Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Не трябва. Просто аз нося главно и почти само маратонки. За последната година, година и половина съм си купил следните:

 

1. Nike Reax Run II - трябваха ми спешно маратонки, че бях изостанал с материала и тия бяха на сравнително добра цена (вместо черно - сиви и знака също сив.

 

AAAAAgkQ9YAAAAAAAIwOXw.jpg

 

2. Mizuno Wave Azure 3 - те мога да кажа, че сравнително ми харесват без да ме дразнят. А и са различни тъй като в BG Mizuno май не се продават.

 

W%20AZURE3%2008KN824%2045.jpg

 

3. The North Face Arnuva 50 (Trail Running) - защото са TNF, X2 и общо взето също нямах голям избор и исках да си взема TNF.

 

AX3T-0HL_mag.jpg

 

4. Columbia Beartooth S8 Omni-Tech (Breathable & Waterproof): И като дизайн и като performance са страхотни! Направо си мислех да си купя още едни. За зимата са чудесни. За лятото са дебели, но въпреки това могат да се носят през не толкожа жегавите дни тъй като са дишашти.

 

BM3436_010.jpg

 

5. Merrell Oak (Black) - удобни са, но кожата е такава, която при драскане или с пръсти ако минете по нея остават следи. Може би е fashion. Като модел не търсех точно това, но исках някакви спортно-официални и взех тия, но черни.

 

wolve261343_4739_jb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
А защо трябва задължително да са маратонки? Аз примерно от 7-8 години минах на спортни обувки, които едно че има доста повече модели, друго че доста от тях са по удобни от съвременните маратонки :)

+ 1

 

за мен най-добрият магазин за спортни обувки, а и въобще за официални, е на Paolo Boticelli на малката главна след подлеза вляво се пада...супер качествени, с гаранция и бая намаления имат сега :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

479-bulgariantraditionalshoes.jpg

 

:D

 

Цървули > последните 2 страници.

Link to comment
Share on other sites

Kompleksirash li se ot kritika ??...
Извинявай, ама да кажеш, че дадена обувка е ужасна, защото е "генгста" не е критика! А може би аз не съм дорасъл, та правя още разлика между критика и вкус. Според мен, да критикуват имат право само компетентните хора, а не знам ти да си световно известен производител на маратонки. Всичко останало е въпрос на личен избор и предпочитания, за това пазара е залят от всякакви марки, модели, цветове и т.н. - пазарна икономика(не съм я измислил аз). Не се заяждам - просто ми е странно, че наричаш твоето мнение критика. Все едно любимия ти цвят да е червения, а някой да стои отстрани и да ти повтаря, че това е отвратителен цвят, защото е комунистически - това не е критика! И друго - наистина ли си мислиш, че бих се комплексирал от това? Странно.. вярно е, че това е форум и на живо всеки е по-различен от това какво мнение е изградил за себе си във форума малко или много(както вече с Antares обсъдихме това), ама чак да ти изглеждам комплексар и то такъв, който се комплексира от това, че някой непознат не му харесва маратонките... не знам има някаква грешка по трасето.

Някога да ти е минавало през главата, че никаде не е написано, че имаш най-правилната преценка за това какт рябва да се обличат и обуват хората? Т.е. не мислиш ли, че е по-правилно ако някой харесва нещо, което ти - не това да е в следствие от разлика във вкусовете, а не в липса на такъв у първия?

И последно маратонките, дето си ги купих, които според теб са правени за "гангста поколението" са модел Стан Смит - легендарен американски тенесист и се продават от 60 години и са типичните, за онова време, маратонки за тенис. Много от по-старите марки си имат модели, които не се влияят от модата, но въпреки това винаги присъстват в каталозите и се търсят, защото са така наречената "класика", както са All Stars Chuck Taylor на Convers: converse_all-stars.jpg и т.н.

Та по тоя повод, ако приемем, че Адидас са класическа марка маратонки, то модела, който си купих е най-класическия от класическите и може би в момента на пазара няма по аутлет модел от този. Е, може би може да си подели първото място с този:

41GPSW5B4YL.jpg

Но дори и така да е, и тези сигурно ще ти се сторят някакви гъзарски маратончици за "гангста поколението"...

