Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Аз на това видео обаче нищо не видях. :D

С ултразвук толкова се вижда. Дова хем е и 3д та е доста по-добре от нормалното. По-нататък става по-добре

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Видене, честито, значи какво беше - художник. :)

 

ПП. Обаче ако съм на мястото на жена ти ще ти хвърля едни яки шамари - това е строго конфиденциална, лична медицинска информация, мисир с мисир.

Link to comment
Share on other sites

ПП. Обаче ако съм на мястото на жена ти ще ти хвърля едни яки шамари - това е строго конфиденциална, лична медицинска информация, мисир с мисир.

Може пък да му е позволила бе. Ти пък веднага с лошото... не че е грешно на Виден да му отвъртиш един зад вратленцето, дори ей тъй профилактично :lol:

Link to comment
Share on other sites

Видене, честито, значи какво беше - художник. :)

 

ПП. Обаче ако съм на мястото на жена ти ще ти хвърля едни яки шамари - това е строго конфиденциална, лична медицинска информация, мисир с мисир.

 

Кое му е конфиденциалното, че нещо не мога да го видя? Ай сиктир с тия лиготии.  :grin:

 

А иначе ако го усетя кое е това художническото го режа веднага, както казваше един роднина... На практика както се майтапехме със Сашо преди години, сега и аз съм на неговия хал...  :laughing:

 

Майтапа настрана, единственото важно нещо е децата да са здрави, всичко друго са подробности.

 

А тоя над мене не зад врата, ами през кръста с голям замах с права лопата треа го изпЕре нЕкой... И па ша е зкъснял с 10 години...  :laughing:  :laughing:  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

 

 

А иначе ако го усетя кое е това художническото го режа веднага, както казваше един роднина...   :laughing:

  :laughing:  :laughing:  :laughing:

   Веднага мога да те подпомогна с графичен материал, та да знаеш къде да режеш. emoticon-0133-wait.gif

Link to comment
Share on other sites

А тоя над мене не зад врата, ами през кръста с голям замах с права лопата треа го изпЕре нЕкой... И па ша е зкъснял с 10 години...  :laughing:  :laughing:  :laughing:

Тя глЪвЪта ми е джилязна бе. Ше се чупи лУпатЪтЪ, ку мъ излупкъш с неЙъ :lol:

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Честито. Колко пари е това?

 

Дойде до БГ на 30так лв, но от доста време не се намират заради ниската им цена. Изкупени са моментално и после моднати в такива за по $100+

Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

Да си кажа честно, доволен съм от слънчевите цайси с оптика. Малко изкривяват полето на виждане, но просто няма начин, при толкова близо разполагане до очите. И на фона на 120лв без стъклата в Бг, срещу 40лв  от Китай със стъклата и труда...Някак си съм бая доволен.

Link to comment
Share on other sites

Я дай линк от къде ги взе.И аз да си направя 1 за в колата като карам.Дали ще могат да ми ги направят с голям цилиндър ? 

Link to comment
Share on other sites

http://www.aliexpress.com/item/Professional-Polarized-Cycling-Glasses-Bike-Casual-Goggles-Outdoor-Sports-Bicycle-Sunglasses-UV-400-With-5-Lens/1820408823.html

Малко лъжат, че са поляризирани. Поне моя модел не е. И при мен ги няма някои от аксесоарите, но по форма моделът е същия.

Link to comment
Share on other sites

Не, имат щипка за оптични лещи от вътрешната страна. Оптиката ти си я слагаш. 

Link to comment
Share on other sites

http://www.aliexpress.com/item/Professional-Polarized-Cycling-Glasses-Bike-Casual-Goggles-Outdoor-Sports-Bicycle-Sunglasses-UV-400-With-5-Lens/1820408823.html

 

Малко лъжат, че са поляризирани. Поне моя модел не е. И при мен ги няма някои от аксесоарите, но по форма моделът е същия.

 

Щото не знаеш откъде да купуваш....този тип би трябвало да са 100% поляризирани + да имат всички видове UV защити. :)

 

Продадох във форума 2 чифта, а днес ми пристигна третия чифт (оставям си го за мене)...вече дадох в една оптика малката рамка да й сложат диоптърни стъкла. Реално самите диоптърни стъкла + работата струват повече, отколкото струва целия комплект слънчеви очила (+ аксесоарите).

 

 

$_57.JPG

 

Sts01506_zpsajj5lv74.jpg

Link to comment
Share on other sites

Някакви оранжеви/жълти /зелени/светло кафяви да си мяркал? С поляризация и Uv400? Сега имам поляризирани и доста тъмни, за много силно слънце, но другите ми са леко оранжеви само с UV400 - не са зле ама като знам какво си е с поляризирани.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...