Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Да бе ясно ми е :)

Но този проеблем е от дълбока древност ,още с появата на адибас и навлизането като цяло на не-толкова оригинални и значително по-евтини стоки

 

 

 

пс: w00x усетих се още одеве :Д

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
ебати аналогията :laughing:

 

аз ли не разбрах или сравняваш ралф и фред/в смисъл те са съвсем ралзичен клас/

 

Аз имах на предвид Ralph Lauren - човека, а не фирмата. Ако някой не е разбрал.

 

Я ми ги припомнете на мен тия изпълнения с Lonsdale.

Link to comment
Share on other sites

Никога не съм си представял, че Polo ще се превърне в това, което е днес. Просто следвах инстинкта си”

Не четох нагоре , но болдната дума ми превлече вниманието , за vw ли говорим ? :laughing:

 

ПП. Лонсдейл и Фред Пери ако не знаете сред подрастващите е модата на 13-17 годишните "вагабонти" , "вандали" и "гангстери" ,

характеризиращи се още с бръснати глави , шапка на каре и негърската мода - бели кецове . Противоконституционните прояви на описаните по-горе са боища по мачовете , напиване с бира по пейките из квартала , както и лошо държание в у-ще . :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ти сега какво, да не би да се срявняваш с човека R. L. Не знам какво му е виждането за "работното" му облекло, ама я се поразгледай малко в официалната му мъжка мода и пак ще говорим кое изглежда по-добре.

 

Ето ти и нещо автобиографично от него: ”Никога не съм бил в модно училище – аз бях млад мъж с чувство за стил. Никога не съм си представял, че Polo ще се превърне в това, което е днес. Просто следвах инстинкта си”

 

Класата му не се ограничава само до неговите творения.

 

Лично моето виждане за мъж с чувство за стил не се връзва със сако и дънки.

 

Аз като за начало с никой не се сравнявам. Изобщо не знам от къде ти хрумват тия неща. Аз официалната му мъжка мода съм я гледал и саката не са за носене единствено с официален панталон.

 

Биографичното не съм сигурен защо присъства, това под него - също.

 

Твоето виждане не би трябвало да е миродавно, нали така? Твоята представа за мъж със стил в нощно заведение каква е?

Link to comment
Share on other sites

ПП. Лонсдейл и Фред Пери ако не знаете сред подрастващите е модата на 13-17 годишните "вагабонти" , "вандали" и "гангстери" ,

характеризиращи се още с бръснати глави , шапка на каре и негърската мода - бели кецове . Противоконституционните прояви на описаните по-горе са боища по мачовете , напиване с бира по пейките из квартала , както и лошо държание в у-ще . :rolleyes:

 

 

Това е т.нар. мода на английските футболни хулигани.

 

Фред Пери, Ралф Лаурън, Лонсдейл, Док Мартинс и пр. са от скинхед модата. Която доста се различава от тази на хулиганите. Но България е България и у нас всичко е наопаки ;)

Link to comment
Share on other sites

Това е т.нар. мода на английските футболни хулигани.

 

Фред Пери, Ралф Лаурън, Лонсдейл, Док Мартинс и пр. са от скинхед модата. Която доста се различава от тази на хулиганите. Но България е България и у нас всичко е наопаки ;)

С една дума в БГ който носи нещо от изброените , вътрешно в себе си се чувства играч , мафиот и извън закона и трябва да му се слагат белезници , както и да му се удрят 300 тояги на гол гъз моментално щом бъде забелязан .

 

И секса едно време е бил само за продължаване на поколението , но днес е и забавление ;P .

Link to comment
Share on other sites

Няма нищо по селско да влезаш в бара и да оглеждаш хората с какво са облечени, още повече да съдиш за тях по това. Всеки си има вкус..

Link to comment
Share on other sites

Това е т.нар. мода на английските футболни хулигани.

 

Фред Пери, Ралф Лаурън, Лонсдейл, Док Мартинс и пр. са от скинхед модата. Която доста се различава от тази на хулиганите. Но България е България и у нас всичко е наопаки ;)

 

Ralph Lauren? Нищо общо нямат с хулиганите, най-малкото защото е предимно Американска марка

.

Кой е казал, че виждането ми е меродавно! Просто си е мое и го споделих и го отстоявам. Относно мисълта ти горе за официалното сако... не можа ли да измислиш нещо по-смислено, че това ме разсмя доста.

