Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Горд собственик на този параход !

 

237229_fr.jpg 237230_fr.jpg 237231_fr.jpg

237232_fr.jpg

Върви като самолет и вози като презокеански лайнер :)

Link to comment
Share on other sites

Fix Or Repair Daily

 

Иначе аз да се изфукам - пренесох си балите със софийски боклуци (не в Цалапица, в Тракия) и вече отново съм официално и напълно Пловдивчанин.

Link to comment
Share on other sites

Fix Or Repair Daily

 

Иначе аз да се изфукам - пренесох си балите със софийски боклуци (не в Цалапица, в Тракия) и вече отново съм официално и напълно Пловдивчанин.

 

Това си е за хвалене верно :) Нали знаеш кое е най хубавото нещо в София...табелата за Пловдив :lol:

Link to comment
Share on other sites

Fix Or Repair Daily

 

Ха ха ха... :lol: , нека ! Бе, то и един приятел дето има сервиз ми каза, че ще си купя недвижимо имущество, ама днес като я качи на подемника и я обслужи съвсем друга песничка затананика ! ;)

Link to comment
Share on other sites

Събота вечер прекарах една от най - невероятните вечери в живота си. :love Хвалим са чак сега, щото чак сега се осиферих. :unsure: Надявам се да има повторение с подобрение! :lol:

@afex - нов вид джанка? :lol:

Edited by Psihara^^
Link to comment
Share on other sites

@afex - нов вид джанка? :lol:

poor guy... :D amon tobin е един от най-интересните електронни artist-и на сцената в момента. Създава уникална атмосфера със музиката си, пък и се простира в доста стилове вкл. и във филмовата музика.

 

WIKI

 

Просто имах удоволствието да го чуя на живо в София този уикенд в комбинация със на Бalkansky dubstep-а + Теодосий Спасов & Влатко Стефановски Трио!

 

Беше уникално!! :)

Edited by d9thc
Link to comment
Share on other sites

Слива, не сливи. В момента само 1 слива ми е в главата. :wub:

Интересно е как не минават 5 поста без да споменеш колко сексуално задоволен си. Много жалко :D

 

Едно време като беше малък и девствен сигурно си се дразнил на сексуално активните си връстници и си се успокоявал с мисълта че много често тези хора загърбват отрано образованието си след като открият секса като ултимативната истина за своя живот. Ако сега се чувстваш по-велик от тях, добре... но тогава някак си не мисля че ти е присъщо да избиваш комплекси :)

Link to comment
Share on other sites

Ей да не ви каже нещо човек. Кво го загризахте толкова Ванката не знам. Ся ако ме почнете и за колата че била прекалено голяма и избивал комплекси може би направо не знам. То човек колело да взема да кара по тая логика и пак ще се намери някой да го критикува... Освен това ми хареса отговора че става дума за една само и други не го вълнуват... настрана че на неговата възраст КАКВО смятате че трябва да го вълнува - ядрена физика може би? Аз като си спомня тогава бях като във вица за Иванчо дето и тухла да му покажат пак за секс се сещах...

Link to comment
Share on other sites

Ей да не ви каже нещо човек. Кво го загризахте толкова Ванката не знам. Ся ако ме почнете и за колата че била прекалено голяма и избивал комплекси може би направо не знам. То човек колело да взема да кара по тая логика и пак ще се намери някой да го критикува... Освен това ми хареса отговора че става дума за една само и други не го вълнуват... настрана че на неговата възраст КАКВО смятате че трябва да го вълнува - ядрена физика може би? Аз като си спомня тогава бях като във вица за Иванчо дето и тухла да му покажат пак за секс се сещах...

за колелото питай скорпа. едва напоследък го пропускат да го заядът.

 

а за колата, явно сам си знаеш какви комплекси си избиваш следователно няма нужда и ние да ти напомняме. хем си много доволен, хем я жулиш я в бордюри, я във врати на гаражи - да не би подсъзнателно да компенсираш за нещо пред съвестта си?

 

 

 

онтопик: сутрин, мъгла, планински път, летни гуми, задно предаване, недооценен завой с непреценена скорост, маалко презавиване и авариен дрифт. все още съм тук.

Edited by mobo
Link to comment
Share on other sites

за колелото питай скорпа. едва напоследък го пропускат да го заядът.

 

а за колата, явно сам си знаеш какви комплекси си избиваш следователно няма нужда и ние да ти напомняме. хем си много доволен, хем я жулиш я в бордюри, я във врати на гаражи - да не би подсъзнателно да компенсираш за нещо пред съвестта си?

онтопик: сутрин, мъгла, планински път, летни гуми, задно предаване, недооценен завой с непреценена скорост, маалко презавиване и авариен дрифт. все още съм тук.

 

някъде го наричат "сгоден завой" :lol: , въпреки че не е много смешно

Link to comment
Share on other sites

Интересно е как не минават 5 поста без да споменеш колко сексуално задоволен си. Много жалко :D

 

Едно време като беше малък и девствен сигурно си се дразнил на сексуално активните си връстници и си се успокоявал с мисълта че много често тези хора загърбват отрано образованието си след като открият секса като ултимативната истина за своя живот. Ако сега се чувстваш по-велик от тях, добре... но тогава някак си не мисля че ти е присъщо да избиваш комплекси :)

Щото си сексуално активен за тва през 5 поста споменаваш думата мастурбация? :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...