Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

Рапторе нямам представа за какво говориш :)

 

Воксе аз не го казах да се заяждам а на шега пък тва до колкото помня е форум и няма правила относно шегуването, просто ти не го приемаш нормално.

Аз ревюта също чета чат пат ма специално на 4С-а не виждам кво има да му четеш ревюто след като си е чисто и просто фейслифт на 4-ката...т.е. кефи те и имаш кинти излишни що да не го купиш аз точно поради тая причина (че не е кой знае колко по добър от 4) съм подтиснал всякъв вид сектантство в мен и ще чакам 5-ца да кажем която може би щее по добра.

 

Пък за асовете на автомобилостроенето си прав ма май не са много добри щото се отказах от МБ и си взех БМВ , ма тука нещата са различни нормално е да почетеш за нещо струващо 30К , щото проблемите идват по време на експлоатацията която е несравнима с експлоатацията на който и да е ГСМ за 1К . Гсма отиваш тестваш ако ти хареса взимаш след 2 месеца като те дрaзни го шитваш за 800лева примерно и всичко е ток...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Абе, преди време един приятел ми показа тогавашния си телефон - HTC Dream. Хареса ми, изкефи ме, на заплата извадих парите и ги дадох. Не бях чел ревюта имах бегла представа от андроид, а до тогава не бях имал смартфон. Тогава още не знаех, че един ден ще мога да се връзвам във фирмените сървъри от него, или пък че един ден ще прочета поканата за интервю на мечтана работа именно на телефона си. Ама машинката ме кефеше и толкоз.

 

Та, Ванка, със здраве да си го ползваш тИлИфона :]

 

Според мен човек, ако може да си го позволи, трябва от време на време да си прави подаръци, тоест да си купува неща, от които няма сериозна нужда, но го кефят :]

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

Воксе аз не го казах да се заяждам а на шега пък тва до колкото помня е форум и няма правила относно шегуването, просто ти не го приемаш нормално.

Аз ревюта също чета чат пат ма специално на 4С-а не виждам кво има да му четеш ревюто след като си е чисто и просто фейслифт на 4-ката...т.е. кефи те и имаш кинти излишни що да не го купиш аз точно поради тая причина (че не е кой знае колко по добър от 4) съм подтиснал всякъв вид сектантство в мен и ще чакам 5-ца да кажем която може би щее по добра.

 

Пък за асовете на автомобилостроенето си прав ма май не са много добри щото се отказах от МБ и си взех БМВ , ма тука нещата са различни нормално е да почетеш за нещо струващо 30К , щото проблемите идват по време на експлоатацията която е несравнима с експлоатацията на който и да е ГСМ за 1К . Гсма отиваш тестваш ако ти хареса взимаш след 2 месеца като те дрaзни го шитваш за 800лева примерно и всичко е ток...

 

Ок. Значи се разбрахме.

 

Ти можеш да загубиш 200лв за 2 месеца. Аз предпочитам да прочета малко ревюта, да преценя плюсовете и минусите на продукта, който купувам и да не ми се налага да ги губя тия пари. Чета източници, които знаят как да тестват телефона/продукта из дълбочина и ще изкарат неща, които при мен ще излезнат след 2-3 месеца експлоатация. Аз не им се водя сляпо по думите. Аз виждам какво на тях не им харесва и какво им харесва. Не скролвам направо при заключението на ревюто и ако видя "Страхотен", да тичам до магазина.

Link to comment
Share on other sites

Няма да се изкефя ако загубя 200лв за 2 месеца ма едва ли ще са ти супер жизнено важни въпросните пари ако НАИСТИНА можеш да си позволиш телефон за 1000лв... щото примерно 70% от хората с айфони в момента съм сигурен че не могат да си ги позволят и си ги плащат по 2-3 години та за такъв човек слизащ от кола за 1200лв с телефон за 1000лв , тия пари ще са шок и ужас.

 

При колите е друго пазара е замрял няма продажби и ако взема нещо за 30к след 2 месеца реша че не ме кефи загубата няма да е 200лв. Та заради това се преглеждат форуми и тн.

