Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

В "скромната" ми колекция вече присъства разкошен млад мъжкар Chlamydosaurus kingii, единствен в България B)

Link to comment
Share on other sites

Бате, приличаш на механик от формула 1 ;)

 

Може би това е била и целта де :-D

 

ЧеСтИтО :>

 

Сега остана да си купя и гащи, на които да пише на задника Рено ама такива не съм виждал да има пък и няма вече кой да иде до Испания да ми ги донесе :cry

Link to comment
Share on other sites

взех си всички държавни.остава само стажа и изпит за правоспособност в софия.те са лесни.трудното мина.вече съм дипломиран юрист :punk

Link to comment
Share on other sites

взех си всички държавни.остава само стажа и изпит за правоспособност в софия.те са лесни.трудното мина.вече съм дипломиран юрист :punk

Честито!!! :D

Браво на теб! Изпитът по гражданскоправни ли взе днес? Как беше?

Link to comment
Share on other sites

Честито!!! :D

Браво на теб! Изпитът по гражданскоправни ли взе днес? Как беше?

днеска беше гражданскоправните...те колегите сигурно още се мъчат завалиите :bgrin:

комисията ми беше григоров,мръчков и някаква съдийка.григоров явно ме помни от търговското, щото на второто изречение ме прекъсна и почна с интересни въпросчета :bgrin: съдийката си мълчеше през цялото време, а мръчков показа за пореден път, че е супер точен и ми помагаше с насочващи въпроси.

абе бяха си родилни мъки ама мина :)

п.с. дано да оживея довечера...че съм и на работа в неделя :sick

Link to comment
Share on other sites

днес бях за риба и нищо не хванах и дъжда ме опра добре на няколко пъти,но се чуствам супер и отпочинал :)

Link to comment
Share on other sites

Сега остана да си купя и гащи, на които да пише на задника Рено ама такива не съм виждал да има пък и няма вече кой да иде до Испания да ми ги донесе :cry

Има, ама са кафяви.

Link to comment
Share on other sites

Aquila, нали тая всиаката паплач не я гледаш у вас? O_O
Баш у нас са си. А пловдивчани ще могат им се радват (+ още трийсетина вида) цяло лято ;)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...