Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Някаква друга няма ли? Тя тая снимка е отпреди ерата на дигиталните апарати сигурно. Така като гледам си е лентова...

 

Докато не се снима пред монитора с отворен bulforum на него, аз не вярвам.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Направих едно уникално къпане! Умрях да се смея!

 

post-12-1234436524.gif

 

A dumb cripple in a tub :tongue

Ако се сещаш епизода на Scrubs, в който умря бащата на J.D., та там е важно да си спомниш брата на J.D., какво правеше банята можеш да го пробваш :D

Link to comment
Share on other sites

Пак си блял.... или спал..., ама от мен да мине - те го Еосчето..... :woot

 

Тази я видях и вече коментирах че е с такова качество, че и да се блъсна в нея (освен ако не е с тази точно рокля) няма да я позная... а и говорихме за снимкИ а не снимкА...

Link to comment
Share on other sites

Забелязвам, че дедо е станал много ведър тия дни, то не беше мокри сънища, то не беше плюене или гълтане... та даже успя да обвини хората, че акъла им бил в гащите.

Дедо, продължавай в същят дух... с кафето и тея лафове сутрин ще ми докараш някой "оргазъм"!

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

чуй ... имаме ли връзка с теб сега , или се разпадна внезапно тя ...

твойте устни казват пак , каквото искам ... колко ще ми струва това да имам всичко с теб ... теб .. теб .. теб ...

по-добра ли е от мене , ех едва ли е ... знам какво намираш в нея .. бледо копие ... нещастница ...

Дори не слушаш оняя кукла с тебе , а се обръщаш към мене ... защо така сме зле разпределени ...

влизаш в дискотека , всички се обръщат , правиш се пътека със походка кръшна ...

 

Чувствам се отново абитюрент , от утре 3 дена чалга на макс от колата и нон-стоп пиян ... по случай приемането ми - заклевам се ! :pirate

Link to comment
Share on other sites

3 дена чалга на макс от колата и нон-стоп пиян ...

 

Ако ще и по случай откриването на мисъл да е, тия двете работи не трябва да се съчетават.

Link to comment
Share on other sites

Ако ще и по случай откриването на мисъл да е, тия двете работи не трябва да се съчетават.

Разсеял съм се нещо ... каквото и да съм казал нямам каквито и да били планове да карам пил .

Link to comment
Share on other sites

... то не беше мокри сънища...

 

Брей какво съм изръсил за което и спомени нямам?

 

Стенли, аз си се бъзикам наляво надясно като ми стане скучно и ми писне да чакам някой сървър да го измисли или като ми омръзне да се ровя в тръстиката (или с други думи - що не работи ей тази простотия и как следва да я оправя).

 

 

------------

 

 

Pazu честито за приемането и умната с онова момиче там че някои хубави неща стават бързо... но пък поне имаш някой и друг месец да свикнеш с мисълта :lol:

 

Само малко ми е странно - това с икономиката и изпита по математика...

Link to comment
Share on other sites

Брей какво съм изръсил за което и спомени нямам?

 

Стенли, аз си се бъзикам наляво надясно като ми стане скучно и ми писне да чакам някой сървър да го измисли или като ми омръзне да се ровя в тръстиката (или с други думи - що не работи ей тази простотия и как следва да я оправя).

 

Абе не знам в кой топик го изтряска т'ва ама доста ми проповдигна настроението.

 

Аз не знам като имаш работа как ти се пише изобщо, при мен като има работа и не мога да мигна докато не подкарам някоя щайга нормално.

Имам някаква мания да човъркам нещата докато не зацепя къде не се връзва работата.

Link to comment
Share on other sites

Чувствам се отново абитюрент , от утре 3 дена чалга на макс от колата и нон-стоп пиян ... по случай приемането ми - заклевам се ! :pirate

На Какао :rolleyes: или Пайнер :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Аз не знам като имаш работа как ти се пише изобщо, при мен като има работа и не мога да мигна докато не подкарам някоя щайга нормално.

 

Как ли ? Ами като пусна нещо което има изгледи слеващите 2 мин да цикли и да го чакам да свърши междувременно нито върви да захвана друго нито ми се ще да гледам тъпо в екрана и да чакам да се натутка машината и затова - цък форума и изпляскам някоя простотия където сваря...

Link to comment
Share on other sites

Само малко ми е странно - това с икономиката и изпита по математика...

То тва беше вратичката . Навсякъде икономика взимат само с изпит по математика , да ама в Бургаският не е така ... всъщност - така е , но важи и оценката и от матурата (БЕЛ или МАТЕМАТИКА) , а при мен БЕЛ-а беше бая над средното ниво и сега влизам и после живот и здраве ще се постарая да се преместя тук ... щото всички знаем че в Бургас най-хубавото нещо е табелата за Пловдив :P

Link to comment
Share on other sites

Дедо, пак си топ спамер на деня и то с убедителна преднина - нямаш спирачки ей :)

 

Мда, днес ми е ден...

 

То тва беше вратичката . Навсякъде икономика взимат само с изпит по математика , да ама в Бургаският не е така ... всъщност - така е , но важи и оценката и от матурата (БЕЛ или МАТЕМАТИКА) , а при мен БЕЛ-а беше бая над средното ниво и сега влизам и после живот и здраве ще се постарая да се преместя тук ... щото всички знаем че в Бургас най-хубавото нещо е табелата за Пловдив :P

 

Аз за София го знам това не за Бургас... за ако има начин по-добре, въпроса е обаче това което ще следваш да не е загуба на време а да успееш да научиш нещо което после да ти трябва а не да учиш колкото за 1та диплома която да те топли после...

Link to comment
Share on other sites

Добро утро, мамини рошльовци.

Баси, как може да ставаш толкова рано бе пич? С едно нещо няма да мога да свикна в този живот и това е да ставам рано сутрин. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Не е рано, дори се успах...Обикновено съм на крак в 5:30...Я виж сега колко е - 7:06. Как ще е рано :D

Link to comment
Share on other sites

Не е рано, дори се успах...Обикновено съм на крак в 5:30...Я виж сега колко е - 7:06. Как ще е рано :D

Ми знам ли, по моите стандарти минава поне час, час и нещо от ставането ми сутрин до първото прописване във форума та затова прецених, че е екстремно рано. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Е, аз минавам оттука, тегля една две псувни и отивам да пия кафе/ сера/ всякви там сутрешни дейности ;)

Link to comment
Share on other sites

Е, аз минавам оттука, тегля една две псувни и отивам да пия кафе/ сера/ всякви там сутрешни дейности ;)

Мдам, гледам дори дедото си е легнал - караула се сменя. :lol:

 

Иначе през главата ми минава, че такова жегаво лято тук май не е имало от 50 годни, щом и океана стана за плуване и мога да се кисна продължително време без изобщо да почувствам нужда от излизане на сухо. B)

Link to comment
Share on other sites

Иначе през главата ми минава, че такова жегаво лято тук май не е имало от 50 годни, щом и океана стана за плуване и мога да се кисна продължително време без изобщо да почувствам нужда от излизане на сухо. B)
Тамън си бях харесал държава, в която да емигрирам, и която евентуално да ми понесе от гл. т. на температури и... ми утепа мечтите...
Link to comment
Share on other sites

Тамън си бях харесал държава, в която да емигрирам, и която евентуално да ми понесе от гл. т. на температури и... ми утепа мечтите...

Споко бе, като казвам жега, това изобщо няма връзка с разбиранията за жега из географските ширини на Пловдив. Освен това ситуацията е екстремна и идва ли ще се повтори скоро. :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...