Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ако имам 5 желания. Едното ще е да стана съпруг на наборчето http://snarkerati.com/galleries/index.php/...amp;size=resize :love :love (примерно)

 

еххх тоя sex drive :D

аз съм си заплюл пък другата мацка :)

Link to comment
Share on other sites

еххх тоя sex drive :D

аз съм си заплюл пък другата мацка :)

 

Луди ли сте бе хора? На таз мацка само тоалетната хартия не можете да и платите... мани тая работа - друго са си нашенките - хем ни уйдисват на простотиите хем са си хубавици :love

 

PS: така и не мога да си обясня мойта жена как ме трае на моменти... мистерия :ghost

 

PS2: не е като да не ме ядосва изобщо, ма ми минава...

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Ако имам 5 желания. Едното ще е да стана съпруг на наборчето http://snarkerati.com/galleries/index.php/...amp;size=resize :love :love (примерно)
А на тая кое и толкова хубавото че не разбрах :confused :confused Горе доло ствава ама нищо повече...
Link to comment
Share on other sites

еххх тоя sex drive :D

аз съм си заплюл пък другата мацка :)

 

И Exit speed и още един два други....Честно и в двата филма ми харесва МНОГО повече от кокото така накипрена за снимките :rolleyes: :love

 

А на тая кое и толкова хубавото че не разбрах :confused :confused Горе доло ствава ама нищо повече...

 

Ми ако всички харесвахме едни жени, коли....а-у и т.н. Кефи ме и то много - не знам защо. Преди ми харесваше Анжелина Джоли, а сега не прилича на човек ;)

 

Иначе дето питаш - Косата й ме влудява. Баси ако ще 300 кг да е с тая коса няма как да е грозна. Тва фетиш ли се нарича :lol: :lol: :lol:

 

Луди ли сте бе хора? На таз мацка само тоалетната хартия не можете да и платите... мани тая работа - друго са си нашенките - хем ни уйдисват на простотиите хем са си хубавици :love

 

PS: така и не мога да си обясня мойта жена как ме трае на моменти... мистерия :ghost

 

PS2: не е като да не ме ядосва изобщо, ма ми минава...

 

Кой е казал, че трябва да плащам. Я както съм мамин убавец и тя сама ще иска да плаща :lol: :lol: :lol:

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Колко е отстъпката в Дакар, респективно в Еко?

 

В Дакар остъпката ми е 25% в Старс 94 20%, а в Еко по 2 или 3 ст./литър.

Link to comment
Share on other sites

Аз - ТУ 28:0 без грам поправка :lol: :tongue

 

П.П.Малко корекция че обърках бройката. 28 са.

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

АЗ - Уни-то 3 : 0 - класика в жанра :devil

 

след малко поливане :punk

 

 

АЗ ПУ 6:0

 

 

Аз - ТУ 28:0 без грам поправка :lol: :tongue

 

П.П.Малко корекция че обърках бройката. 28 са.

 

Направо ви се чудя на акъла... Големи постижения, че си взимате изпитите... Изписването като спортен резултат пък е без коментар. Да попитам само - да не би Университетите да играят СРЕЩУ студентите? Навремето като студенти след взет изпит се напивахме порядъчно, колкото да се поразсеем и вече очаквахме следващия. Ако пък не го вземем - пак си пийнем - не е трагедия, само малко допълнителни ядове. Взел съм 70 изпита заедно с държавните и не помня да съм се хвалил някъде с нито един от тях. Това важи и за колегите ми. Да не би да забравяте, че като станете студенти основната ви задача е да учите и да си взимате изпитите? Иначе за какво изобщо кандидатствате? Взет изпит не е повод за хвалби, а добре свършена работа. Не е победа срещу учебното заведение. Просто показва, че следвате правилно пътя, който сте си избрали.

Link to comment
Share on other sites

Бате Виденчо, прав си, че 1 взет изпит не е повод за хвалба, 3 поредни също ама аз съм взел 28 изпита без да се явя на поправка.Самохвалство ли го наречи, друго ли, но за мен си е за хвалене особено, че не съм "студент" да речем в колеж по икономика, а в ТУ.Аз и за това се хваля, защото залягам над ученето и си гледам изпитите и съм влезнал в ТУ, защото именно това искам да уча.Не съм като повечето ми колеги, защото това са ги приели пък за колежките да не говоря.

