Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Или защото са предназначени да се харесват от "young black americans", защото е важно да могат да се самоопределят чрез някакъв външен признак и да си се разпознават отдалече. а циганите и негрите и въобще тъмнокожите са известнич е са фенове на кича, тъй че що да не наречем кича "стил" и да им дадем зелена светлина да се изявяват.......те и без тва ще си го правят.

показаните снимки въобще обаче не ми навеждат асоциации за проспериращи американци/нюйоркъри да речем, ами за африканци, които са се издокарали с квото имат най-лъскавко и шаренко са да съберат точките на следващия селски/племенен събор и да спечелят съответно ръката закачена за най-тресящия се женски задник на мероприятието.

имаше един стар израз "нагласен кат циганин на сватба", ама не знам дали е подходящ в случая.

 

извинявам се ако съм засегнал някого с вкуса си.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Видене, сигурен ли си, че освен ногата не си си потрошил и вкусовите рецептори.... или може би гипсът се е просмукал в теб и ги е увредил той :blink: ....?

 

 

М'да... Не знам каква е на вкус газираната конска пикня, но всеки път се сещам за тази комбинация като опитам Загорка...

 

Не зная каква ви е базата за сравнение. Смятам се сещате, че говоря за ПРЯСНА БИРА В КЕГ. Еми не е лоша, освен факта, че има един силен характерен вкус. Загорка като че ли натъртва малко в това отношение. Освен това е пределно ясно, че е далече от Туборг. Просто тествам.

 

Чукни! И аз това тръбя от години насам! Радвам се, че сме на един акъл по темата.

 

На село си играя единицата с експанжъна, тук си блъскам двойката :laughing:

 

"Keeper, Your Dungeon floor is wet. You should install central heating!"

 

"An imp does a very good impression of you! He can even match the ears!"

 

Кой ще се сети днес да вмъке подобни лафове в атмосферата на геймплея? Вятър. Да не говорим за пипване на ВСЕКИ детайл от авторите...

Link to comment
Share on other sites

Мерак, мерак! Едно време и Кармак и Ромеро писаха Doom с мерак и стана огромен. И работата е, че хем той стана огромен, хем те станаха милионери. А сега се пънат само милионери да станат и хем игрите излизат куци, хем разработчиците не стават милионери.

Link to comment
Share on other sites

Не зная каква ви е базата за сравнение. Смятам се сещате, че говоря за ПРЯСНА БИРА В КЕГ. Еми не е лоша, освен факта, че има един силен характерен вкус. Загорка като че ли натъртва малко в това отношение. Освен това е пределно ясно, че е далече от Туборг. Просто тествам.

 

Ами базата ми за сравнение ми са Шуменско, Туборг, Гролш..... въпреки, че последната ми идва лееко стръмна (ама за това пък си я пийвам с още по-голям кеф). Единствените по - гадни бири (за мен) от Загорка са може би Ариана и Славена..... :sick

 

За зимата съм замислил едно ходене до София най-накрая да си зема и аз едни такива.

 

И хич няма да сбъркаш....

Link to comment
Share on other sites

gado пънк културата се появява доста след скиновете....

 

А за Шантел - :laughing: :tongue

Link to comment
Share on other sites

показаните снимки въобще обаче не ми навеждат асоциации за проспериращи американци/нюйоркъри да речем, ами за африканци, които са се издокарали с квото имат най-лъскавко и шаренко са да съберат точките на следващия селски/племенен събор и да спечелят съответно ръката закачена за най-тресящия се женски задник на мероприятието.

имаше един стар израз "нагласен кат циганин на сватба", ама не знам дали е подходящ в случая.

 

извинявам се ако съм засегнал някого с вкуса си.

 

Показаните снимки са от каталози на магазини, така че цялото това нещо дето се изписа за стила на обличане на негрите, бяха излишни. Момчетата са просто манекени.

Link to comment
Share on other sites

Ей сега се смъкнах от покрива/23 етаж/ и фотото ми прави мизериии :( Не мога да си копна снимките, а са яки...

Link to comment
Share on other sites

Я дай една критика и на мойте, че ми е интересно да ти чуя мнението :)

Човек, тия приличат на сплескана чофка на няква мн сплескана патка :tongue

Link to comment
Share on other sites

А аз се чудех тия грозни обувки по магазините за кой ги зареждали, пък то....

