Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Ами например това са единствените обувки с ДО ЖИВОТНА гаранция, ама наистина. Което до някъде обянснява защо никой не иска да ги продава тук. Не че е възможно да ти се наложи да ги връщаш - на практика наистина са вечни. Но българина е едно такова дето злоупотребява с всичко... Второ - НАИСТИНА са удобни, който е носил - знае и може да потвърди. Рядко съчетание на здравина, прилични модели и качество на материала и достъпна цена. Трето - не се подлъгвай, че Док Мартенс са САМО кубинки и подобни ботушести само за метъли, пънкове и фрикове- има всякакви модели и не виждам пречка да се сдобиеш с такива които би носил целогодишно. Даже и на официални бизнес срещи. И не на последно място - одавна са се превърнали в институция - като Кларковете например или като кецовете на Converse. Или тениските и потниците на Fruit of the Loom... които за щастие от скоро вече могат да се намерят отново в БГ.

Link to comment
Share on other sites

Трето - не се подлъгвай, че Док Мартенс са САМО кубинки и подобни ботушести само за метъли, пънкове и фрикове- има всякакви модели и не виждам пречка да се сдобиеш с такива които би носил целогодишно. Даже и на официални бизнес срещи.

Хм, събуди интереса ми. Още тази събота ще посетя кварталния мол. :)

Link to comment
Share on other sites

Аз имах Doc Martens! :P Забравих си ги в една хижа... Няма такива обувки! Моите бяха със 10 дупки май - класически, черни... Щях да се разрева като забелязах, че ми липсват. Обадих се на рецепцията - казаха ми, че не са намирали нищо такова. След тази случка си купих Wehrmacht:

232-300x300.jpg

 

Оффф, чакайте да спра, че я, KILLERINCHO, я някой друг, ще ме обвни в 150000 неща само заради цвета на обувките, та камо ли модела...

Link to comment
Share on other sites

11. I heard that Dr. Martens come with a life time warranty? Is that true?

That is false. Although Dr. Martens will replace defective footwear, it has no expessed warranty.

казах ти да питаш weasel, къде ги продават, по простата причина, че той има и летни и зимни. за всичко друго съм съгласен с теб !!!

Link to comment
Share on other sites

казах ти да питаш weasel, къде ги продават, по простата причина, че той има и летни и зимни. за всичко друго съм съгласен с теб !!!

 

ако ще ми ги заменят когато и да им ги върна - за мен е ОК, че гаранцията не е expressed...

 

http://www.amazon.co.uk/Dr-Martens-Origina...282&sr=8-11

http://www.amazon.co.uk/Dr-Martens-Origina...282&sr=8-12

http://www.amazon.co.uk/Dr-Martens-Adults-...5282&sr=8-1

http://www.amazon.co.uk/Dr-Martens-Adults-...5282&sr=8-9

 

има и дамски модели, хубави, но предполагам не те интересуват :)

Link to comment
Share on other sites

232-300x300.jpg

 

Оффф, чакайте да спра, че я, KILLERINCHO, я някой друг, ще ме обвни в 150000 неща само заради цвета на обувките, та камо ли модела...

 

Спокойно! В тези няма нищо гейско.....

Link to comment
Share on other sites

Ах, вие, зли хора... подстрекавате женските същества да си поръчат 2 чифта ботуши...

Link to comment
Share on other sites

... ако ще ми ги заменят когато и да им ги върна - за мен е ОК, че гаранцията не е expressed...

 

значи понеже държиш на твоето ... ето ти информация от официалния сайт на Dr. Martens

 

Dr. Martens warrantees its footwear against manufacturing defects, but not wear and tear, fit, size or comfort issues. For the fastest way to resolve the problem, please return the shoes to the place of purchase. We suggest talking to the manager there, as all retailers have the ability to return defective Dr. Martens to us. If you cannot return the shoes to the retailer and you believe they have a legitimate defect, please fill out the Contact Us form on this website with as much detail as you can about your situation.

 

и понеже 100% няма да ми повярваш Официален Сайт Dr. Martens dot com-> About DM's -> faq's -> WHAT ARE THE DETAILS OF THE WARRANTY ?

