Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Весо, снимай една-две монети и ми прати снимките, ще ти кажа как да ги почистиш(довечера най-вероятно, сега нямам време да ровя в справочника).

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Сода, ама няма ли да ги надера ако ги изжуля със сода. И содата суха ли да е или във вода да я разтворя ?

 

Няма бре, просто ги понакисни в такъв разтвор. Нема да се плашункаш.

 

Педеразите от ЕВН сменят електромерите нито имаше съобщение нито нищо . Щели да дадат после протоколи . Нещо ми намирисва че ще ни клецат какво се прави в такива случаи ?

 

Отиди и си погледни последните цифри на стария. После сравняваш с протокола и така. При смяна проблеми не съм наблюдавал, а имам доста подменени.

Link to comment
Share on other sites

Някой ми беше казал за някакъв гумаджия в ж.к. Тракия, след мебелна 2рата пресечка. Има ли там таквоз нещо - много му били офертни цените?

Link to comment
Share on other sites

Някой ми беше казал за някакъв гумаджия в ж.к. Тракия, след мебелна 2рата пресечка. Има ли там таквоз нещо - много му били офертни цените?

 

На дясно или на ляво. Има един квартален гумадижя тука при нас във въпросна пресечка(на ляво). Но единствено съм търсил зимни 14-ки при него и цените бяха около 90 и нагоре лева. Летни гуми не съм търсил. Все пак в околността има няколко гумаджийници. Ако идваш, провери ги всичките и така.

 

По-скоро в някой голям магазин ако са пуснали нещо на промоция.

 

След Мебелна правиш десен и после първата в ляво. Там има гуми. Срещу Св. Седмочисленици мисля, че пак имаше гуми. Тоя нашия дето ти казах също има гуми. И до Кауфланд пак има гуми :)

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Ша си бийш камшика на двеста километра, за да спестиш някой лев от гумаджия? Кажи му, че кара старо BMW и не го обиждай повече.

80лв на гума мисля, че е по-добре да си потърся свестни вместо кви-да-е.

 

Turn off this option! GT-I9100 Turn off this option! 2

Link to comment
Share on other sites

Някой ми беше казал за някакъв гумаджия в ж.к. Тракия, след мебелна 2рата пресечка. Има ли там таквоз нещо - много му били офертни цените?
Това тук? Майка ми май беше доволна от тях.
Link to comment
Share on other sites

80лв на гума мисля, че е по-добре да си потърся свестни вместо кви-да-е.

 

Аз от Антон зад кино Фламинго съм много доволен. Последния път близо 100лв отстъпка ми направи за летните гуми.

Link to comment
Share on other sites

Кажете от къде мога да намеря консумативи за вертикални щори? Интересуват ме тези тежестите във всяка щора, пластмасите, в които се закача въженцето. Че от едно течение врата на терасата трясна и се счупиха 4-и.

Link to comment
Share on other sites

Какви тежести бре? Въжето влиза в т.нар. табакера, освен ако не си счупил горен водач. Табакерата лесна, ама с тия тежести ме закла...

Link to comment
Share on other sites

Имам един въпрос който ме гложди около едни ултразвукови уреди които се ползват за дезинфекция на вода и за пране дори.

Интересно ми е какво точно представлява частта която се потапя; една е с формата на аудио слушалка, а на друг уред е цилидричнна с размерите на човешки пръст и в следващ ред в упътването пише 'магнитни вълни'.

Някой има ли си на представа какво е устройството на двата типа потопяеми крайници и не са ли магнитни и ултразвукови вълни две различни неща?

Благодаря.

Link to comment
Share on other sites

Това тук? Майка ми май беше доволна от тях.

 

И аз съм ходил там за лепене, бързо пипат и не взимат скъпо. Самите гуми не знам как ги продават.

