Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Бягай на психиатър.Щом плачеш,че са те скъсали на изпит,значи не е на добре работата

Тук вече мога да се съглася с тебе. :)

 

AFX : ТУ - 3:1 ... щото едното е текуща оценка пък мен целия семестър ме нямаше ... та така :)

Link to comment
Share on other sites

Бягай на психиатър.Щом плачеш,че са те скъсали на изпит,значи не е на добре работата

Братле, пича ме разпиля! Стана ми гадно... Иначе ся ми се виждат малко по айляк нещата...

Link to comment
Share on other sites

Братле, пича ме разпиля! Стана ми гадно... Иначе ся ми се виждат малко по айляк нещата...

Не се давай бре!! В университет не се реве! Научи репликата "боли ме гъзъ" ще ти е от полза ;)

Link to comment
Share on other sites

Ти си бил просто парче! Колко глупости с колко много думи си написал! Ако имаше малко мозък в главата си, щеше да го осъзнаеш и нямаше да си вярваш толкова!

 

Катастрофирал съм (не карах аз) с кола на 2 години на широк път със 100 км/ч! И повярвай ми - колата литна във въздуха от неравностите на пътя и се заби в мантинелата, а не се залепи за асфалта и не стана по стабилна! 3 секунди след като спряхме да се блъскаме насам, натам - единственото, което можехме да си мислим беше - живи ли сме или не!

 

Карай така пък скоро ще си като онзи на аватара!

Не е много учтиво да квалифицираш така непознати. С мойта кола ситуацията е както съм я описал. Който неможе да кара или пък има бракма да внимава повече. Гледай другия път да не дойдеш при мен в дисекционната зала.

Edited by ROBIN
Link to comment
Share on other sites

Не се давай бре!! В университет не се реве! Научи репликата "боли ме гъзъ" ще ти е от полза ;)

 

Ако пък ползваш "боли ма уя", няма да се чудиш що афх ползва "боли ме г'з" ;)

Link to comment
Share on other sites

абе нещо и двамата се поразпенихте. земете се спрете, та после да не се чудите отде ви се е изсипал тоя ВАРМ :D

 

 

мойта хвалба - грипа си отиде, дойде бронхита :) чакам ангината. ша прайм оргийка. ихаааааа!!!

Link to comment
Share on other sites

За сефте записах пълен актив от сесия - 3 изпита - три взети B)

 

И аааааааааз. 4 от 4 втори курс ТУ.

Link to comment
Share on other sites

Еми - зубъри!!! Само ме депресирате! ДА ама аз съм 4-ти курс! :P А вие сте зайци!

 

И при мен сесиатя е маки :). 3 взех, а на един ме взеха. И имам два изпита от първи курс :(

Link to comment
Share on other sites

e как става тая магия :) :D

С преписване от човека пред мен, от 5 задачи сам реших само 1. На изпита по основи на управлението от учебник 350 страници прочетох 9 и пак с разни преписвания и подсказвания изкарах 5-тица. Следващата ми цел е да се бора за стипендия :punk

Link to comment
Share on other sites

Лесен е- лесно се учи, лесно се преписва, дава най-елементарните и еднотипни задачи :D На основи отиваш с учебника,преписваш всичко от него ;) Нататък става голям ташак, щото другите дисциплини изискват много разтягане на локуми и помнене на безсмислени формули. Аз утре съм на Микроикономика и свят ми се вие

Link to comment
Share on other sites

Следващата ми цел е да се бора за стипендия :punk
Ставаш нагъл! Тука има хора(Аз например), дето не могат да си вземат изпитите, ти за стипендии ми говориш! Не си ли чел правилата на форума - без обидни думи като "стипендия" :D
Link to comment
Share on other sites

С преписване от човека пред мен, от 5 задачи сам реших само 1. На изпита по основи на управлението от учебник 350 страници прочетох 9 и пак с разни преписвания и подсказвания изкарах 5-тица. Следващата ми цел е да се бора за стипендия :punk

Eвала, ще стане висшист и от тебе :excl:

Link to comment
Share on other sites

Отидох с братовчед ми да ровим покрай бутнати стари къщи в едно село (по препоръка) с металотърсач за монети.Намерихме няколко не кой знае кви, но по едно време уреда изписка и показа на дисплея нещо като кръгли монети.С настървение взех да копая най внимателно и изведнъж лъсна гърло на бутилка с парафиново покритие около капачката.Оказа се че са 5 бутилки общо и като махнахме парафина и по капачката си пролича че виното е от около 197-и някоя си година.Сега съм отворил едната бутилка и сръбвам от чудесното винце ,наздраве на всички :beerchug

Link to comment
Share on other sites

С преписване от човека пред мен, от 5 задачи сам реших само 1. На изпита по основи на управлението от учебник 350 страници прочетох 9 и пак с разни преписвания и подсказвания изкарах 5-тица. Следващата ми цел е да се бора за стипендия :punk

 

е изпита е с учебника, това да изкараш оценка различна от 6 си е провал. като стигнеш по-горните курсове има един попчев , тогава може да си говорим пак :pirate

Link to comment
Share on other sites

е изпита е с учебника, това да изкараш оценка различна от 6 си е провал. като стигнеш по-горните курсове има един попчев , тогава може да си говорим пак :pirate

Кво като е с учебника 350 страници е тоя учебник, имаше около 5-6 човека скъсани :pirate

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...