш модерната технология със старите кочини. Ако си ползвам телефона само за телефон на 2G мрежата и изключа всичко останало - ще карам и 2 седмици. Аз и сега мога да го ползвам 3 дни без зареждане с всичко включено, стига да си меря ползването, а какво остава ако започна да изключвам.

 

Винаги мога да се посмея с глупостите ти. В сряда също ще го направя.

 

================================

 

Начи, таквози, Викторе, ПИК имат поне два известни мен обекта в Пловдив. Най-вероятно имат и по някое гаражче, в което да държат стока. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...