Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

http://bt.wrzru.com/details.php?id=22771

 

1347386350493710ec6092f.jpg

 

:lol: :lol: :punk :punk

Не правете това вкъщи освен ако не сте:

квалифицирани спелеолози

квалифицирани алпинисти

квалифицирани идиоти

квалифицирани смотаняци

обикновени педерасти

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Днес видях новият ни офис на работата.Чисто нова сграда хич не е зле. :D Скоро ще трябва да се местим и дано е по-скоро :)

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Ремонтираното общежитие ме зове :lol: Край на безсмислени харчове за таксита и пътуване по 1 час до унито :D Само дано съквартирантите не са уникалните злета, само разбирателство искам, нищо повече.

Link to comment
Share on other sites

Май си нарушил цялостта на подаръка с 1/7 ? :)

 

Късно се сетих да го снимам. С малко повече от 1/7ма е вече... Все пак не е за гледане или мирисане...

Link to comment
Share on other sites

Поредното Psychedelic парти с поредният Psychedelic Adventure из Солун...поредната доза Psychedelic experience.

Link to comment
Share on other sites

Огънче, два сача, пилешки пържолки, уиски и червено вино, готини хора...толкова е просто, толкова е хубаво.А сутринта, да видиш планината, да вдишаш чистия въздух...И ПОСЛЕ ПЕДАЛИТЕ ОТ ХАСКОВО ПО ПЪТЯ ДЕТО КАРАТ КАТО ИДИОТИ КАТО СЕ ВРЪЩАШ КЪМ ПЛОВДИВ...но...нека ги оставим да се развиват...сега си пускам чил-оут и се отнасям пак в спокойствието.

 

Дам, наистина...ама не можаха да ми осерат кефа тия по пътя.Доста се постараха, но не успяха :D

 

http://3.bp.blogspot.com/_OdjdIPkewRI/ST5u...h/IMG_0906a.jpg

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Момчета, не сте пробвали НАШЕТО пилешко :) иначе работим с материали на клиента.Каквото обича това.Правим и кафенце сутринта, и айрянче( шкембенце още не съм правил ама някой път ще направим ).Въобще, всичко е ток и жица.

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Пилешки пържоли но от бут стават по-сочни. Свинско вратле или котлети също... Всъщност и бялото месо на пилето става добре но трябва доста време да кисне в марина.

 

В този ред на мисли има едни овкусени пържоли в Билла - зелените са ми по-вкусни на мен лично.

Link to comment
Share on other sites

Пилешки пържоли но от бут стават по-сочни. Свинско вратле или котлети също... Всъщност и бялото месо на пилето става добре но трябва доста време да кисне в марина.

 

В този ред на мисли има едни овкусени пържоли в Билла - зелените са ми по-вкусни на мен лично.

 

пилешка вратна пържола :lol: , телешки крилца и свински бузи с бакенбард :) :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Днеска почувствах спортния дух на Honda R :)

 

Упражних ласки върху волана и педалите в рамките 25 км градско :)

Edited by pazu
Link to comment
Share on other sites

Ми .. не знам какво имаш предвид с "коя по-точно" но ... тази която е 2000 кубика , 200 коня :)

 

Хонди доста. За Civic ли говориш? От тези с готинката муцуна може би?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...