Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

Скъсаха ме на ВМ4, но пък трябва да съм зел ВМ3, Зех си и ДВД писачка и в момента пържа сезони 94,95,96 на двд-та. За 20 сезона по 17 състезания не знам колко време ще ми е нужно и колко нерви :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Вчера изкарах 6 на изпит по висша математика при Капитанова без да съм учил почти нищо :punk

e тва наистина си е магия!!! :confused аз го влача от началото тоя глупав изпит

Link to comment
Share on other sites

Куките ми праснаха първата глоба :)

Аз пък сефте навъртях над 100 км на едно каране и вдигнах 130 км/ч на магистралата но повече от 120 не бих си позволил повече .

Link to comment
Share on other sites

... но повече от 120 не бих си позволил повече .

споко, всеки си казва така в началото... и аз нямаше да вдигам повече от 50, ама... ест., не в града където има хора и бясно пресичащи по диагонал пенсионери.

Link to comment
Share on other sites

философия....единственният предмет който така и не разбрах за какво става въпрос.....

мен пък точно това ми допада..че не се учат някакви определения а всеки може да направи аналог за себе си

Link to comment
Share on other sites

философия....единственният предмет който така и не разбрах за какво става въпрос.....

 

To за това аз си писах оценките и аз си се оформих. Който учи в ТЕТА и е при Ангел Грънчаров (май така се казваше). :D :D Няма ли тефтер юрош народе пиши си оценки и тва е. И без това по-големи тъпизми не бях учил. В 11 клас втория срок така и не се вяснах. Чичо Джозо може да потвърди :) Висшата математика е по-гот от тая тъпня :sick :sick

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

имам годишна винетка :P

Гледай да не си строшиш стъклото :) щото гадна работа иначе...

 

Имам си стенен часовник на Милан :D

Link to comment
Share on other sites

От днес официално пак съм без жена и незнайно защо ми е хипер весело :) :punk

 

П.П.Тоест знайно е за сега малко няма да има кой да ме тормози да ми харче парите и всичко ще ми е за собствения гъз. :D

Link to comment
Share on other sites

To за това аз си писах оценките и аз си се оформих. Който учи в ТЕТА и е при Ангел Грънчаров (май така се казваше). :D :D Няма ли тефтер юрош народе пиши си оценки и тва е. И без това по-големи тъпизми не бях учил. В 11 клас втория срок така и не се вяснах. Чичо Джозо може да потвърди :) Висшата математика е по-гот от тая тъпня :sick :sick

Нем, това е при Христо Михайлов (той по принцип си няма тефтер и направо в дневника си пише оценки). Аз сега съм при него и наистина си е така - пълен айляк :P :D

Link to comment
Share on other sites

Заради темата със sell-а на дъмбелите се сетих да се изфукам с моя дъмбел който направих преди 2 години.

1. Струваше ми цели 6лв. (4.50 за спрея и 1.50 за шкурката).

2.Ето го и него.

3.Отне ми към 2-3 дни да го изшкуркам и 2-3 часа да го paint-на.

4.Материалите си ги набавих от един стар железария от село,който беше доста щедър да ми ги подари :woot .

5."Комплекта" ми се състои от 1 лост от 3кг. и 6 зъбни колела (тежестите) по 1кг. всяко и 2 халки за да държат всичко по мястото си.Общо се събират 9кг. което си е достатъчно за мен.

6.Единствената разлика с "купешките" дъмбели е,че е леко ръбат и грозен,ама то и кой ти гледа,нали е удобен ;) ...

Link to comment
Share on other sites

днеска бях на еднодневна екскурзия до драма и кавала :)

целта беше остров тасос,но морето беше на друго мнение и ферибота не отплава :angry:

все пак си прекарах добре :)

Link to comment
Share on other sites

вчера имах възможността да покарам за малко едно ето такова зверче и за пореден път се убедих че искам голяма кола :

 

1319_Audi_S8_S6-01.jpg

00860-3-gross.jpg

 

:love :love :love :love :wub: :wub: :wub:

Edited by zlobil
Link to comment
Share on other sites

вчера имах възможността да покарам за малко едно ето такова зверче и за пореден път се убедих че искам голяма кола :

 

1319_Audi_S8_S6-01.jpg

 

Това не е голяма кола!

 

Това е ГОЛЯМА кола:

 

2565924_2_full.jpg

 

Motor: 5.7L, 16 valves, 345 hp @ 5400 rpm

 

А най-якото нещо, което съм карал е това:

 

2087.jpg

 

 

А веднъж изкарах акъла на една майка с бебе с това чудо на техниката:

 

pilt2.jpg

 

 

В казармата навъртях сумати километри, харчейки ВАШИТЕ пари с едно такова:

 

uaz_1.jpg

 

Друса като каруца и гори като Hummer :wub: :wub: :wub:

 

 

Колата трябва да е голяма, тежка и да гори МНОГО! Най-добре автобус! На екологията... :lol: тя си знае! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...