Аз като си купувах за моята кола гуми, отидох в Райчев. Направиха ми отстъпка, на 115 лв май ми дойдоха - 205/55/16. Изключително съм доволен. Въобще Нокиан имат някои много добри модели на съвсем достъпни цени. Това, ако не си правиш компромиси, естествено. Аз втора ръка гуми не купувам. Запечатало ми се е едно изречение в главата - "Каквато и кола да карате, каквито и системи да има, никога не забравяйте, че тя контактува с пътя единствено с гумите си." Затова аз си взимам нови. Вече втора година ги карам, износването е около 7.5. (има изрязани едни цифри от 10 до 1, като 1 е изрязано най-дълбоко)

Link to comment
Share on other sites

Има ли някой колега от форума, който да ми услужи с работещи/неработещи говорители на 10см, 12см и 13см. По 1бр ми трябва за проба дали пасват на мястото на фабричните в колата ми. Изчетох бая и явно от различните марки има разлики в самата конструкция и искам да видя преди да купя.

Link to comment
Share on other sites

Някой да разбира от ключове ?

Изгубиха се едни ключове за една изба,пък се налага да се отворят.

 

ПС: катинар е,явно трябва д а го разбия.

Edited by TRIBALERO
Link to comment
Share on other sites

Някой да разбира от ключове ?

Изгубиха се едни ключове за една изба,пък се налага да се отворят.

 

ПС: катинар е,явно трябва д а го разбия.

 

Естествено, че ще го разбиеш.

 

Някой да знае къде около Пловдив има оранжерий за цветя?

 

ОранжерИИ или разсадници? Не че в разсадниците няма цветя де, но дефинирай какво точно ти трябва, че да те упътя.

Link to comment
Share on other sites

Естествено, че ще го разбиеш.

 

 

 

ОранжерИИ или разсадници? Не че в разсадниците няма цветя де, но дефинирай какво точно ти трябва, че да те упътя.

 

Трябва ми да купя голямо количество цветя :) (за до към 200лв).Може от оранжерИИ или разсадници, няма значение, въпроса е цената да е по-добра от тази по магазините/пазарите.

Link to comment
Share on other sites

Това не е особено голямо количество. По-скоро избери място, откъдето ще купуваш и се договори за отстъпка за количество.

Link to comment
Share on other sites

Някой има ли идея, как най-безопасно и безболезнено, могат да се почистят медно-никелови монети ?

 

Сори за малко късния отговор, но сега го видях.

Значи забрави за каквито и да е химикали, защото те корозират метала заедно с наслояванията по него.

Намери някой с ултразвукова вана и ще видиш как монетата ще ти блесне без каквито и да е наранявания и химикали.

Link to comment
Share on other sites

Издирвам стойка за моб. телефон, модел CR-115 NOKIA. Трябва ми за утре, да е налична и до 20лв. Освен бул. Руски някой други идеи има ли? В Продавалник вече съм търсил, но продавача там не е в Пловдив до понеделник, а аз неделя вечерта пътувам и ми трябва точно за GPS навигация.

Link to comment
Share on other sites

Здравейте!

 

Искам да си изкарам дебитна карта но не знам от коя банка и изобщо има ли значение?

Какво ми трябва да знам?

Може ли да предложите някой упътвания къде да търся,на какво да обръщам внимание и т.н.

НА ЛС МОЛЯ!

Благодаря!

Edited by Kostadin Vargulev
Link to comment
Share on other sites

Имам едно питане: има ли някакви санкции при системно превишаване на скоростта и снимка с камера, т.е. този месец ме щракват, отивам, плащам си глобата (нали вече точки не взимат), следващия месец пак снимка, пак си плащам, или правиш си нарушенията, плащаш си глобата и няма проблем? Питам, защото един познат има вече няколко поздравителни картички и ми стана интересно. :)

Link to comment
Share on other sites

Това не е особено голямо количество. По-скоро избери място, откъдето ще купуваш и се договори за отстъпка за количество.

 

Ами аз мога да купя и за 300лв, стига цената да е добра.Твоето разбиране за голямо количество какво е?

Не вярвам тези по сергиите на четвъртък пазара да зареждат за повече парти в тези жеги.

 

П.С. Как може да няма едно БГ радио по което да коментират мачовете.Само дарик на което лайф сриима му е леш и почти никога не работи!

Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...