Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Яко гущерче :P

 

Е... нека се похваля и аз. Направих един лек... laptop performance на изминалия artmospheric festival 2008. :) Получи се хубав дебют... мисля че успях да зарадвам хората с които бях отишъл с няколко любими наши парчета + малко авторска музика, както и няколко изключително приятни хора близо до сцената. Подобни събития определено ми връщат доверието в човешкия род. Може да прозвучи малко снобарско но... се надявам тези събития да останат неопетнени от стандартната поп-фолк простотия която наблюдаваме ежедневно и .. да се срещам и за напред с хора с които разговора става не толкова без задръжки колкото без излишни предразсъдъци.

 

Който иска може да чуе set-чето. Комбинирал съм авторския dark ambient от последния (зимен) home-listening проект - "Mirrors" който направих вдъхновен от ранните неща на Aphex Twin, малко.. experimental downtempo с псевдонима Digital Sickness. Третата част на set-a е авторския dubstep в комбинация със ambient tunes по които работех напоследък и мисля да развивам за в бъдеще - оказа се че на живо звучат супер яко... без да се зацикля същевременно в някакви mindless месомелачки който се въртят в електронната сцена напоследък... без да забравя Boards of Canada за завършек на нещата :)

 

Който иска да чуе:

 

http://deflax.net/releases/Artmospheric%20...4%20May%202008/

 

Tracklist:

 

Part 1:

1. Deflax - Beyond Infinity

2. Deflax - Mirror (right)

3. Deflax - Infotron

4. Deflax - Jenna

5. Aphex Twin - I

6. Deflax - I Need to Consume

7. Squarepusher - Vacuum Garden

8. Aphex Twin - Matchsticks

9. Deflax - Hug

 

Part 2:

1. Digital Sickness - Garden of Eden

2. Digital Sickness - X98

3. Digital Sickness - Midnight Brunette

4. Digital Sickness - Singularity

5. Deflax - Plush Fox

6. Boards of Canada - Beware The Friendly Stranger

7. Aphex Twin - Heliosphan

8. Digital Sickness - Yana

9. Digital Sickness - The Tree of Life

 

Part 3:

1. Deflax - Advanced9thc

2. Burial - Ghost Hardware

3. Deflax - Night Coffee

4. Boards of Canada - In a Beautiful Place out in the Country

5. Shpongle - Star Shpongled Banner

6. Boards of Canada - The Smallest Weird Number

7. Boards of Canada - Everything you do is a Balloon

8. Boards of Canada - Seeya Later

9. Squarepusher - Tundra 4

10. Boards of Canada - The Beach at Redpoint

11. Boards of Canada - Turquoise Hexagon Sun

12. Boards of Canada - Dayvan Cowboy

Edited by deflax
Link to comment
Share on other sites

Искам да се изфукам че си взехме нова пералня и миялна мишина с марката Индезит.Бях много предубеден към миялните машини най-вече ама сега съм очарован.Немога да повярвам че има такъв ефект. :blink:

 

Също така искам да се изфукам, че имам имен ден и ще има купон ;)

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Спечелих IPOD mini ли как се води. Едно ужасно малко като размери с 1ГБ памет и на цена 160 кинта :):). Завъртях най-бърза обиколка на ГТ5 на ПС3 в новия търговски център в Тракия.....та просълзиха се очите на малчуганите, ама кво да направя. Аз в последствие разбрах, че има награди :):). Иначе самата игра е уникална жалко, че за сефте седнах да я пробвам и нямах повечко време :)

Link to comment
Share on other sites

Чефо ти си убил всичко децко в малките геймърчета. Сигурно вече горят твой снимки вкъщи.

Link to comment
Share on other sites

Ми сочиха ме с пръст. Те се бяха събрали там сигурно половината вход дечурлига и едното вика: "ей тоя направи 1:19 на играта". А мен ме напушва смях :):)

Link to comment
Share on other sites

42016_403.JPG

 

Доста приятно се разходихме с приятели и приятелки до виличка, малко над хижа Здравец. Беше палзотворен следобед. :bgrin: :bgrin:

Edited by cyber4o
Link to comment
Share on other sites

Ей...сега ще трябва да ходя заради теб до магазина та да се поглезя и аз довечера.

 

 

недей бе :) не си угаждай :)

 

не сме ?! не ти схванах шегата ...

Edited by cyber4o
Link to comment
Share on other sites

Имаш правописна грешка в предния пост ;) за това е шегата.Пък на мене малко ми трябва да си навия за нещо, а кебапченцата са ми слабост :)

Link to comment
Share on other sites

Имам билет за Whitesnake и Def Leppard :)

Link to comment
Share on other sites

Имам билет за Whitesnake и Def Leppard :)

И аз така и тъкмо изслушах и двата нови албума на групите и на Деф Лепърд ми се стори по-добър за моя изненада :P

Link to comment
Share on other sites

намерих си пълната дикскография на Би2 в един руски торент сайт... 3Gb е, сваля се с 10кб/с, но нищо... аз мога да чакам :)

Edited by Yorikkk
Link to comment
Share on other sites

Подариха ми за Рожденият Ден ето такава зелена флашка 4 Гигабайта. :D

a18acc44-f639-469e-975c-5ef4adf35a41.jpg

Link to comment
Share on other sites

A честита да ти е! Само едно въпросче, можеш ли да ми дадеш модела, че ми ареса на вид :)

Link to comment
Share on other sites

A честита да ти е! Само едно въпросче, можеш ли да ми дадеш модела, че ми ареса на вид :)

 

Модела е i221 :)

Link to comment
Share on other sites

Ми Жореее, Честит Рожден Ден! Жив, здрав и късмет като на Галчето циците да те споходи :lol:

Галя да не го приема като обида, много моля! Чист комплимент си е! Няма защо! :D

Link to comment
Share on other sites

Галя да не го приема като обида, много моля! Чист комплимент си е! Няма защо! :D

Благодаря !!! :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...