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Бате Виденчо, прав си, че 1 взет изпит не е повод за хвалба, 3 поредни също ама аз съм взел 28 изпита без да се явя на поправка.Самохвалство ли го наречи, друго ли, но за мен си е за хвалене особено, че не съм "студент" да речем в колеж по икономика, а в ТУ.Аз и за това се хваля, защото залягам над ученето и си гледам изпитите и съм влезнал в ТУ, защото именно това искам да уча.Не съм като повечето ми колеги, защото това са ги приели пък за колежките да не говоря.

 

Заебете глупоситие. Га ша пием по една бира, пък ако пукна от бира с хапове....поне ще е с усмивка :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Направо ви се чудя на акъла... Големи постижения, че си взимате изпитите...

 

Не им се карай де. Темата е за хвалби. Който с каквото има се хвали, като няма друго - със взети изпити. По-добре това че като се включат злобил и пазу да ни обясняват за секс маратоните и ще стане една...

 

... пък за колежките да не говоря.

 

След проведена от един приятел анкета (за времето когато беше асистент) около 30% от колежките бяха влезнали в университета "за да си намерят умен мъж"... ако щеш вярвай!

 

Заебете глупоситие. Га ша пием по една бира, пък ако пукна от бира с хапове....поне ще е с усмивка :bgrin:

 

Глей ся - аспирин направо си е препоръчителен да го взимаш с бира (всъщност след бирата) но антибиотици и бира няма да те довършат, просто другите неща дето антибиотиците ги трепат - те ще ти разкажат играта... и после ще има да пишеш в другата тема с оплакванията как са ти направили задника на решето :lol:

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Жоре, твоето е наистина похвално и браво, че разсъждаваш така.

 

Стефчо, малко остана до началото на сезона бре, потърпи. Нека се постопли, да запалим скарата, да се наметнеш с пончото, да сипнем питиенца и да гледаме грозни болиди. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Хаповете са за нещо дето ми е налазило хубават сладка мила уникална ръчичка :(:(. Какво.....и докторите не знаят

 

Жоре, твоето е наистина похвално и браво, че разсъждаваш така.

 

Стефчо малко остана до началото на сезона бре, потърпи. Нека се постопли, да запалим скарата, да се наметнеш с пончота, да сипнем питиенца и да гледаме грозни болиди. :laughing:

 

Без Психара не се намятам :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Жоре, твоето е наистина похвално и браво, че разсъждаваш така.

 

Стефчо, малко остана до началото на сезона бре, потърпи. Нека се постопли, да запалим скарата, да се наметнеш с пончото, да сипнем питиенца и да гледаме грозни болиди. :laughing:

 

Леле, текнаха ми лигите :lol: :lol: :lol: Ами с доволно количество бира споко ще "преглътнем" грозните болиди. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Бате Виденчо, прав си, че 1 взет изпит не е повод за хвалба, 3 поредни също ама аз съм взел 28 изпита без да се явя на поправка.Самохвалство ли го наречи, друго ли, но за мен си е за хвалене особено, че не съм "студент" да речем в колеж по икономика, а в ТУ.Аз и за това се хваля, защото залягам над ученето и си гледам изпитите и съм влезнал в ТУ, защото именно това искам да уча.Не съм като повечето ми колеги, защото това са ги приели пък за колежките да не говоря.
Имах колега, който си взе всичките 40 изпита от бакалавър + 18-те от магистър с пълно 6! Никога не съм го чул да се хвали. Дори като го питам "Колко бе, Сашко?" той отговаряше - "Достатъчно!"... А това, че си студент в ТУ, означава, че си мааааалко по-добре от ПУ... :) Не ме разбирай погрешно - дори и 1 взет изпит си е повод за радост! И евала, че не си допуснал до момента нито една поправка! Ако и аз така разсъждавах и действах, когато трябваше, сега щях да съм най-щастливия човек, но уви...сега трябва по трудния начин...

Един съвет от мен - взимайте си изпитите, когато трябва и учете с разбиране, защото като завършите и като видите в каква трагедия живеем и как на никой не му пука че сте висшисти и как хора с основно образование карат BMW-та и Мерцедеси, единственото, което ще ви остане е знанието и самочувствието, че все пак разбирате от нещо... Естествено, не винаги е така, но в повечето случаи... Въпросният колега, който завърши с пълно отличие с 300 зора си намери работа в една проектантска фирма за 500лв. заплата, а аз мислех, че ще се изтрепят за него(както се случи в катедрата за това кой да му е ръководител на дипломната работа...). Еми, извинявайте, ама аз като един прост барман миналата година взимах повече пари...