Та това имах предвид, като казах по-горе, че приемам критика, ако е такава наистина и ако е компетентна. И понеже твоето мнение не е нито едно от двете, аз ще си се комплексирам в леглото, че утре трябва да ставам рано

Link to comment
Share on other sites

Абе вие май се изп*дерастявате нещо ... освен да пратим официалнен имейл на гучи да се регне във форума и да ни обясни модните тенденции ... една жена се разписа и веднага всички почнаха да говорят за ризки , панталончета и кой какви маратонки бил имал за да и направи впечатление .. все едно съм във фешънско кафе , заобиколен от 15 годишни момиченца и имащи се за момченца - момченца ...

 

За да не е пълен офтопик ... аз си крача със булдозер и рънърс ... и ги сменям само когато се скъсат или се вмиришат повече от допустимото ... тва кой , кво си мисли - боли ме тва дето половината от тук , изявили модни предпочитания - нямат или не се вижда с просто око :lol:

Link to comment
Share on other sites

М.. мен ако ме видят кви дрехи нося веднага ще имам лейбъл nigga wannabe :D

Link to comment
Share on other sites

Тихо ся , че ще втълпиш на момите , че не ми пука за нищо и няма да ми вържат :D

Link to comment
Share on other sites

Аз трябва да ви направя снимки от моя гардероб и вие да видите на какво се вика стил. Хех

:)

Link to comment
Share on other sites

Аз трябва да ви направя снимки от моя гардероб и вие да видите на какво се вика стил. Хех

:)

 

Ти нямаш дрехи - на теб козината ти топли зиме и лете :lol:

 

 

Иначе маратонки или удобни обувки ако си намеря нещо ей такова: да са по-широки, да не ми стискат и опъват никъде и най-вече подметката да не е равна за да не ми подпира "табаните" колкото ще да го имат за анатомично мен това последното буквално ме побърква, а и да няма леко по-твърди места на подметките от 2те страни на петата както половината найкове които пробвах и др подобни... та ако намеря нещо такова сигурно ще си купя 5 чифта направо!

 

 

 

 

Това с чехлите с онзи разделител не мога да си обясня как на някой може да му е удобно, пробвал съм на няколко пъти да нося подобно нещо, последно ми се наложи миналата събота защото си намокрих маратонките и едвам изминах с тях 100те метра до магазина за да си взема други но нормални (без разделител за палеца)

Link to comment
Share on other sites

Е ако говорим за удобство аз съм същият ... не понасям обувки с твърда подметка ( то и за тва ми се забиват пирони по краката де ) , а чехлите са ми слабото място щото 99% от модерните , носените и продаваните в момента имат една тъпотия дето разделя палеца от останалите и тва направо ме побърква ... само като си ги представих , тва си го усетих между пръстите и ме побиха тръпки :wacko:

Link to comment
Share on other sites

А , не съм само аз значи , тва и на мен ми е адски неудобно :(

Link to comment
Share on other sites

99% от модерните , носените и продаваните в момента имат една тъпотия дето разделя палеца от останалите и

 

tutshoes.jpg

 

С червени кръчгета съм отбелязал местата, дето са били ремъците за крепене на пръстите, и ОСОБЕНО на палеца. Това са последния писък на модата - златните сандалки на фараон Тутанкамон. Елате после да ми кажете, че дизайнерите измисляли нещо ново

:laughing:

 

Добрутру.

Link to comment
Share on other sites

Добро утро, момчета и момичета!

Аз, пък играя латино танци с високи обувки и въобще си ходя с такива винаги.. Отивам и на курса за мотори с такива и инструкторът уплашено ми казва: "Ама ти с това ли ще караш?" :laughing: Всякакви образи по чехли се появявали и той така си помислил..

Дядо Мраз, благодаря за вниманието, но приятелят ме излекува от болестта със страховете по-много оригинален начин :)

Link to comment
Share on other sites

Ти нямаш дрехи - на теб козината ти топли зиме и лете :lol:

Е, така е, те дрехите са само мода, за друго козината си върши работа. :laughing:

 

Добро утро на дневните стражи.

 

Абе искам да се похваля... ако някой е видял човек, който пада на асеновградско в 4 часа сутринта да знаете, че т'ва съм бил аз!

