Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Мен ми е интересно къде си бил на кучето в гъза, така щото да няма наблизо читава бензиностанция? 

 

(мойта кола стига 100км на резерва, затова питам)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Мен ми е интересно къде си бил на кучето в гъза, така щото да няма наблизо читава бензиностанция? 

 

(мойта кола стига 100км на резерва, затова питам)

Не питай.... Тази лакърдия е за маса, а не за тук.....

Link to comment
Share on other sites

Какво означава "на склад" в pic computers? склада им в Пловдив ли е или на майната си и ще трябва еди-какво-си да го поръчвам?

 

да уточня - това е склад в София.

 

Посочете ми моля магазини, където мога да видя HP 24er на място? Днес :)

Link to comment
Share on other sites

Някой беше препоръчал зъболекар към ВСИ, където със слагана "докато ти вади зъб с едната ръка, с другата може да ти направи кафе" :) Не мога да го намеря по никакъв начин :/

Link to comment
Share on other sites

Някой играл ли е МАФИЯ 3, защото не мога да стартирам? Минах интрото и толкоз. Сега минават стартовите екрани, зарежда, озовавам се в един заден двор и ... дотам. Нямам никакъв контрол - от клавиатурата работи само esc. Мишката работи. Идеи каква е тая идиотщина? 

 

Да я махам ли, друг релийз ли да търся? 

Link to comment
Share on other sites

Някой беше препоръчал зъболекар към ВСИ, където със слагана "докато ти вади зъб с едната ръка, с другата може да ти направи кафе" :) Не мога да го намеря по никакъв начин :/

Аз я бях препоръчал тази леля :)

http://dryurasivkova.zona.bg/

Link to comment
Share on other sites

има ли начин да си сменя (да ми смени някой) username-а с който влизам във форума и username-а който се показва над коментарите ми?

Link to comment
Share on other sites

А такааа, откъде Галицин, познава Юра и Наско  :grin:  :grin:  :grin:

Че Пловдив си е едно село, бе!

Отделно дето тази жена има наистина златни ръце, не гледа на пациентите си като на самоходни портмонета, пука и за това, как се чувства човека, който се е оставил в ръцете и... И никак не на последно място, адски навътре е в занаята си!

Никога не  съм вярвал, че в подобен скромен кабинет могат да се творят такива чудеса и, че лекар изобщо може да бъде толкова внимателен.

 

П.п. Само за сведение. Мои добри познати зъботехници (фирмата няма да я споменавам, че е добре известна), преглеждайки работата и, я оцениха само като консумативи и изработки на минимум 4500 лева. А аз заедно с манипулациите и леченията платих малко под ... Не, няма да кажа колко :)

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

То и за това съм и изпратил цялата рода и още минимум 30 човека... Като родата и допълнителните хора са и вече клиенти, които не искат и да чуят за друг зъбар :)

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Тъй като втори ден нямам вода, днес слязох в мазето и видях един 30 сантиметров участък от чугунените тръби, който незнайно защо беше оставен без никаква изолация на външна температура и точно там беше спирателния кран, който също беше замръзнал. Дали е добра идея да нагрея този открит участък, за да стопя тапата и после да го изолирам стабилно? Освен това понеже не се сещам с какво да го нагрея, да помоля форумните майстори, дето си имат всичко да ми услужат за малко с някоя я бензинова, я някаква друга нагревателна лампа, с която да си свърша работата, че дават задържане на студовете още доста време? :online2long:

Link to comment
Share on other sites

Тъй като втори ден нямам вода, днес слязох в мазето и видях един 30 сантиметров участък от чугунените тръби, който незнайно защо беше оставен без никаква изолация на външна температура и точно там беше спирателния кран, който също беше замръзнал. Дали е добра идея да нагрея този открит участък, за да стопя тапата и после да го изолирам стабилно? Освен това понеже не се сещам с какво да го нагрея, да помоля форумните майстори, дето си имат всичко да ми услужат за малко с някоя я бензинова, я някаква друга нагревателна лампа, с която да си свърша работата, че дават задържане на студовете още доста време? :online2long:

 

Като стар специалист може да поръчаш на китайците или пък да слезнеш и за 3 лева отгоре в магазинчето за подаръци долу (ако го има още) и да си купиш една мини газова горелка. Тя върши и много други уникални неша в неподозирани ситуации. 

 

Принципно и сешоар може да свърши работа ако има наблизо ток.

Link to comment
Share on other sites

И когато времето се се стопли, веднага да викнеш някой, който да ти смени тези тръби с ппр със съответната изолация, както крана и нещо друго, ако прецени...

Link to comment
Share on other sites

Абе преди няколко години, когато пак имаше такива температури, тръбите отново замръзнаха и се спукаха на няколко места, та тогава ги сменяхме с някакви пластмасови, обаче тия долу в мазето си останаха чугунени и бяха открити по цялото си протежение и аз тогава ги изолирах, но явно някой от къщата междувременно е мърдал крана и явно изолацията му е пречела та е махнал изолацията точно на този участък. Това със сешоара е добра идея, само дето не знам дали тягата му ще е достатъчна, но смятам още сега да пробвам. Мерси за идеята!

...а ако не стане, ще ходя до Пампоров за горещия въздух. ;)

Link to comment
Share on other sites

Може и само изолация да сложи. Интересно обаче как замръзва тръба в мазе...  :grin:

 

Ще поседиш малко там, няма как. Или го закрепи да духа. И гледай да е нещо свясно 2000 вата, не някой боклук, поръчан от Китай - да не запалиш мазето.

Link to comment
Share on other sites

Тъй като втори ден нямам вода, днес слязох в мазето и видях един 30 сантиметров участък от чугунените тръби, който незнайно защо беше оставен без никаква изолация на външна температура и точно там беше спирателния кран, който също беше замръзнал. Дали е добра идея да нагрея този открит участък, за да стопя тапата и после да го изолирам стабилно? Освен това понеже не се сещам с какво да го нагрея, да помоля форумните майстори, дето си имат всичко да ми услужат за малко с някоя я бензинова, я някаква друга нагревателна лампа, с която да си свърша работата, че дават задържане на студовете още доста време? :online2long:

Аз такива болежки ги лекувам с оксижена... Ако не можеш да се пребориш, свиркай, ще го донеса до два-три часа.

Link to comment
Share on other sites

Някой ползвал ли е софтуер за стабилизация на видеа и какъв ? Камерата ми няма стабилизация, а по пистите не е много равно. 

Link to comment
Share on other sites

ютуб има много добър и не хаби локални ресурси, качвай клипа и той сам ти казва, че е шейки и дали да го стабилизира.

Link to comment
Share on other sites

За банка ли говориш? Искаш да ги внесеш в българска банка?

От колежка бивша банкерка е разказвала как се внасят пари от рода на 20к 40к+ и на основание е наследство, спестени, продажба на имот и нито се докладват нито се проверяват. Хващаш родител или по възрастен отивате пише спестени или ти пишеш спестено наследство и това е.

Информацията е преди година до две утре мога да питам със сигурност.

Link to comment
Share on other sites

За банка ли говориш? Искаш да ги внесеш в българска банка?

От колежка бивша банкерка е разказвала как се внасят пари от рода на 20к 40к+ и на основание е наследство, спестени, продажба на имот и нито се докладват нито се проверяват. Хващаш родител или по възрастен отивате пише спестени или ти пишеш спестено наследство и това е.

Информацията е преди година до две утре мога да питам със сигурност.

.

Edited by NEO_DDT
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...