Edited by sandman
Link to comment
Share on other sites

 

И при нас имаше един такъв сладур, който получи само веднъж 5, почти се разрева, отиде да си анулира оценката и го взе наново. И аз мислех, че ще се изпотрепат за него ама НА! След кандидатстване почти навсякъде за работа, отхвърляха молбата му с резюме "Вие сте прекалено квалифициран, за да бъдете наш служител!"... :sick Сега работи като салонен управител във Виенската сладкарница на Главната.

 

А останалите си намериха по-"обикновена" служба - в данъчното, в здравна каса, в общината, по банките и т.н.

 

П.П. Става въпрос за времето около Милениума ;)

Link to comment
Share on other sites

И при нас имаше един такъв сладур, който получи само веднъж 5, почти се разрева, отиде да си анулира оценката и го взе наново. И аз мислех, че ще се изпотрепат за него ама НА! След кандидатстване почти навсякъде за работа, отхвърляха молбата му с резюме "Вие сте прекалено квалифициран, за да бъдете наш служител!"... :sick Сега работи като салонен управител във Виенската сладкарница на Главната.

 

А останалите си намериха по-"обикновена" служба - в данъчното, в здравна каса, в общината, по банките и т.н.

 

П.П. Става въпрос за времето около Милениума ;)

Тфа може да се случи само в България(според мен) ... не не е хава да се остава тук.Тук ще се прибера,за да си изживея старините :P .Дигам си задничето и отлитам за чужбината!

 

И айде за да не е оффтопик да се похваля и аз

Това ми е най-успешната седмица в училище от началото на учебната година.Очаквам актив от 2 шестици по математика,1 по Български и 1 по Информатика :P

Link to comment
Share on other sites

А останалите си намериха по-"обикновена" служба - в данъчното, в здравна каса, в общината, по банките и т.н.

 

Да ти кажа не съм сигурен че е в грешка толкова. Не виждам особена далавера да работиш в данъчното или здравната каса - особено тези които са наблъскани с малките стаички на здравната каса и по цял ден обработват някакви такива документи - аз ако трябва да го правя на 3тия месец ще съм се депресирал дотолкова че да си тегля куршума! Банките малко по-луксозно ама и там е горе-долу същата работа (пак подчертавам - ако е от хората които по цял ден набиват данни от листчета)

Link to comment
Share on other sites

А останалите си намериха по-"обикновена" служба - в данъчното, в здравна каса, в общината, по банките и т.н.

 

П.П. Става въпрос за времето около Милениума ;)

 

Управител на салон със сигурност е по-интересно и също толкова престижно колкото да работиш в данъчни, общини, каси и т.н. Кариера на държавна служба...има ли такова животно ?

Link to comment
Share on other sites

Да ти кажа не съм сигурен че е в грешка толкова. Не виждам особена далавера да работиш в данъчното или здравната каса - особено тези които са наблъскани с малките стаички на здравната каса и по цял ден обработват някакви такива документи - аз ако трябва да го правя на 3тия месец ще съм се депресирал дотолкова че да си тегля куршума! Банките малко по-луксозно ама и там е горе-долу същата работа (пак подчертавам - ако е от хората които по цял ден набиват данни от листчета)

 

Сигурно си си го помислил, но аз да го напиша: Никой себеуважаващ се управител/собственик на фирма няма да назначи бос и гол прясно дипломирал се студент, без грам опит в каквото и да било, освен в четене на дебели книги и учебници, на ръководен пост да отговаря дори за 1 човек. В онези времена ;) беше все още престижно и връзкарско да започнеш работа в подобно "държавно" учреждение, независимо от ниското заплащане, а и все пак ако си достатъчно пробивен и имаш възможност да растеш в йерархията, проблемът с бумагите е точно никакъв. Дедо, говоря за студентите, които нямат в завещанията на родителите си работещи фирми, които издържат наследника цял живот, ако е кадърен да ги управлява добре толкова дълго, а просто като си вземат дипломата (някои даже преди това) попадат в необятното море на трудовия пазар. Минали са само 3 години от '97, т.е. сигурност = 0.

За да съм и по темата - аз тогава имах късмет и започнах във фирма като секретарка (по договор) и получавах баснословната сума от 220 лв :excl: заплата, която беше един вид рекорд в моята кариера и черпех всички, които имаха късмета да са на моята маса! Дааа, не се смейте! Факт! Дори тези с държавните служби получаваха наполовина! И ми завиждаха :lol: ;)

 

Управител на салон със сигурност е по-интересно и също толкова престижно колкото да работиш в данъчни, общини, каси и т.н. Кариера на държавна служба...има ли такова животно ?

 

"О, времена! О, нрави!"

Само дето на салонния управител не му е нужно дори ВИСШЕ образование, камо ли отлична диплома!

Edited by DaToNik
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...