Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

Интересно е как не минават 5 поста без да споменеш колко сексуално задоволен си. Много жалко :D

 

Интересно как ти откакто си тука (барабар и с клонингите) един път не си споменал дали изобщо някога си бил сексуално задоволен... Иван поне си казва каквото му е на душата, освен това го и показва, не е като да си измисля. Момичето е налице, явно си го е харесал не като за веднъж и прочее. Да са живи и здрави, това са хубави неща. Отделно за секс нищо не се спомена. Освен от ... тебе. Завист ли те гони?

 

Теб срам ли те е да се похвалиш със сексуална задоволеност като говорим за такава? Или май няма какво да кажеш ми се струва? Като че ли при тебе отговора на въпроса за сексуалната задоволеност е това:

 

1273440_orig.jpg

 

---------------------

 

Или пък въпроса за сексуалната задоволеност при тебе е на заден план... Сам се оправяш...

 

---------------------

 

Един съвет - когато се заяждаш безсмислено и "за спорта" е хубаво в сферата на това, за което се заяждаш да имаш поне няколко положителни постижения, за да не ставаш за смях на аудиторията.

 

 

ЕДИТ:

 

Да не съм съвсем офтопик като някои - тази вечер ще се проведе първото събиране на "сериозно пиЮщите". Макар и в намален състав поради некои недоразумения се предвижда приятно прекарване на групата, както и липса на жадни сред нея

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

а за колата, явно сам си знаеш какви комплекси си избиваш следователно няма нужда и ние да ти напомняме. хем си много доволен, хем я жулиш я в бордюри, я във врати на гаражи - да не би подсъзнателно да компенсираш за нещо пред съвестта си?

 

Ай стига де... ти се изкара бахти и майстора... ако някой ми каже (не само ти, кой да е от форума че и извън него), че НИКОГА ама НИКОГА не е застъргвал отпред маската в бордюр (не говорим за хора с джипове!) и никога не се е подпирал в никакви части на гаража или входа на кооперацията (те ги правят вече такива че G-класата ще минава на по 10см от всяка стена)... Та ако ми посочиш такъв човек отивам лично да го напия с шотландко уиски докато вземе да повръща!!!

 

Особено като се е качил на друга кола а не тази дето е карал последните 5 години и докато свикне с габаритите, а това не става нито за 5 минути нито за 1 ден, просто няма начин да не я тръкнеш някъде леко. Нали донякъде за това са застраховките...

Link to comment
Share on other sites

@афекс, тва за образованието не го разбрах. Аз не съм си загърбил образованието. Дори напротив - развивам се. Преди 1 седмица защитих 1 теория, която ще влезе в учебник. С това ли да се похваля? Имам и прилична работа. И с това ли да се похваля?! Не те разбирам. Аз НЕ СЕ заядох за тревата, а се пошегувах, а ти откровено се заяде. Сексуалната ти ориентация отдавна ни е ясна. Ти се заяждаш с мен, защото не можеш да ме имаш. Е... Такъв е живота. ;)

Баси... Точно, когато щях да ти похваля единия от сетовете...

@мобо, няква беля по колата?

И да... Да се похваля - сексуално задоволен съм. :)

Edited by Psihara^^
Link to comment
Share on other sites

Ти и за брудуора имаш да ме черпиш, така че ще вземе доста да ти се събира. Единствения ми паркингов инцидент е остъргване на страничния борд във висок бордюр, което не се вписва в нито един от изброените ти инциденти. Особено и като се има предвид, че за последните две години карам само чужди коли и съм сменил четири.

Та, викаш, да се зареждам с аналгини и кисело мляко :D

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

... Та ако ми посочиш такъв човек отивам лично да го напия с шотландко уиски докато вземе да повръща!!!

Особено като се е качил на друга кола а не тази дето е карал последните 5 години и докато свикне с габаритите, а това не става нито за 5 минути нито за 1 ден, просто няма начин да не я тръкнеш някъде леко. Нали донякъде за това са застраховките...

Ми то да взема и аз да се наредя ли.... :rolleyes: А карам все я ванове , я комбита ...

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Ай стига де... ти се изкара бахти и майстора... ако някой ми каже (не само ти, кой да е от форума че и извън него), че НИКОГА ама НИКОГА не е застъргвал отпред маската в бордюр (не говорим за хора с джипове!) и никога не се е подпирал в никакви части на гаража или входа на кооперацията (те ги правят вече такива че G-класата ще минава на по 10см от всяка стена)... Та ако ми посочиш такъв човек отивам лично да го напия с шотландко уиски докато вземе да повръща!!!

