Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

Честитутка. А аз вече имам благовиден предлог да си купя пушка lol.gif

А честита да ти е! В този форум само женски татковци. Извода е, че които иска мъжко трябва да си трие акаунта от форума!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Честитутка. А аз вече имам благовиден предлог да си купя пушка lol.gif

 

Ееее..., а честито и от мен. Ний ма'сторите така - женски ги правим... То иначе мноо лесно..., бучнеш краставицата, после пак краставица излиза...

 

П.п. Пушка ти не требе! Лошото гледане и мръсната уста вършат по-добра работа..., щото ако вземеш да гръмнеш някой келеш, после трябва да го лежиш като за човек...

Link to comment
Share on other sites

С оптически мерник, та тъщата до последния момент да си мисли, че я снимаш! laughing.giflaughing.giflaughing.gif

По скоро да стреля кандидат затьовете. :) :) Ако съм разбрал правилно.

 

едит

мдаа, хората прди мен са го казали :)

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

Бе докато не се пръкне, нищо не е сигурно. Ма аз пак ще си купя пушка ph34r.gif Сега свиквам жената с тая мисълlol.gif

Link to comment
Share on other sites

... В този форум само женски татковци. Извода е, че които иска мъжко трябва да си трие акаунта от форума!

Не е така, има и татковци на момчета - Аз съм един от тях и не мисля да си трия акаунта :)

Link to comment
Share on other sites

Мам*а мууууууууууу, намерих си луупската карта. След разчепатряне на цялото ми легло, което ми падна върху краката, чиято долна плоскост се разпадна и някакви пирони се забиха в земята, та няма мърдане, след 30 мин. борба, за да си го сложа на старото място, след като цялата съм синя и ме боли адски кръстът. Ама си заслужаваше.

Сега остава да се оправи и телефонът, някой да ми зашие дънките и всичко си е по старому.

Edited by gal4enceto
Link to comment
Share on other sites

bg-1029-300038-front.jpg

 

горд съм с това че организирам забава по случай рожденият ми ден,и този на един приятел :) както се вижда от flyera :P

Edited by TRIBALERO
Link to comment
Share on other sites

Vertex3_1_1.jpg

 

Усмихнат и доволен Taz!

 

Успя ли да пробваш диска вече? Я сподели как се държи при теб, че моя лаптоп няма сата2 и не мога да му се порадвам напълно ...

Link to comment
Share on other sites

Аз направих голямо четене и чудене преди да се спра на този диск. Исках да си взема Интелски по едно време, защото се уплаших от писаниците из нета за проблемите на OCZ, после реших да е Agility 3, но най-накрая си взех Вертекса. Ъпдейтнах го до последния пуснат на сайта им фирмуеър и до този момент - вече 5-ти ден, всичко си върви повече от добре.

 

Определено съм очарован от скоростта на SSD-то, но то си е нормално, а и нали това бе целта ;) Ъпдейтите, които дръпнах с Windows Updater-а се инсталираха доста бързо. SolidWorks и останалите приложения, които използвам, определено летят в сравнение с WD 2 TB, който вече го използвам само за storage.

 

Доволен съм от покупката определено.

Link to comment
Share on other sites

E30.jpg

TX-42L30E

 

Още не мога да се нарадвам как изглеждат филмите. Не мога и да свикна на тази детайлност. Сякаш действието се развива пред мен. Особено с True Cinema...

Link to comment
Share on other sites

Определено съм очарован от скоростта на SSD-то, но то си е нормално, а и нали това бе целта ;)

 

Я пусни някой тест с HDTune, HDTach или някоя друга подобна ако ти се занимава

Link to comment
Share on other sites

AssassiN, ти тества ли връзката на телевизора с интернет. Сподели малко повече впечатления за този телевизор, щото и аз възнамерявам да се хвърля на един такъв. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Какъвто и да е телевизора, HDMI връзка и се радвайте. Аз съм с 10 метров кабел. Години наред вече се радвам на 42 инча, но докато не сложих този кабел все имаше проблеми...

Link to comment
Share on other sites

Телевизора на AssassiN е с вграден WI FI модул и затова го питам дали си лови нормално интернет. Иначе аз съм с 42 инчова плазма Pioneer и също вързвам лаптопа с HDMI кабел. Сега ми се налага да взема още един телевизор и гледах специално този Panasonic който си е купил AssassiN. Видях, че се продават и специални скайп камери за телевизора.

Link to comment
Share on other sites

Телевизора на AssassiN е с вграден WI FI модул и затова го питам дали си лови нормално интернет. Иначе аз съм с 42 инчова плазма Pioneer и също вързвам лаптопа с HDMI кабел. Сега ми се налага да взема още един телевизор и гледах специално този Panasonic който си е купил AssassiN. Видях, че се продават и специални скайп камери за телевизора.

По скоро има място да се включи такъв модул - поне на картинката го дават Wifi ready, а не wifi.

Link to comment
Share on other sites

75234.jpg

Първи вЧепатления - добри.И въпреки, че е висока цели три милиметра и се притеснявах, че ще ми пречи..е не.Не ми пречи.Не я усещам изобщо.А пък Лоджитека ми се държи доста добре отгоре му...и аз толкова време си мисля, че имам мишка....Убеждавам се, че пада не е просто прищявка след ерата на колецата, когато беше необходимост.

Edited by magdanoz4o
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...