 

Всъщност що го водим тоя разговор изобщо как точно реши да сравниш кола с телефон ?

Edited by zlobil
Link to comment
Share on other sites

Всъщност що го водим тоя разговор изобщо как точно реши да сравниш кола с телефон ?

 

Сравнявам ги по това, че и двете са покупки и ти си търсил мнението на хората от форума. Само и единствено, защото ти ме изкара, че за всичко търся ревюта (което от части е истина. обичам да си преценявам рисковете при покупки), а ти никога не пипаш това дяволско творение - ревюто на продукт.

Link to comment
Share on other sites

И двете са покупки викаш .... ква е разликата някой да си купи Бентли и едно кило луканка ?За някой шейх може да няма ма нещата са несравними принципно не можеш да ми сравняваш евентуални експлотационни проблеми при кола и при телефон и в същото време да ми обясняваш че си прав - не се връзва. Аз ревюта ти обясних че чета/гледам ма не мога да се навия за дадено нещо само от ревю преди да го подържа в ръце.

Link to comment
Share on other sites

И двете са покупки викаш .... ква е разликата някой да си купи Бентли и едно кило луканка ?За някой шейх може да няма ма нещата са несравними принципно не можеш да ми сравняваш евентуални експлотационни проблеми при кола и при телефон и в същото време да ми обясняваш че си прав - не се връзва. Аз ревюта ти обясних че чета/гледам ма не мога да се навия за дадено нещо само от ревю преди да го подържа в ръце.

 

Не си ме разбрал, но нямам намерение да продължавам офтопика в тая тема точно. Ако някой ни премести дискусията в другата тема, ще ти обясня.

Link to comment
Share on other sites

Аре стига offtopic, Ангеле, понякога прекаляваш с дървената философия.

 

И за да докажа, че не е офтопик, ето с какво се сдобих днес:

Dolomite_Ultradrive10Tff.jpg

 

 

Ангеле, не съм изчел нито едно ревю за тези обувки. Не съм правил маркетингово проучване на цените им. Не съм сравнявал техническите характеристики с други модели. Не съм чел какво пише за тях по форумите. Обух ги, паснаха ми, петата не ми шава и не ми притиска пръстите на краката, извадих картата и платих. Проблем?

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

Взех си за лаптопа една малка клавиатурка и съм много доволен.

 

А4 tech isolation

KV-300H-3.jpg

 

Не съм очаквал от нещо такова малко и евтинко да ми хареса толкова. Още повече клавиатура тип "лаптоп", но тази ме кефи и то много :)

 

сега ако измисля как да я закрепя върху лаптопа докато той е на поставката си в наклонено положение от 45 градуса...

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Ееее, тая втората е направо друга категория. Тя ще те предпази дори и да се върнеш с любовницата в къщи :) :)

Даа., бе! Тъкмо като му откъсне главата, барабар с каската да и е по-кеф да му я навре в задника..., м'да!

 

П.п. Бахти, някои хора имат мноо кротки жени...., щом някой може дори и да си помисли, че няк'ва си каска може да го предпази от жената...

Link to comment
Share on other sites

А кой го е казал това? Тия неща са изцяло ваши недоумозаключения. Моята е способна да ми откъсне левия крак, да ме пребие с него, да ми навре остатъците в задника, да ме препикае, да ме закопа, да ме изрови, да ме допребие и пак да ме закопа.

Link to comment
Share on other sites

Значи оная 2-рата каска си я купил напразно :) Няма те спаси :)

Човек може да се чувства относително защитен от жената, единствено ако се намира в блиндирана, херметически затворена камера, намираща се в открития космос извън пределите на слънчевата система. И това само при условие, че жената няма достъп до балистични ракети, метли или други подобни транспортни средства!

Link to comment
Share on other sites

Човек може да се чувства относително защитен от жената...

 

Това ме подсети за един виц: Говорят си 2ма мъже:

- Абе Жоре, ти какво мислиш за равенството между мъжете и жените

- Абсолютно съм ЗА бе Коце, писна ми да ме командва жената!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...