 

Пропорциите са почти като на тази:

 

Converse%20All%20Star%20sneakers%20in%20Black.jpg

 

Просто втората снимка е изкривена странно и изглеждат различно.

Link to comment
Share on other sites

Всеки път щом чуя Долорес настръхвам и очите ми проблясват. Измънземен глас и стил на пеене, а текстове дори няма да се осмеля да коментирам.

Link to comment
Share on other sites

За зимата съм замислил едно ходене до София най-накрая да си зема и аз едни такива. А иначе ако не се лъжа Док Мартенс са тръгнали от докерите. Това е и причината да са с метални бомбета - да пазят краката от изпуснати товари.

 

 

я ме оветли къде в София продават оригинален Док Мартенс... До колкото ми е известно на мен никъде у нас не е предлагат...

Link to comment
Share on other sites

Би трябвало все някъде да ги има, все пак марката е легенда в някои среди.....

 

В този ред на мисли - Верно Антарес, имаш ли в предвид конкретен магазин.....?

Link to comment
Share on other sites

Като се заговори за "цвички" аз съм си взел ей такива, който нямат нищо общо с показаните на миналата страница..:

 

Тези не съм ги мерил обаче едни подобни на Пума ги пробвах и ми опъваха отпред иначе другото беше удобно но усещах едно опъване почти до пръстите а да дам над 150лв за обувка която не ми е удобна няма да стане...

Link to comment
Share on other sites

Брей днес явно е писателски ден след като съм успял да натракам 22 поста без да си давам зор а други хора са подминали 40 :)

 

Ами базата ми за сравнение ми са Шуменско, Туборг, Гролш..... въпреки, че последната ми идва лееко стръмна (ама за това пък си я пийвам с още по-голям кеф). Единствените по - гадни бири (за мен) от Загорка са може би Ариана и Славена..... :sick

 

Аз установих че най-приятна ми е чешката Будвайзер обаче когато е жега и съм жаден всяка една бира ми се услажда стига да е добре изстудена а ако има и някое кебапче за мезе просто е 1 път :)

 

Абе и стелата не е за изхвърляне...

Link to comment
Share on other sites

Тези не съм ги мерил обаче едни подобни на Пума ги пробвах и ми опъваха отпред иначе другото беше удобно но усещах едно опъване почти до пръстите а да дам над 150лв за обувка която не ми е удобна няма да стане...

Аз тия ги минах на 37.5евро. В БГ са около 95 лева. Но са ми страшно удобни и досега в нито един момент не съм се чувствал некомфортно с тях. Минус е, че не могат да се носят с дълги панталони тъй като седят странно на тях (което не ми пречи да го правя), а и поради тънката подметка се усеща малко повече допира със земята, но не дотолкова, че да е неприятно както е с кецове, например.

Link to comment
Share on other sites

Аз само не разбрах защо на белите кецове казвате "негърски"...

 

Относно хулиганчетата... в Англия , Фред Пери , Лонсдейл и т.н. са обикновени изчистени дрехи , така наречените casual , както и тукашните хулигани , които имат 3 по английски се наричат.. и там се носят от всички.Хулиганите там ги носят , за да може да като направят някоя простотия по-лесно да се сливат с тълпата , а тука всички ги знаят ква измет са само като мернат тениската с венеца... , ама както каза Наско , в България сме , всичко е на обратно :)

 

Поздрав за целия форум - http://vbox7.com/play:054e7e6e

Link to comment
Share on other sites

Един приятел има подобни пуми , не знам колко са му удобни , но определено са доста здрави , защото кво ли не прави с тях и не са мръднали , по 1 парцал на седмица и са като нови :)

 

wtf.. ако може някой модератор да ми слее постовете..

Link to comment
Share on other sites

я ме оветли къде в София продават оригинален Док Мартенс... До колкото ми е известно на мен никъде у нас не е предлагат...

 

 

Има, има! Едно-две магазинчета са, ама ги има ;)

Link to comment
Share on other sites

Брей днес явно е писателски ден след като съм успял да натракам 22 поста без да си давам зор а други хора са подминали 40 :)

 

Личен рекорд ми беше. :)

Link to comment
Share on other sites

Искам само да ви кажа, че това са маратонки за бягане. Като почти всички обувки на подобни марки.

 

Пума, която не е за бягане, а си е обувка е това:

 

image1xl.jpg

image4xl.jpg

image3xl.jpg

 

Води се Puma Black Label. Има и още от серията. Тази в частност обаче, струва 400 лева.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...