 

Това за представата ми за мъж в нощно заведение какво трябваше да значи! Каквато ми е представата за мъж изобщо, такава е и тази.

И селяните ходят по заведения, нали? ;)

 

мКдлсмаурихевйфднмалсфмндс пйтормехкхдл.

 

DKNY ме кефи повече. И между другото, днес нещо ми се цепи горната устна. Сигурно е защото настивам. Цял ден пия вода, че е много дразнещо. Изпил съм около 2 литра сигурно. Покрил съм дневната доза двойно. Сега гледам тука едни бонбони, но мисля да си взема след като се изкъпя, че ми е топло нещо.

 

Това за представата ти за мъж, нищо специално не трябваше да значи. То си е написано в прав текст. Може да започнеш с ПРОЧИТАНЕ.

 

Ще ти го цитирам тук пак, че да не се объркаш от многото постове и да идеш прекалено надолу, че ще цитираш нещо друго и ще стане още по-объркано отколкото е сега.

 

"Твоята представа за мъж със стил в нощно заведение каква е?"

Link to comment
Share on other sites

"Твоята представа за мъж със стил в нощно заведение каква е?"

 

Виждам малък проблем - в дискотека с тинейджъри "мъж със стил" трудно ще отиде а подозирам че това разбираш под нощно заведение. Иначе някой свестен костюм, сако, вратовръзка и т.н. и на бара наслаждавайки се на нещо отлежало... сега обаче ти ще кажеш че това не е нощно заведение а пенсионерски клуб :lol:

Link to comment
Share on other sites

Виждам малък проблем - в дискотека с тинейджъри "мъж със стил" трудно ще отиде а подозирам че това разбираш под нощно заведение. Иначе някой свестен костюм, сако, вратовръзка и т.н. и на бара наслаждавайки се на нещо отлежало... сега обаче ти ще кажеш че това не е нощно заведение а пенсионерски клуб :lol:

 

Да. Прав си. Изобщо обаче не знам в кой свят живееш. Кви са тия тинейджъри, дето плащат по 10лв за малко уиски? Кога за последно си излизал на нощно заведение? И кога за последен път си излизал на нощно заведение, в което трябва да влезеш с поне 200 лева?

 

W00x-че пак не си ме разбрал, но нищо. Последно ще ти обясня и няма да се занимавам вече :)

За мен мъж със стил е този, който ще предпочете официален костюм или спортно облекло, според повода и случая, но не и този, който ще си прави волни импровизации на двата стила.

 

Дедо Мразе, костюмът,барът и питието са класика, не е никакъв пенсионерски клуб даже.

 

И пак ще ти кажа. Кажи на Ralph Lauren тогава, че няма стил и че се носи безвкусно. И тоя път без цитати от интервюта моля те.

 

И да ви питам и двамката.

 

С какво се облича това сако? Барабар с ризката дето са му я сложили. Официален панталон с ръб?

 

gibson_corduroy_blazer_main.jpg

 

Ето ви още един пример. Само дето тука вече са го окомплектовали с.... изненада.... дънки.

 

45_p.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ейййй, ебати ужаса...Аз НЕ нося официални дрехи, въпреки че ми го налага работата. Мъкна се спортно, или в краен случай - бяла ризка с къс ръкав, черни дънки, червени кубинки. И смесицата между спортно и официално е за гействащи гейове.Ама от най-гействащите.

Link to comment
Share on other sites

Ейййй, ебати ужаса...Аз НЕ нося официални дрехи, въпреки че ми го налага работата. Мъкна се спортно, или в краен случай - бяла ризка с къс ръкав, черни дънки, червени кубинки. И смесицата между спортно и официално е за гействащи гейове.Ама от най-гействащите.

 

Кой смесва официално със спортно?

Link to comment
Share on other sites

Спортно-елегантен style какво се води :rolleyes:

 

Абе стегнете се малко. След няколко поста ще ме обвините за АРТ-ДЕКО-то и МОДЕРНИЗМА.

Link to comment
Share on other sites

Абе стегнете се малко. След няколко поста ще ме обвините за АРТ-ДЕКО-то и МОДЕРНИЗМА.

