Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

искам и аз да ги видя.. особено ако има и стоножки в един момент :evil

 

Искам да се изфукам с доброто си настроение :) За разлика от тази сутрин когато ме събудиха брутално рано-рано с омразни принтерски простотии...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

обаче тениската е много яка.

предполагам ,че не е от България?

 

Не е от България.Донесоха ми е миналия понеделник оригинална от Испания.Всичките тези емблеми са бродирани което най-много ми харесва.Можеше да си взема и по-евтина ама всичко това щяха да са лепенки :sick

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

С добри чувства ти го казвам, ама ти си абсолютно халтав! :lol:
Има го и този момент.

 

Къде ще могат да се видят?
Когато всичко е уредено и подписано ще обявя, неискам да урочасам работата с предварителни хваления.

 

 

искам и аз да ги видя.. особено ако има и стоножки в един момент :evil
В момента имаме едно чудовище към 25 см, до изложбата се надявам да се сдобием с още няколко вида. Имаме и многоножки. Edited by Aquila
Link to comment
Share on other sites

Не е от България.Донесоха ми е миналия понеделник оригинална от Испания.Всичките тези емблеми са бродирани което най-много ми харесва.Можеше да си взема и по-евтина ама всичко това щяха да са лепенки :sick

 

Нали ти казах, че ако се бях облякъл от горе до доло във ферари в италия - 1000 евро едвам щяха да стигнат ;). Скъпа хава е :(:(:(

Link to comment
Share on other sites

Днес си купих вело-ръкавици (Drag) и съм много щастлив. Освен това си направих бойното кръщене в дисциплината "Cross-Country" (XC) и се прибрах от Витоша (Бояна) щастлив и кален... и си разпрах бермудите на винта на седалката...

Edited by The`ScorpioN
Link to comment
Share on other sites

Днес си купих вело-ръкавици (Drag) и съм много щастлив. Освен това си направих бойното кръщене в дисциплината "Cross-Country" (XC) и се прибрах от Витоша (Бояна) щастлив и кален... и си разпрах бермудите на винта на седалката...

 

Звучи романтично :) :love

Link to comment
Share on other sites

Звучи романтично :) :love
Истинска идилия. Тиха пътечка през гората, птички пеят, водата нежно ромоли по безбройните ручейчета, пресичащи пътеката и кални пръски по лицето ми...
Link to comment
Share on other sites

Закупих сом, наречен Слон - уникално сладък е, има хобот :punk
ъъъъъъъъъъъ за пръв път чувам, ситурно е отново някое уникално побългарено от нашите "търговци" име.
Link to comment
Share on other sites

Избяга ми много скъп гекон... ама аз съм си виновен, трябваше да сложа перваз на гардероба още като се преместих.

Link to comment
Share on other sites

Още ме искат в чужденеция :(

 

 

 

ПП

Избяга ми много скъп гекон... ама аз съм си виновен, трябваше да сложа перваз на гардероба още като се преместих.
В 4 сутринта го чопнах, рутината си е рутина B). Липсват ни 15 мм от опашката, но така ще сме по-интересни на посетителите :P
Link to comment
Share on other sites

Враца. Ученици от тад 60 населени места в страната участваха тази година в Националния литературен конкурс “Живеем в земята на Ботев”, чийто традиционен домакин е Враца, предаде кореспондентът на Aгенция "Фокус". Получени са общо 311 литературни творби, от които 139 са стихотворения и 172 есета. Журито ще връчи наградите на церемония в Регионалния исторически музей с художествена галерия във Враца от 17.30 часа. Председател е деканът на Факултет “Славянски филологии” в Софийския университет проф. Валери Стефанов.

Първа награда запоезия в първа възрастова група ще бъде връчена на Вероника Иванова, ученичке в осми клас от град Павел Баня, във втора – на ученичката в 10-ти клас от Перник Айше Димитрова. В конкурса за есе първото място е за десетокласника от Пловдив Анастас Чобанов. Наградените ще получат специални текстилни пана, изработени от художникът Емилия Върбанова, която е носител на първа награда в Националната художествена изложба “Земята на Ботев” – 2006 година.

 

 

 

нама как да не се похваля :)

Link to comment
Share on other sites

Хайде вече и понтик на Рено имам :D Скоро време май ще напълня цял гардероб с подобни неща :punk

Link to comment
Share on other sites

а тоалетна хартия "Рено" нямаш ли?

А... няма смисъл.. то и самата кола ще му свърши същата работа ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...