 

през главата ми минава, че съм започнал да приличам на ....

Link to comment
Share on other sites

Хм, събуди интереса ми. Още тази събота ще посетя кварталния мол. :)

 

Ей тези парцали са най-удобното нещо което съм носил. За съжаление вече не мога никъде да ги намеря точно тези а новите модели на пума не са ми удобни (вече мерих поне 10 модела пума и 10тина адидас и още не знам колко найк и какво ли не - нищо не е толкова удобно като тези)

 

15nrfhs.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ааа, човек, адски са грозни тия маратонки, ве! Ужас! Тия шарки, марки... в 3ти клас се връщам, като ги гледам! :rolleyes:

 

Сигурно и спарват, че изглеждат синтетика.

Link to comment
Share on other sites

Ааа, човек, адски са грозни тия маратонки, ве! Ужас! Тия шарки, марки... в 3ти клас се връщам, като ги гледам! :rolleyes:

 

И са гадно бели та се цапат като за световно да им се не види обаче други по-удобни не можах да си намеря :(

Link to comment
Share on other sites

Провери дали не са докари Asics нови модели по магазините.Другата седмица и аз ще обикалям, че съм същото "лайно" претенциозно като теб - в най-добрия смисъл го казвам.

Link to comment
Share on other sites

Ей тези парцали са най-удобното нещо което съм носил. За съжаление вече не мога никъде да ги намеря точно тези а новите модели на пума не са ми удобни (вече мерих поне 10 модела пума и 10тина адидас и още не знам колко найк и какво ли не - нищо не е толкова удобно като тези)

 

Абе дядо, тия маратонки миришат още на снимката бе човек. Изкарай ги на терасата!

Link to comment
Share on other sites

ако ще ми ги заменят когато и да им ги върна - за мен е ОК, че гаранцията не е expressed...

 

http://www.amazon.co.uk/Dr-Martens-Origina...282&sr=8-11

http://www.amazon.co.uk/Dr-Martens-Origina...282&sr=8-12

http://www.amazon.co.uk/Dr-Martens-Adults-...5282&sr=8-1

http://www.amazon.co.uk/Dr-Martens-Adults-...5282&sr=8-9

 

има и дамски модели, хубави, но предполагам не те интересуват :)

 

Доста грозни обувки като цяло са тия Док Мартинс... Може да са здрави ама :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Не знам за вас, но последните 5-10 години марантонките, които се произвеждат са ужасни като дизайн. Едно време, горе долу до момента, в който излязоха анатомичните маратонки на Адидас имаше страхотни модели от всички фирми - Nike, Adidas, особено Reebok. А сега всичко е някакви random сложени ленти, в различни цветове. Никаква изчистеност, никаква хармония... ужасия. Тук таме има нещо, което СТАВА, но от години не ми се е случвало да видя маратонка, в която да се влюбя и да си кажа - харесва ми на 100%. Все нещо има дето не ми харесва и ме дразни.

Link to comment
Share on other sites

Доста грозни обувки като цяло са тия Док Мартинс... Може да са здрави ама :wacko:

 

Има и нормални модели. Разгледай им сайта.

Link to comment
Share on other sites

но от години не ми се е случвало да видя маратонка, в която да се влюбя и да си кажа - харесва ми на 100%. Все нещо има дето не ми харесва и ме дразни.
Аз намерих такава. Чисто черна. Толкова добра, че зарязах сандалите. Прекрасно проветрение, неприлично лека и страшно удобна. Много добра подметка. Не знам модела как се води, определиха ми я като маратонка за ходене или нещо от сорта в магазина. Тъпото е, че когато я износя, сигурно модела няма да го има, щото е стар, а ще са отново кичозните шарении, които по никакъв начин не могат да ме грабнат...
Link to comment
Share on other sites

Оффф, чакайте да спра, че я, KILLERINCHO, я някой друг, ще ме обвни в 150000 неща само заради цвета на обувките, та камо ли модела...

