Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

Иначе Годфадър така е като не си купуваш Сони Ериксони ще страдаш.С тая Нокиа ще страдаш пък от батерията :)

 

Jozo, Сони Ериксон отдавна съм ги изхвърлил от списъка на производителите на телефони, заслужаващи вниманието ми. Някой ден ще взема да отскоча до Тайван и да донеса неща за да ви покажа телефони от едно друго измерение. :P

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jozo, Сони Ериксон отдавна съм ги изхвърлил от списъка на производителите на телефони, заслужаващи вниманието ми. Някой ден ще взема да отскоча до Тайван и да донеса неща за да ви покажа телефони от едно друго измерение. :P

 

Еми тогава ще се мъчиш с глупави Нокии,Моторолки и ХП-та.Както има един лаф традициите не са това което бяха и Нокиа не са това което бяха преди ;)

Link to comment
Share on other sites

bricks.jpg

 

Няколко нокии , които ще излязат в бъдеще..

Link to comment
Share on other sites

Както има един лаф традициите не са това което бяха и Нокиа не са това което бяха преди ;)

К'ви ги дрънкаш? Човека явно е гледал при избора на телефон за модел които да му върши надеждно работа, а не да върви по улиците със SE W810 примерно и да споделя с нас таланта на артистите от payner music.

Edited by deflax
Link to comment
Share on other sites

Туй ще да е офтопик:

 

Имал съм почти всички известни марки телефони и всички си имат минуси (съответно плюсове). СЕ правят също хубави телефони, Нокия обаче си е Мерцедеса на мобилните телчета. Пример давам - предишния ми телефон беше СЕ К750и - ми супер си беше, не ми се е бъгвал, използвах го с 2гб карта. Изпускал съм го от бая високо, трябваше му само един рестарт и си заработи както винаги си беше работил. За тая цена просто няма равен.

Нокия имат също супер яки телефони - сега не ми се мисли за числа да споменавам, ама пък имат и големи "новаторски" тъпи решения като пример за това е т.нар. Нокия Круша 6630.

Моторола пък си имат един от най-готините дизайни на сгъваеми телефони (и алуминиевата клавиатура на КРЗР или рейзъра).

Самсунг съм имал и като изключим че не поддържаше карти с памет, беше си супер. Те са засега първите, които са пуснали на пазара телефон с оптичен фокус. Мисля че беше sch800 за азиатския пазар с 7.7МП камера.

Сименс имаха добри попадения, вече не обаче по обясними причини.

 

Мисълта ми е, че Кръстника не е много прав като говори против СЕ - уолкман серията си е много здрава (буквално) и върши добра работа. Таргет групата просто е тийновете.

 

Относно Джозо - няма какво да кажа, него сме го разбрали в този форум, нали? Ясно е, че за него рай е пежо 607 и последен модел СЕ. Не го познавам човека, ама от това, което съм прочел ми мяза на определение на термина "кон с капаци".

 

Айде стига писане от мен, че м*мата си *бало, много дълга лекция стана.

 

ЕДИТ: Джозо, няма да се обиждаш, човек...

 

ПС надявам се, че тъпите ХП-та се отнася само за телефоните ;)

Edited by NEFARIOUS
Link to comment
Share on other sites

Няма к'во да говорим, jozo е кон с капаци на тема коли и телефони. Доказал го е многократно, дори и за профан и в двете области, като мен. Сигурно и Галчето ще зареже, ако някой зложелател й татуира "Nokia" на задника...

 

Простете и моето включване.

Link to comment
Share on other sites

Хехе, веселяци. Всъщност избора на телефон в някои места по света до голяма степен се обуславя от разни "модни" тенденции. Затова има фирми (като SE например), които все още продават телефони. Някои избират телефона си в зависимост от това колко е "фешън" и не могат да разберат, че например в класа на т.нар. смартфони е абсурдно да се говори за размери по-малки от кутия за цигари (дори този размер ми се струва под разумния минимум), защото предназначението му е да предлага голяма част от дейностите, които се извършват в офиса, а не да слушаш любимите си MP3-ки. Впечатленията ми се градят не само на голямото количество сменени лични телефони, но и на камарата апарати, която се намира в офиса (в този списък между другото трябва да се включат и още няколко дузини все още неподдържани телефони, като iPhone например). :D

Link to comment
Share on other sites

Няма к'во да говорим, jozo е кон с капаци на тема коли и телефони. Доказал го е многократно, дори и за профан и в двете области, като мен. Сигурно и Галчето ще зареже, ако някой зложелател й татуира "Nokia" на задника...

 

Простете и моето включване.

ОГРОМЕН ОФФ :

Може да е всякакъв, но си е с мен... Никой никого няма да зарязва, дори на някого да му се иска. Колкото и да ми се ще да не ти се връзвам на измишльотините, не мога. Що намесваш и мен? Аааааааа....

Edited by gal4enceto
Link to comment
Share on other sites

Туй ще да е офтопик:

Относно Джозо - няма какво да кажа, него сме го разбрали в този форум, нали? Ясно е, че за него рай е пежо 607 и последен модел СЕ. Не го познавам човека, ама от това, което съм прочел ми мяза на определение на термина "кон с капаци".