 

Особено като се е качил на друга кола а не тази дето е карал последните 5 години и докато свикне с габаритите, а това не става нито за 5 минути нито за 1 ден, просто няма начин да не я тръкнеш някъде леко. Нали донякъде за това са застраховките...

стига бе, дедо. не се пали толкоз, да не те подкачи човек. пази я малко тая кола, нова ти е, а за нямането на начин - не се оправдавай. иначе да си жив и здрав тази да си я изстържеш цялата и нова да си купиш.

 

.....................

@мобо, няква беля по колата?

.......

нито по нея, нито по мен. задействаха ми се рефлекси, които отдавна си мислех, че съм приспал и забравил, а и за късмет камиончето насреща не се беше засилило достатъчно, за да ме посрещне подобаващо.

Edited by mobo
Link to comment
Share on other sites

стига бе, дедо. не се пали толкоз, да не те подкачи човек. пази я малко тая кола, нова ти е, а за нямането на начин - не се оправдавай. иначе да си жив и здрав тази да си я изстържеш цялата и нова да си купиш.

 

Абе то майтап майтап ама на собствен гъз си е чисто е**не... Пък застъргването ми е само 1 и то първата седмица преди да свикна с габаритите (все пак от Поло минах на Авенсис).. и мислех че минава... а тя за малко не мина и опря.. точно 5см е белега даже като се понацапа не личи :)

 

А бордюрите е защото не я пазя особено пък и то е пластмаса ебати, нова ще взема ако трябва след година... няма какво толкова да и треперя... не е като да съм прегърнал някое дърво!

 

 

Ти и за брудуора имаш да ме черпиш, така че ще вземе доста да ти се събира. Единствения ми паркингов инцидент е остъргване на страничния борд във висок бордюр, което не се вписва в нито един от изброените ти инциденти. Особено и като се има предвид, че за последните две години карам само чужди коли и съм сменил четири.

Та, викаш, да се зареждам с аналгини и кисело мляко :D

 

О да ... теб за BroodWar-a сериозно най-мисля да те черпя докато паднеш под масата!

 

Аналгин и кисело мляко - не... виж Алка Зелцер (за киселините) и нещо по-силно - я аулин я нещо още по-така! :)

 

 

 

 

И в този ред на мисли - да се похваля - от седмица нямам нито една загуба с Terran... просто ги отнасям като куцо пиле домат :) Припомних си я леко тази игра ей...

 

То е и за оплакване че в HeadOff играят само лапетии дето ги мързи да мислят и единствено на Big Game Hunters цъкат и взе да ми дотъпява... пробвах с корейците - там пък другата крайност...

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

6-ти литър бира, 6-ти литър бира и посягъм към следващите два литра, а има и вокда и вино и домашна ракия...И утре на работа...Майната му...

Link to comment
Share on other sites

Сексуалната ми ориентация няма нужда от доказване. Бих го сложил на всичко с пулс :D

 

Значи на надуваемите кукли ще откажеш? Балък! :P :P :P

 

Абе пак минахме offtopic с тия заяждания... дайте да оставим темата да си е за хвалбите :)

 

 

 

d9thc - горното беше в сферата на шегата....

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Сексуалната ми ориентация няма нужда от доказване. Бих го сложил на всичко с пулс :D

Мисля, че ТЯ все още отворена за любов, можеш да се пробваш :lol: :devil

Link to comment
Share on other sites

Мисля, че ТЯ все още отворена за любов, можеш да се пробваш :lol: :devil

Признай си че още ти е в главата, след като й пазиш link-а към профила... или най-малкото си отделил 1-2 минути от живота си само и само да се опиташ да ме затапиш с него :P

 

Опасна работа е любовта, било то към козичките или багеристките :love

Edited by d9thc
Link to comment
Share on other sites

Признай си че още ти е в главата, след като й пазиш link-а към профила... или най-малкото си отделил 1-2 минути от живота си само и само да се опиташ да ме затапиш с него :P

 

Опасна работа е любовта, било то към козичките или багеристките :love

Ти каза каза, че обичаш всичко с пулс , изобщо не се опитвам да затапя никой, просто направих предложение, защото ти в другата тема спомена, че и тя има нужда от любов и т.н. , при което аз реших да пробвам дали найстина е всичко с пулс, но явно не е :(

Link to comment
Share on other sites

А как може да я забравиш таз видна мома - 1 път видиш ли я няма забравяне! Ако ще и на снимка, за на живо не ми се мисли :)

 

Po-dobre samo na snimka :) Ne sym siguren che bih prejivql sreshtata na jivo :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...