 

Kompleksirash li se ot kritika ?? Ne me uchudvash izobshto. Inache ne ti puka za mnenieto na drugite ama reagirash kato oshtipana moma. Modela i cveta sa ok, ne se pritesnqvai che shte te kritikuvam. Za razlika ot povecheto tuka na chernoto bqlo ne moga da kaja. Tova sa botushi koito bih nosil s kef. Tova che ne pravish razlika ot kadyrno napravenite raboti i ot modelchetata praveni za gangsta pokolenieto si e tvoi problem. Kato porasnesh oshte malko shte razberesh. Ako ne uspeesh da razberesh tolkova po-zle.

 

 

Не знам за вас, но последните 5-10 години марантонките, които се произвеждат са ужасни като дизайн. Едно време, горе долу до момента, в който излязоха анатомичните маратонки на Адидас имаше страхотни модели от всички фирми - Nike, Adidas, особено Reebok. А сега всичко е някакви random сложени ленти, в различни цветове. Никаква изчистеност, никаква хармония... ужасия. Тук таме има нещо, което СТАВА, но от години не ми се е случвало да видя маратонка, в която да се влюбя и да си кажа - харесва ми на 100%. Все нещо има дето не ми харесва и ме дразни.

 

Tochno tova drazni, Kire. Shtoto belite dechica izprostqha i vzeha da se pravqt na rap pichove. Tova se harchi v momenta, tova e masovoto, tova e fqshyna. Nqma kak da si haresash maratonki. Horata gi kefi da se oblichat kato pedali, nishto ne moje da se napravi po vyprosa :) Trysish golqm firmen magazin na nqkoq ot markite, tam ima i ne tolkova masovi i hubavi modeli. Ta taka :) I problema ne e samo v Bulgaria btw :)

Link to comment
Share on other sites

Не знам за вас, но последните 5-10 години марантонките, които се произвеждат са ужасни като дизайн. Едно време, горе долу до момента, в който излязоха анатомичните маратонки на Адидас имаше страхотни модели от всички фирми - Nike, Adidas, особено Reebok. А сега всичко е някакви random сложени ленти, в различни цветове. Никаква изчистеност, никаква хармония... ужасия. Тук таме има нещо, което СТАВА, но от години не ми се е случвало да видя маратонка, в която да се влюбя и да си кажа - харесва ми на 100%. Все нещо има дето не ми харесва и ме дразни.

 

А защо трябва задължително да са маратонки? Аз примерно от 7-8 години минах на спортни обувки, които едно че има доста повече модели, друго че доста от тях са по удобни от съвременните маратонки :)

Link to comment
Share on other sites

Така и не ми отговорихте кво им е негърското на белите кецове..

Link to comment
Share on other sites

Абе дядо, тия маратонки миришат още на снимката бе човек. Изкарай ги на терасата!

 

Ела да ги помиришеш - прани са преди 2 седмици. Аз като говоря че бяла маратонка е кошмар не е просто за да си чеша пръстите...

 

 

Провери дали не са докари Asics нови модели по магазините.Другата седмица и аз ще обикалям, че съм същото "лайно" претенциозно като теб - в най-добрия смисъл го казвам.

 

Я кажи ако харесаш нещо какво и къде си го намерил да ида да пробвам и аз... не съм се засегнал грам а проблема с обувките ми е толкова голям че жена ми вече отказва да ходи с мен когато отивам да си избирам обувки.

 

 

А защо трябва задължително да са маратонки? Аз примерно от 7-8 години минах на спортни обувки, които едно че има доста повече модели, друго че доста от тях са по удобни от съвременните маратонки :)

 

gado ми спомена за някакви страшно удобни работни обувки със силиконови подметки и мисля другата седмица да го тормозя да ме води до склада да ги пробвам, ако имаш идея за някакви обувки достатъчно леки, проветриви и най-вече удобни ще ти бъда изключително благодарен да ме насочиш, че съм се видял в чудо направо...

 

 

 

 

Tomahawx, аз не знам какво им е негърското обаче се цапат като за световно... и по ирония на съдбата ходя точно с бели маратонки от няколко години просто защото са ми удобни и ги пера през 3-4 седмици...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...