 

Тъкмо се бях засилил да го правя :lol: :P :P

 

 

 

ПС: ей тоя ми е абсолютно отвратителен (шарена черна тениска, черно сако... тва ако е стил аз отивам да се напия от мъка):

 

45_p.jpg

 

между другото защо на тези снимки са все черни?

Link to comment
Share on other sites

ПС: ей тоя ми е абсолютно отвратителен (шарена черна тениска, черно сако... тва ако е стил аз отивам да се напия от мъка):

 

между другото защо на тези снимки са все черни?

 

Тениската е гадна. Аз показвах сако с дънките. И са черни можеби, защото с тъмна кожа вървят повече цветове и седи по-добре.

Link to comment
Share on other sites

DUNGEON KEEPER рулира, мамка му... Не знам за кой път го преигравам и винаги ме завладява... Навремето се влагаше мисъл и старание в детайла и атмосферата, сега трудно се забелязват подобни неща...

 

Минава ми през главата, че доставчицата ми на бира е за бой. Преди време като смениха главите за кеговете пропуснала да ми спомене, че са ги ОЕДНАКВИЛИ! Тоест мога да си поръчам каквото ми скимне в кег налично! Днес започнах да тествам Загорка. Не е Туборг, но ми харесва :laughing:

 

P.S. Кег Стела е 70 лева :tongue

Link to comment
Share on other sites

Това е т.нар. мода на английските футболни хулигани.

 

Фред Пери, Ралф Лаурън, Лонсдейл, Док Мартинс и пр. са от скинхед модата. Която доста се различава от тази на хулиганите. Но България е България и у нас всичко е наопаки ;)

А Док Мартинс пък е заемка от пънк модата. Което ми навява носталгични спомени за едни такива кубинки в тийнейджърския ми период - невероятно здрави, по - високи от тогавашните военни модели, страхотна кожа (на едни такива ситни пъпчици) абе, красота от всякъде.......

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Поради незнам какви грехове, вече повече от седмица съм принуден да слушам целодневно радио "Вероника". И ми направи впечатление, че доста често въртят парчето на Shantel - Циганизация..... :wacko: Не мога да разбера колко точно тъпи парчета трябва да са тези от радиото, за да се подведат от това, че песента е хит и да я пускат - след като тя бъзика ( съвсем не доброжелателно) тяхната аудитория..... :blink:

 

.... Днес започнах да тествам Загорка. Не е Туборг, но ми харесва :laughing:

 

P.S. Кег Стела е 70 лева :tongue

 

Видене, сигурен ли си, че освен ногата не си си потрошил и вкусовите рецептори.... или може би гипсът се е просмукал в теб и ги е увредил той :blink: ....?

Link to comment
Share on other sites

А Док Мартинс пък е заемка от пънк модата. Което ми навява носталгични спомени за едни такива кубинки в тийнейджърския ми период - невероятно здрави, по - високи от тогавашните военни модели, страхотна кожа (на едни такива ситни пъпчици) абе, красота от всякъде...
За зимата съм замислил едно ходене до София най-накрая да си зема и аз едни такива. А иначе ако не се лъжа Док Мартенс са тръгнали от докерите. Това е и причината да са с метални бомбета - да пазят краката от изпуснати товари. Това, че в последствие пънкари и други подобни са им наскачали и са ги превърнали в "модна" марка е друга тема.
Видене, сигурен ли си, че освен ногата не си си потрошил и вкусовите рецептори.... или може би гипсът се е просмукал в теб и ги е увредил той :blink: ....?
М'да... Не знам каква е на вкус газираната конска пикня, но всеки път се сещам за тази комбинация като опитам Загорка...

 

 

 

А иначе понеже питахте - симптомите ми (след като отмина ОВИ-то) са обща отпадналост, нещо като пролетна умора. И по думите на инфекциониста - уголемени черен дроб и далак. Което май си е нормално за подобно състояние при човек със "Синдром на Жилберт" - айде, медиците, дето си мериха биохимиите да се изкажат.

Link to comment
Share on other sites

DUNGEON KEEPER рулира, мамка му... Не знам за кой път го преигравам и винаги ме завладява... Навремето се влагаше мисъл и старание в детайла и атмосферата, сега трудно се забелязват подобни неща...

 

 

Чукни! И аз това тръбя от години насам! Радвам се, че сме на един акъл по темата.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...