Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Следващия път вземи sphex - 0.2мм :)

 

Другия много добър пад е SP на Steelseries: http://gaminggear.bg/surfaces/steelseries-sp.html

 

Бях пуснал поръчка за 2-3 пада sphex + още един метален (който изобщо ама изобщо не ми хареса и определено не си струва парите) а този ми го дадоха на половин цена и съм изключително доволен че го взех (до последно се чудех искам ли го изобщо защото мислех че ще ми е излишен). Този на steelseries е пластмасов и изглежда като заледен и мишката точно толкова леко се движи. Уникален е и е само 2-3мм дебел - на сайта пише че е 4.3 но според мен е по-малко. Освен да не е същия но картинките са точно като на този. Определено е доста по-тънък от razer goliatus.

 

PS: A за голям пад ти препоръчвам corepad deskpad

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Дали да не си поръчам някое канадско яке - вашите хора със сигурност трябва да са наясно как се правят хубави топли връхни дрехи :)

 

 

 

ПС: Ние пък си имаме вече парно. Изведнъж стана едно хубаво и топло такова...

Link to comment
Share on other sites

Дали да не си поръчам някое канадско яке - вашите хора със сигурност трябва да са наясно как се правят хубави топли връхни дрехи :)

Columbia обаче са американци, централата на фирмата е в Портланд, Орегон. :)

Link to comment
Share on other sites

Верно ли ще си купиш пад Razer, за да търкаляш Logitech на него :lol:

Хаха да, що да не? :lol: Всъщност малко импулсивно го взех, но за сега съм удовлетворен от покупката.

 

Следващия път вземи sphex - 0.2мм :)

 

Другия много добър пад е SP на Steelseries: http://gaminggear.bg/surfaces/steelseries-sp.html

 

Бях пуснал поръчка за 2-3 пада sphex + още един метален (който изобщо ама изобщо не ми хареса и определено не си струва парите) а този ми го дадоха на половин цена и съм изключително доволен че го взех (до последно се чудех искам ли го изобщо защото мислех че ще ми е излишен). Този на steelseries е пластмасов и изглежда като заледен и мишката точно толкова леко се движи. Уникален е и е само 2-3мм дебел - на сайта пише че е 4.3 но според мен е по-малко. Освен да не е същия но картинките са точно като на този. Определено е доста по-тънък от razer goliatus.

 

PS: A за голям пад ти препоръчвам corepad deskpad

Дедооо, толкоз пари не бих дал.Даже се бях позачудил малко и за този, но го взех.

Link to comment
Share on other sites

Може, може...ама по-нататъка...

Иначе съм си доволен от 1100-та....Добра, удобна и енергоефективна мишка.

П.П.Тез тролове от Разер имат ли 'арни безжични мишки?Ама, на разумна цена...

Link to comment
Share on other sites

Razer правят мишки за геймъри, което автоматично изключва безжичната възможност...

---

Ред: Пак съм се изказал 'потготвен' :lol:

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

Мамбата е много голяма. Orochi е подобна но по-малка и удобна (на мен). Може и безжично с bluetooth но става малко по-тежка заради 2те батерии (може и с 1 междувпрочем). Въпреки че magdanoz4o тежестта едва ли ще я усети след като е с 1100... Но кабела е уникално удобен и съм изненадан как изобо не пречи (щото на другите които съм имал кабелите винаги са ми дърпали мишката нанякъде и са запирали)

Link to comment
Share on other sites

Абре момци, къде ме хвърлихте тука бре? :lol: Малко скъпичко ми идват...Пък и не говорим за гейминг.Просто за удобство.

MX-а ми идва леееко тежичка с две и заради това, я ползвам с една батерия.

Edited by magdanoz4o
Link to comment
Share on other sites

Направих известни допълнения към колекцията ми от фосили. Наред със зъбите от мегалодоните, мозазаврите и останалите плуващи, вече си имам кости от това, това, това, това, кости от тия двамата и зъб от десния), зъб от този - всичките, придружени със сертификати от Националния Исторически Музей в Лондон. :rolleyes:

 

Като бонус си взех от Флорида и няколко зъба от това, понеже фосили от подобен праисторически вид имах, но не и от съвременна акула.

Сега ще паузирам за известно време, че накрая като сметнах колко общо съм дал за всичките неща...:wacko: ...всъщност до 4 дена мога да добавя и още нещо...доста екстравагантно...и то само ако не ме усети жена ми... :ph34r: emoticon-uglystick.gif

Link to comment
Share on other sites

Сефте ми праснаха арсен за умъртвяване на нерФ.

 

Тук май само за зъби си говорим...:lol:

 

И по тоя повод - най-после се снабдих и с един току що изваден (и в идеално състояние) 6+ сантиметров зъб от това. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Това е една от възможностите...другата е да влезна в ролята на Франкенщайн и да се опитам от всичките кости и зъби да сглобя нещо да видя какво ще се получи, а кръв и генетичен материал отпреди 50 милиона години също не ми липсва ...:devil

Link to comment
Share on other sites

Тук май само за зъби си говорим...:lol:

 

И по тоя повод - най-после се снабдих и с един току що изваден (и в идеално състояние) 6+ сантиметров зъб от това. :rolleyes:

Тъщата ми беше ходила на зъболекар за вадене на зъб? :lol:

 

 

lol.gif Edit by Midex lol.gif

 

 

Ууууууууууууууууууууууууууууууууууууууу. Midex - ДС цензур такъв.

Хора, оригинално не беше така, ама.... цензура, ко да праиш.

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

Сам си сглобих няколко шкафчета и една детска масичка от IKEA... след като аз успявам да се справя при това без да четам кой знае колко инструкциите - ако някой не успее да се справи... нямам думи - след като мърда като мен не видя зор че да ми писне да се занимавам значи е прекалено лесно.

 

ПС: Ако бяха 5-6 шкафчетата сигурно щях да хвана някой щото щеше да ме домързи но за толкова няма проблем... само носенето нагоре (1 етаж) не ми хареса :)

Link to comment
Share on other sites

Класика! Но ще видиш какви ще ги чуваш на втората година! devil.gif

Т.е. същите като тези които от 3тата година нататък даже няма да ги чува? :)

 

То е леко като филтър който се инсталира някак от самосебе си - едни неща ги чуваш, други не... а трети изведнъж те сритват яко отзад да си припомниш последните 2 минути какво са ти говорили че да не вземеш да се съгласиш за нещо, за което после да съжаляваш? :lol:

 

(като примерно "казаха че и в други цветове го има" или "могат да го докарат още утре" - ей Тери Пратчет е велик просто)

Link to comment
Share on other sites

Класика! Но ще видиш какви ще ги чуваш на втората година! devil.gif

 

Аз да кажа ли за 22-рата година? :bgrin:

 

Баси...повече време съм женен, отколкото е възрастта на някои тук...:allien

 

 

П.П. Обаче...ако при "бъркането в чувала" имаш късмет и случиш (неотровна :woot), всъщност да си женен е доста удобно - има и минуси, но плюсовете определено преобладават. :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...