 

Айде стига писане от мен, че м*мата си *бало, много дълга лекция стана.

 

ЕДИТ: Джозо, няма да се обиждаш, човек...

 

ПС надявам се, че тъпите ХП-та се отнася само за телефоните ;)

 

А моля моля за мен не е рай 607 :P За мен рай е Рено Сафран,Рено Вел Сатис или Рено Гранд Сценик като са в тази поредност :love :love :love :love

 

Иначе не се обиждам изобщо.За някой може аз да съм кон с капаци за мен други хора който си мислят че хубавите коли са немски и в частност ФВ и най-доброто е Нокиа като телефон щото никога не са пробвали нещо друго.

 

Иначе имал съм Алкател,Нокиа,Самсунг, СЕ и после Панасоник и после пак си взех СЕ и мога да кажа че всяка една марка ме е впечатлила с нещо ама комплексно СЕ-то няма равен!!!!За това повече не искам друга марка телефон.За обхвата да не говорим.Всички които си мислиха че Нокиа били с най-добриият обхват на 08.12.2007 година на х.Воден Камък зееха с отворена уста че тяхната Нокиа няма нито една черта на Глобул а аз с "тъпото" СЕ имам цели 3 на Глобул.

 

Ами ХП-та става въпрос само за телефоните.Казвал съм че имах ХП цифров апарат и бях адски доволен преди да ми го откраднах.

 

 

Няма к'во да говорим, jozo е кон с капаци на тема коли и телефони. Доказал го е многократно, дори и за профан и в двете области, като мен. Сигурно и Галчето ще зареже, ако някой зложелател й татуира "Nokia" на задника...

 

Простете и моето включване.

 

Че си понякога зомбиран и че целиш да се заяждаш знаем ама незнам що се трябва да месиш Галченцето там където пиша аз винаги?

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Айде сега за всички които са ОФФ по темата по един седмичен БАН :lol:

 

Аз да си се похваля , че имам мониторче от което съм доволен и е на тънка цена. :P

Link to comment
Share on other sites

А JOZO туй сега не е чесно,моя телефон е изпускан доста повече от твоя ,пък и е по-нисък клас от твоя!!

И не ми обиждай елката ей мушморок!!

Пък да се похваля ще си отварям колонките поради тех.неизправност :tongue

Link to comment
Share on other sites

А моля моля за мен не е рай 607 :P За мен рай е Рено Сафран,Рено Вел Сатис или Рено Гранд Сценик като са в тази поредност :love :love :love :love

 

Иначе не се обиждам изобщо.За някой може аз да съм кон с капаци за мен други хора който си мислят че хубавите коли са немски и в частност ФВ и най-доброто е Нокиа като телефон щото никога не са пробвали нещо друго.

 

Иначе имал съм Алкател,Нокиа,Самсунг, СЕ и после Панасоник и после пак си взех СЕ и мога да кажа че всяка една марка ме е впечатлила с нещо ама комплексно СЕ-то няма равен!!!!За това повече не искам друга марка телефон.За обхвата да не говорим.Всички които си мислиха че Нокиа били с най-добриият обхват на 08.12.2007 година на х.Воден Камък зееха с отворена уста че тяхната Нокиа няма нито една черта на Глобул а аз с "тъпото" СЕ имам цели 3 на Глобул.

 

Ами ХП-та става въпрос само за телефоните.Казвал съм че имах ХП цифров апарат и бях адски доволен преди да ми го откраднах.

Че си понякога зомбиран и че целилш да се заяждаш знаем ама незнам що се трябва да месиш Галченцето там където пиша аз винаги?

 

Господи...защо!?За мое нещастие съм се возил в 2 от изброените.Дано имаш възможност и 3-те да ги притежаваш за да може да формираш мнение и от тази гледна точка.

 

”This is a Renault Espace, probably the best of the people carriers. Not that that’s much to shout about. That’s like saying ‘Oh good, I’ve got syphilis, the best of the sexually transmitted diseases!’” - JC

 

По темата - Открих колко хубаво пише Ремарк.

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

хубавите коли са немски

Така е. По-скоро има хубави и лоши немски автомобили. :)

 

ама незнам що се трябва да месиш Галченцето там където пиша аз винаги?

Няма начин :devil :lol:

Link to comment
Share on other sites

Искам да се изфукам че тази нощ ми се родиха 6 малки каракачански кученца.Ух колко са сладки :love :love :love :love

Link to comment
Share on other sites

За сега съм обещал 3 кученца и ако наистина оцелеят всичките ще ти пиша П.М. :)

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

За сега съм обещал 3 кученца и ако наистина оцелеят всичките ще ти пиша П.М. :)

Мм.. на каква цена горе-долу ще ги продаваш..?

Link to comment
Share on other sites

:blink: толкова лесно ли умират

 

Ами случва се майката неволно да ги натисне я с лапа я с нещо друго.Или пък самата майка като я взехме беше ухапана на главата и замалко не си замина.Така че се случва.

 

Мм.. на каква цена горе-долу ще ги продаваш..?

 

Около 150 лв. ще им е цената.

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Разбира се!!!Смея да твърдя че майката и бащата са чистокръвни.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...