Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Хубаво... но пак не каза къде. "Има, има" не е отговор.

питай weasel :>

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

2 принцески с кашкавалче и домат и 2-3 бисквитки... Мммм... Добро утро на всички и хубав ден. Аз се събудих в 7 ч. де, но нищо... :)

Link to comment
Share on other sites

LOL :D

Винаги съм смятал ,че Пума правят ссамос портни хави,но това много ми допада.

 

На мен също. С изключение на цената. :)

 

Пак сте оспамили темата и пак ще изкарам 2-3-ма в почивна седмица ми се струва :angry1

 

Ники, ти ще си първия с директна стандартна годишна отпуска от 15 дена. Имаш сериозна нужда ми се струва.

 

Member Joined Total Member Posts Posts Today % of today's posts :

 

w00x 5-December 02 7628 44 10.07%

 

Как не ви заболяха ръцете??????

 

Цял ден си е това. Пък и водех дискусии за "съчетаването на Сако с Дънки" и "Лаптопи". Личен рекорд ми е на мен.

Link to comment
Share on other sites

Поздрав за целия форум - http://vbox7.com/play:054e7e6e

Леле преди 2 дни се върнах от морето, а песничката направо ме върна там...Как ми се ходи пааааак... :rolleyes: :D :P (btw Светльо е най-големия :laughing: )

Link to comment
Share on other sites

Свалям 11 гб видео как някакъв силно разстроен човек е превъртял Oblivion на 100%, с направени всички сранични куестове, извъртяване на куест-линиите на всички гилдии и фракции и със събрани всички коренчета Nirnroot, на най-високата трудност, за 11 часа. Някакъв друг луд обявил награда 500 долара за тоя, който го направи и някой разбира се е седнал и го е направил...

Link to comment
Share on other sites

Някакъв друг луд обявил награда 500 долара за тоя, който го направи и някой разбира се е седнал и го е направил...

 

Само не схващам защо?

за да види картинките като превъртиш играта ли? :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Вероятно, за да види дали е възможно и да тества способностите на рънърите, които се занимавам с правене на спийдръни на всичко, което излиза.

 

[Edit] Ето ви Half Life 2 минат за час и 40 минути - http://video.google.com/videoplay?docid=-7597745302270855580 Има и версия за два часа и малко, на последна трудност, като се изпозлва само козия крак. Има много луди хора... [/Edit]

Link to comment
Share on other sites

Цял ден си е това. Пък и водех дискусии за "съчетаването на Сако с Дънки" и "Лаптопи". Личен рекорд ми е на мен.

 

 

Всъщност не е точно ден. Отчита постовете направени в 24 часовия интервал от текущия час назад... поне така си спомням, че беше.. тоест ако в момента погледнеш статитстиката, тя няма да е за днес, а за вчера и днес. Така че няма гаранция, че даден човек е направил 40 поста за деня. Най-вероятно са направени в два дена. Което е в рамките на нормалното вече...

 

А за Док Мартенса - убеден съм, че не се продават в България. За това ми е интересно от къде ще си ги купите в София. Някои стоки просто не се продават тук, за съжаление понякога са точно най-качествените в категорията си. Например бельо на Виктория Сикретс. И Док Мартенс. Разбира се, винаги може човек да си ги поръча онлай - обувките. От Амазон.ЮК са и на поносими цени.

 

Ако все пак някой знае магазин с обувки на Док Мартенс - да каже да ги проверим до колко са истински, или са Made in Peshtera...

Link to comment
Share on other sites

Всъщност не е точно ден. Отчита постовете направени в 24 часовия интервал от текущия час назад... поне така си спомням, че беше.. тоест ако в момента погледнеш статитстиката, тя няма да е за днес, а за вчера и днес. Така че няма гаранция, че даден човек е направил 40 поста за деня. Най-вероятно са направени в два дена. Което е в рамките на нормалното вече..

 

Имах на предвид, че за мен си беше 1 ден. От 10 сутринта до 1 през нощта.

Link to comment
Share on other sites

Имаш нужда от повече гещалт, какви са тия упадъчни идеи! Бързо си свали някакви интериорни планове на Райхстага да се оправиш! :D

Link to comment
Share on other sites

Имах на предвид, че за мен си беше 1 ден. От 10 сутринта до 1 през нощта.

 

Имах предвид, че ако гледаш статистиката в 1 през ноща, то системата е отчела постовете от 1 през ноща на едната дата до 1 през ноща на другата дата. Тоест ако си поствал след един на предната дата - тези постове също влизат в бройката. Но ако не си - тогава наистина са ти били постовете от 10 до 1.

Link to comment
Share on other sites

Свалям 11 гб видео как някакъв силно разстроен човек е превъртял Oblivion на 100%, с направени всички сранични куестове, извъртяване на куест-линиите на всички гилдии и фракции и със събрани всички коренчета Nirnroot, на най-високата трудност, за 11 часа. Някакъв друг луд обявил награда 500 долара за тоя, който го направи и някой разбира се е седнал и го е направил...

Дай линк де. Може пък и аз да искам да го видя. Що си го държиш само за теб.

СкръндзЪ!

Link to comment
Share on other sites

Имах предвид, че ако гледаш статистиката в 1 през ноща, то системата е отчела постовете от 1 през ноща на едната дата до 1 през ноща на другата дата. Тоест ако си поствал след един на предната дата - тези постове също влизат в бройката. Но ако не си - тогава наистина са ти били постовете от 10 до 1.

 

Да, оувърман, разбрах те. :) Но тъй като аз знаех на колко започвам деня, казах, че постовете са за един ден.

Link to comment
Share on other sites

Мале, тоя последния час не знам как ще го изчакам... Вижда ми се като цяла година....

Link to comment
Share on other sites

Да, оувърман, разбрах те. :) Но тъй като аз знаех на колко започвам деня, казах, че постовете са за един ден.

 

Абе аз не толкова за тебе го обясних, колкото за други :)

Link to comment
Share on other sites

В този ред на мисли - Верно Антарес, имаш ли в предвид конкретен магазин.....?
В ОЧЗ бях гледал симпатични Камелотки или док-чета за 120-150-200 по груби спомени...
Има, има! Едно-две магазинчета са, ама ги има ;)
Ето с кой ще се свържа като опра до покупката :)
Разбира се, винаги може човек да си ги поръча онлай - обувките. От Амазон.ЮК са и на поносими цени.
Да, и на повечето стоки цените плюс доставката ще излезнат по-изгодно, но точно обувки никак не искам да купувам без да пробвам.
Link to comment
Share on other sites

е демек - не си сигурен, че има Докс изобщо... аз 99% съм сигурен, че няма.

 

а за покупката на Док Мартенс без да ги пробваш - изобщо не бих се притеснявал - ще ги продадеш преди да си ги обявил за продажба... ако не ти стават.

Link to comment
Share on other sites

е демек - не си сигурен, че има Докс изобщо... аз 99% съм сигурен, че няма.

 

а за покупката на Док Мартенс без да ги пробваш - изобщо не бих се притеснявал - ще ги продадеш преди да си ги обявил за продажба... ако не ти стават.

@ov3rm4n, я кажи какво им е специалното на тия обувки? Сега като гледам при нас ги има почти във всеки мол ама не виждам как бих ги ползвал ежедневно щото аз и зима и лято си карам с едни и същи обувки. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...