Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

радвам се за вас хора,честно,да са живи и здрави хората до вас да ви радват с много неща,как мойте родители не ми направиха никакъв жест от 4-клас насам :(

Link to comment
Share on other sites

По-скоро приятели/роднини, с които да се похвалиш ;)

 

Честито, часовникът е изродски!

Ееее ся.Дано той да си купи за 8000 макар,че аз за часовник бих дал най-много 600-700 лева-за някое Candino кат на баща ми :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Новата кола си е нова кола.Друго си е да джъткаш чистак бърсак Рено Клио на километража на което пише рекордните 64 км. :punk :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Е, баси и часовника, разбираш ли! Той по-скъп от мен! Най-скъпото нещо, което съм имал през живота си (става въпрос за неудушевен предмет), това е пианото ми! Всеки ден ми доставя неописуема радост! Все нямам търпение да дойде регламентираното време за свирене, за да седна да свиря.

Link to comment
Share on other sites

радвам се за вас хора,честно,да са живи и здрави хората до вас да ви радват с много неща,как мойте родители не ми направиха никакъв жест от 4-клас насам :(

 

не че бих дал повече от 10тина - 15лв за часовник ама това е отделна тема...... :rolleyes:

по принцип не нося часовници ама тоя ме зариби , даже почнах да свиквам с него :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Я и аз да се нахваля малко :D

 

- Снощи се върнах от Националното състезание по WEB Дизайн, като спечелих второ място и първо при 12-класниците. (Получих награда Nokia 6080 и сборник с автограф от К.Коларов :D )

- Малко по-късно получих покана от Габровския ТУ, като очаквам и такава от Пловдивския, където смятам да продължа образованието си :) (Вече съм студент :D ...без изпити )

- За първи път в живота си, отидох на алпинизъм (незнам така ли се казва - изкачвах се по вертикална стена, крепейки се за някакви издутини по нея)

Edited by simbata
Link to comment
Share on other sites

Пффф, аз още си чакама Е.Т.-то...живота е несправедлив...
Ха-ха-ха-ха! Това беше много добро! Аз да се похваля - вече 2 дена под ред пия до 7 сутринта! :wacko:
Link to comment
Share on other sites

A бре кажи, че си турбинирал рендето :):):) Остави ги тия компове. :):) :D :P

 

За колата бая повече от 100-на лв. ми трябват колкото струва горе долу тоя Хард :) Ама скоро може и на това да дойде реда :P

Link to comment
Share on other sites

За колата бая повече от 100-на лв. ми трябват колкото струва горе долу тоя Хард :) Ама скоро може и на това да дойде реда :P

 

Кво са 2 бона за баровец кат теб :) :D

Link to comment
Share on other sites

четвърти акт вече :punk

трети пореден за скорост и един за катастрофа

младите шофьори във форума да не вземат пример че много "боли"

Link to comment
Share on other sites

Обурудвах се с 320 GB хард чистак бърсак :)

ЛОЛ :blink: какво по дяволите ще правиш с толкоз ГБ хард ве :lol: аз съм с 200ГБ и още не сам го напълнил :D

Edited by Blade Master
Link to comment
Share on other sites

ЛОЛ :blink: какво по дяволите ще правиш с толкоз ГБ хард ве :lol: аз съм с 200ГБ и още не сам го напълнил :D

Аз съм с един 15гб и един 250гб :D от които свободни в момента са 1.62гб

Link to comment
Share on other sites

четвърти акт вече :punk

трети пореден за скорост и един за катастрофа

младите шофьори във форума да не вземат пример че много "боли"

 

Аз за сега имам само 2 за превишена скорост ама нали съм бил млад шофиор ме пускаха и двата пъти с Фиш да не ми взимали точки въпреки че си бях за акт баш :P

 

ЛОЛ :blink: какво по дяволите ще правиш с толкоз ГБ хард ве :lol: аз съм с 200ГБ и още не сам го напълнил :D

 

Ами трябваше ми Хард и като погледнах цената на 250 гига и 320 гига разликата е от-порядъка на 20 лв и за това предпочетох да ги дам ама да има 80 гига в повече.Тоест то реално даже е и 300 гига не 320 ;)

 

Аз съм с един 15гб и един 250гб :D от които свободни в момента са 1.62гб

 

Аз в момента съм с един 160 и 320 но тези дни ще ги натряскам защото са ми обещали всички филмчета на Том и Джери на ДВД-та които били около 50 бройки :D

Link to comment
Share on other sites

Аз за сега имам само 2 за превишена скорост ама нали съм бил млад шофиор ме пускаха и двата пъти с Фиш да не ми взимали точки въпреки че си бях за акт баш :P

Ами трябваше ми Хард и като погледнах цената на 250 гига и 320 гига разликата е от-порядъка на 20 лв и за това предпочетох да ги дам ама да има 80 гига в повече.Тоест то реално даже е и 300 гига не 320 ;)

Аз в момента съм с един 160 и 320 но тези дни ще ги натряскам защото са ми обещали всички филмчета на Том и Джери на ДВД-та които били около 50 бройки :D

 

Някой друг запис на ТОМ и ДЖЕРИ ще направиш ли. :). Аз съм им страшен фен на тия калпазани :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...