Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

Не. Абц-то... Тошо. От курса ти...

В интерес на истината нямам идея как е завършил той,понеже се явявахме все в различни дни и изобщо не сме се засичали.Треа да го питаш него :)

edit:що му викаш абц?

Edited by elle89
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Model Brand: Seagate

Series: Barracuda 7200.11

......................

Веднага да погледнеш с кой фърмуеър е и ако е със стария - тегли от сайта на Сийгейт поправения и флашвай! :excl:

(За справка кое, какво , как и защо е спешно - питай на ЛС мен или Теди.)

 

Off/ А в другата тема за оплакванията мисля да се оплача от тебе, че ми отнемаш единственото ми останало удоволствие - мод-режима, като банна оня индивид с "айде у лево", на когото вече му го бях дал. Как ти даде сърцето да ми го причиниш това? :pirate Сега ако бях Психара щях и да завърша с "Не ме ли обичаш вече...", ама хайде да не плагиатствам. :inqn

Link to comment
Share on other sites

Model

Brand: Seagate

Series: Barracuda 7200.11

Model: ST31500341AS

Performance

Interface: SATA 3.0Gb/s

......

 

С което прасенце вече минавам на 2.64 ТБ статично и 160 ГБ мобилно пространство :devil

 

На теб сигурно и ГСМ-а ти има повече памет от моя харддсик. Чак ме е сТрам да кажа, че е 80 ГИГИ(глей как звучи само) :lol:

Link to comment
Share on other sites

На теб сигурно и ГСМ-а ти има повече памет от моя харддсик. Чак ме е сТрам да кажа, че е 80 ГИГИ(глей как звучи само) :lol:

 

640kb са достатъчни за всички :lol:

 

Въпроса е какво смяташ да записваш там. Моя лаптоп е с 40gb диск и ми е предостатъчен, отделно че е Celeron / 1.6 и пак ми е достатъчен като скорост (не е като да нямам още няколко машини но за това за което го ползвам си е идеален) :)

 

 

 

RaptoR-e ако всичките тия дискове са ти на 1 компютър що не си направиш 1 RAID - ела да ти демонстрирам моя да видиш за кво става дума - филм се копира за 2 секунди точно!

Link to comment
Share on other sites

Точно защото 640к са достатъчни за всички смятам до началото на лятото да си пусна един сървър с над 7ТВ място за лично ползване :lol:. Само чакам да ми се освободи машината на която ще са закачени. Вероятно ще е RAID5.

Link to comment
Share on other sites

640kb са достатъчни за всички :lol:

 

Въпроса е какво смяташ да записваш там. Моя лаптоп е с 40gb диск и ми е предостатъчен, отделно че е Celeron / 1.6 и пак ми е достатъчен като скорост (не е като да нямам още няколко машини но за това за което го ползвам си е идеален) :)

RaptoR-e ако всичките тия дискове са ти на 1 компютър що не си направиш 1 RAID - ела да ти демонстрирам моя да видиш за кво става дума - филм се копира за 2 секунди точно!

 

 

Точно защото 640к са достатъчни за всички смятам до началото на лятото да си пусна един сървър с над 7ТВ място за лично ползване :lol:. Само чакам да ми се освободи машината на която ще са закачени. Вероятно ще е RAID5.

 

препрала ви е съчмата :lol: :P

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Днеска си взех и последният изпит с 4-ка после цял ден карах на един приятел АТВ-то (брутфорс750 ... няма такава машина) пръстите още са ми сини и ми текат сополите ама кефа беше един път ..... ако някой е видял да хвърчи АТВ около лаута към 3.30-4 аз бях :)

Link to comment
Share on other sites

Днеска си взех и последният изпит с 4-ка после цял ден карах на един приятел АТВ-то (брутфорс750 ... няма такава машина) пръстите още са ми сини и ми текат сополите ама кефа беше един път ..... ако някой е видял да хвърчи АТВ около лаута към 3.30-4 аз бях :)

 

Ти си луд човек! Аз днес на тоя студ не смея да си покажа носа навън ти си карал АТВ!?

Link to comment
Share on other sites

много ми се караше , грабнах рейбанките колкото да не ми сълзят очите и разцъках из града , нямах време за извънградско , на лаута едни полицаи ме спряха и викам айдеее ядох го големия те пък за късмет се оказа пичове та ме спрели само да разгледат машината , чули отдалече как реве спортният ауспух

Link to comment
Share on other sites

RaptoR-e ако всичките тия дискове са ти на 1 компютър що не си направиш 1 RAID - ела да ти демонстрирам моя да видиш за кво става дума - филм се копира за 2 секунди точно!

 

Като гледам няма май да пия уиски у вас, ела поне ти у нас да изясним тия въпроси :devil

 

Пламене, това важи и за тебе, пиши ми относно харда.

Link to comment
Share on other sites

Като гледам няма май да пия уиски у вас, ела поне ти у нас да изясним тия въпроси :devil

 

Пламене, това важи и за тебе, пиши ми относно харда.

Ще ти пиша, но в четвъртък...надявам се да издържи дотогава. :lol:

Засега съм ти писал само ЛС да наглеждаш buy/sell секцията, че след 4 часа заминавам за няколко дена.

Link to comment
Share on other sites

Като гледам няма май да пия уиски у вас, ела поне ти у нас да изясним тия въпроси :devil

 

Аааа 1 път аз няма да мога и айде край. Таз сряда ако не ми мине котка път ти звъня да идваш :)

 

 

Пламене, това важи и за тебе, пиши ми относно харда.

 

По-добре питай tedy, хем ще ти разясни подробно процедурата кое как и защо

Link to comment
Share on other sites

хахава работа :P :lol:

 

Еми всеки луд с номера си.Иначе има далавера получих няколко карти за намаление на гориво.Вече мога да ползвам 25% отстъпка за авточасти :)

Link to comment
Share on other sites

Еми всеки луд с номера си.Иначе има далавера получих няколко карти за намаление на гориво.Вече мога да ползвам 25% отстъпка за авточасти :)

Знам, знам. Аз ще се опитам във ФИАТ :love

 

 

Ша са изфукам, че в един друг форум имам 2 монитора наказания и едвам се класирам в топ 4 :lol:

Link to comment
Share on other sites

И сега ако някой ме светне каква е далаверата от тази членска карта че да взема и аз да стана член на някой такъв клуб...

Зависи от клуба.Обикновенно както каза джозо ползваш различни отстъпки на части и консумативи.Членството в Скутер Клуб България носи отстъпка на мото екипировка,части и масла...примерно :)

Link to comment
Share on other sites

И сега ако някой ме светне каква е далаверата от тази членска карта че да взема и аз да стана член на някой такъв клуб...

 

там е само за от сектанти нагоре :lol:

Link to comment
Share on other sites

И сега ако някой ме светне каква е далаверата от тази членска карта че да взема и аз да стана член на някой такъв клуб...

 

Ами най-често се ползват отстъпки на определени места.Например аз получих карта за намаление на гориво от Еко, карта на Топливо газ.Също получих клубната карта, лепенките за стъкло, табелки за номерата, клубни визитки, клубни календари и едно списание.Ползвам отстъпки за авточасти в Дакар, Старс 94 и т.н. Фирмите, в които ползвам отстъпки са около 30-на.Другото, което е, има морално удовлетворение :lol: :lol: :lol:

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...