Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Трети опит за самоубийство, и той неуспешен ( shit!!!). Все пак да гледаме позитивно на нещата, все някога ще успея...

Link to comment
Share on other sites

Трети опит за самоубийство, и той неуспешен ( shit!!!). Все пак да гледаме позитивно на нещата, все някога ще успея...

Ела в моето даскало - гарантирано самоубийство :D ;)

Link to comment
Share on other sites

В последно време не съм се хвалил тук, та сега викам да понахвърлям малко хвалби и фукни наведнъж :)

-ново допълнение към колекцийката ми от умалени модели на фолксваген - Волксваген Микробус

-нова безжична мишка за компа, от доста време и се канех :)

-нова работа

-кола (Сеат Толедо 1.8 Mi GLX 92 г.)

-след две седмици евентуално се изнасям от нас и ще живея сам (това още е несигурно)

-2 поредни изпита взети с 5

 

та понафуках се за два-три месеца напред :)

Edited by __smirnoff__
Link to comment
Share on other sites

след точно 3 мин търсене си намирам 4листна детелина,полудявам от густо и след 15 мин започват да ми се случват чудесата :rolleyes: :) :punk :love :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Трети опит за самоубийство, и той неуспешен ( shit!!!). Все пак да гледаме позитивно на нещата, все някога ще успея...

Защо така самоубийство пък ти...? Иначе момичето на снимката е много хубаво, не знам дали си ти...

Link to comment
Share on other sites

18 юни, Зимният дворец - София, 20.00 часа, PLACEBO - нямаше как да не си купя билет!!!

Link to comment
Share on other sites

Ай гледам всеки се фука с кола и аз да го направя. :D

 

Рено 5 1.4 кубика 3 врати, червен цвят РВ 2466 :punk

Link to comment
Share on other sites

18 юни, Зимният дворец - София, 20.00 часа, PLACEBO - нямаше как да не си купя билет!!!

Хмм, наистина ли? Къде може да се намери инфо за това??

 

Верно ли на 18 юни ще пеят Placebo ??? Щото ако е така познавам двама души дето ще ходят :)

Позна мило - двама души наистина ще се радват да ги видят на живо ;)

 

 

EDIT:

Оле истина е... билет експрес

Link to comment
Share on other sites

В понеделник утивам да изкарам чисто ново новиничко Клио от магазина. :P :P :P :P Естествено колата не е моя но с кеф ще подкарам возило което едва ли някой е юркал по улицата преди това :)

Link to comment
Share on other sites

Днес съм горд със себе си! Участвах в една еко-инициатива, за която получих покана в мейла си и активно участвах в почистването на рекичката в Южен Парк...

 

Прибрах се омазан от горе до долу с кал и тиня, и все пак доволен, че съм направил нещо позитивно - изхвърлих седем чувала с всевъзможни боклуци - една малка капчица от океана от отпадъци, с които е затрупана природата ни...

Link to comment
Share on other sites

сделката е добра , малко подходих с пренебтежение в началото , но инвестицията си заслужава , все пак Таурега го взех , макар и да не е на мое име - аз ще го бракувам - ха ха .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...