Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Shagrath до Gorbag, Shagrath вика кулата, отговори Minas Morgul! :lol:

 

h-то на Shagrath e в излишък ама пак става.

Евала за размислите, проф. Вучков. Чакаме страстите ;)
Link to comment
Share on other sites

Страстната седмица мина, сега го удрям цяла година само на размисли!

 

Ехх, Скорп, Скорп, виждам, че си интелигентен човек, просто много остро влизаш понякога, та и аз се газирам. Интелигентните смислени хора не трябва да се карат, а да се сдружават. Пис баба, днес ми е много спокоен и мирен ден. Преди сме се поплювали по разни топици, ама ето, прощавай. Просто ми стана мило, че така красиво и интелигентно си ме парирал.

Link to comment
Share on other sites

Блудният син се завърна! Днес вече си е у дома.

 

The Alpha Furyan lives! The Chronicles continue :punk

 

 

А добре ли е?

 

Имам един въпрос към теб, котките ти ги кръщаваш на кино и анимационни герои ли ?

Link to comment
Share on other sites

Перфектен е! Преди малко го заварих с една лястовица в устата на терасата. Слава богу беше жива та успях да я спася и да я пусна навън :devil

 

По въпроса - много добре знаеш, че не всичките ми котки са кръщавани от мен и не всички са с такива имена :P

Edited by R_a_p_t_o_R
Link to comment
Share on other sites

Просто забелязах такава тендеция Диего(Ледена епоха), Ридик(Хрониките на Ридик) и в интерес на истината на другите не им знам имента :)

Link to comment
Share on other sites

Освободих се от изпит по УЕМС с 6 без да съм прочел нито един ред :punk :punk :punk :punk Нека после някой да ми говори, че не било хубаво да се ходи на лекции :music

Link to comment
Share on other sites

Аз съм евтин... моите услуги струват по 0.013888888888888888888888888888889 евроцента на секунда или 50 евро на час, 400 евро на работен ден, 8800 евро на месец, 96800 евро на година... ако бях извън България щеше да е двойно...

Link to comment
Share on other sites

400 евро на работен ден

 

Ехеее, чакай бе, брат ми, аз съм на 25 лева на работен ден, вишист съм и си работя по специалността! :D

 

Държавата е готина! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ехеее, чакай бе, брат ми, аз съм на 25 лева на работен ден, вишист съм и си работя по специалността! :D

 

Държавата е готина! :lol:

I az rabotq za tolkova i ne sym vi6ist :P

Link to comment
Share on other sites

Отново имам интернет, след като крещях и заплашвах индийците от съпорта на БТ бродбанд... Дотук са ми дали за компенсация 100 лири и 1 месец безплатен интернет - за главоболията. Надявам се да си изтъргувам и по-изгодна тарифа, днес я пуснах една кака-индийка да ми работи по предишната жалба, че иначе не са от най-бързичките.

Link to comment
Share on other sites

по баловете видях страшно много хора, с които не се бях виждал от мнооооооого време. Мъже, жени, съученици, дори и съфорумци :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...