Абе много дупки бе, ще ме оставят с кола на 3 километъра от вкъщи и ще взема да уцеля най-голямата, явно съм късметлия! :tongue

Поне не се плюснах по лице, дето се вика да вкуся асфалта, ами само се опрях на коляно и с лявата ръка! :laughing:

Link to comment
Share on other sites

ДядоМраз Mizuno и Asics за мен си остават номер 1 - особенно след една травма на коляното, която ме накара да съм много претенциозен към маратонки, обувки и т.н.

Това им е сайта http://www.asics-bg.com/ ама лошото е, че в Пловдив нямат официален магазин.Последните, които си взех са http://www.asics-bg.com/?376 , но от тогава (година и нещо) не зареждат модели в Плд.

Сега има намаление 50% обявено официално на сайта и ще питам по магазините, които продават техни продукти.

Системите им за обиране на вибрациите и комфорт на крака са уникални - нито Найки, нито Адидас са толкова добри за мен.Разгледай им обяснението за технологиите и ще видиш, че нито една част от дизайна не е самоцелна, всичко е с цел по-голям комфорт.

Пловдив

 

1. Ул. Кирил и Методий 1, работно време: понеделник - събота 10:00 - 19:30

неделя 10:00 - 17:00

 

Пловдив - дистрибутори

1. Ул. Отец Паисий 34

2. Ул. Рилски Метох 1, Тел: 622 799

3. Ул. Опълченска 1, Тел: 629127

4. Ул. Петко Каравелов 15, Тел: 633997

Link to comment
Share on other sites

+ 1

 

за мен най-добрият магазин за спортни обувки, а и въобще за официални, е на Paolo Boticelli на малката главна след подлеза вляво се пада...супер качествени, с гаранция и бая намаления имат сега :rolleyes:

 

Хаха! НАЙ-КИТАЙСКИЯ магазин в града е това. По-китайски даже от китайския магазин на Италианската улица. Мирише на мухъл вътре и не е от стените. Каквото съм взел от там, се е скъсало, а съм имал малко обувки, които да се скъсат поради дефект в обувката. Така като се замисля, са били само тия купени от там.

 

Абе вие май се изп*дерастявате нещо ... освен да пратим официалнен имейл на гучи да се регне във форума и да ни обясни модните тенденции ... една жена се разписа и веднага всички почнаха да говорят за ризки , панталончета и кой какви маратонки бил имал за да и направи впечатление .. все едно съм във фешънско кафе , заобиколен от 15 годишни момиченца и имащи се за момченца - момченца ...

 

За да не е пълен офтопик ... аз си крача със булдозер и рънърс ... и ги сменям само когато се скъсат или се вмиришат повече от допустимото ... тва кой , кво си мисли - боли ме тва дето половината от тук , изявили модни предпочитания - нямат или не се вижда с просто око :lol:

 

/facepalm :JC_golly:

Link to comment
Share on other sites

Направих темичка. Модераторите могат да ми прехвърлят постовете там ако искат :) Тамън да я напълнят и да изчистят тази.

Link to comment
Share on other sites

Лека "вечер" ви желая, не съм спал цял ден, а това е чак от вчера, отивам да подремна малко.

:)

Link to comment
Share on other sites

Защо се къпеш със все накитите :blink: ?! Аре за гипса разбираемо - не можеш го свали... ама ланци, пръстени, вериги?! Не е ли по-удобно без тях.

 

Ако искаш ми отговаряй, все пак това си е лично твоя работа, но просто ми стана чудно.

 

Как стигна до там, да му гледаш накитите. Аз като видях снимката и .....

wtf_cat.jpg

Link to comment
Share on other sites

извинявай, ама това от една тема да се прескачат постовете в друга тема е тъпо... като пиша в онази тема, трябва да следя тази тема дали някой не е написал нещо по изказването ми в онази тема в тази тема... ебати... заеби... обикновено свързаните постове са в една тема. не в пет.

 

Има си нещо, което се нарича ЕСТЕСТВЕН поток на разговора... няма да следя един разговор в пет теми. Не е нормално.

Link to comment
Share on other sites

Има си нещо, което се нарича ЕСТЕСТВЕН поток на разговора... няма да следя един разговор в пет теми. Не е нормално.

 

Опитвах се да го кажа и преди, но Екипа взе единодушно решение, че спама требе се контролира. А и когато естествения поток премине 7-8-10 поста става мармалад. Не искаме да ставаме тийнпроблем.'намквоси.

 

Защо не си дойдеш обратно в Екипа, където ти е мястото (Форомно говоря)?

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...