Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

1. Новоизлюпено модераторче - скача и подскача - трие и банва всеки потребител дръзнал какъвто и да е линк, без да праща ЛС или пък с по-цивилизована реакция. Добило е някаква власт в една затворена система. Започва леко опиянение от властта да забрани на някой достъпа.

2. Малък модератор - скача и подскача - трие и банва всеки потребител дръзнал да пусне линк през мнение с публично полуистерично предупреждение с много удивителни icon_smile.gif. Не си дава сметка за отлив на аудитория и нито му пука. Започва пълно опиянение от властта да забрани на някой достъпа.

3. Модератор пубер - скача и подскача - трие и банва всеки потребител дръзнал да пусне линк веднъж на 2 теми с публично полуистерично предупреждение с много удивителни icon_smile.gif. Не си дава сметка за отлив на аудитория и нито му пука. Опиянението вече е достигнало връхната си точка.

4. Модератор - вече започва членоразделно да предупреждава по ЛС "провинилия се потребител", провежда конструктивен диалог и се опитва да изясни идеята зад всеки пост или тема. Ако не се достигне съгласие официално предупреждава и при следващо провинение го банва.

попаднах на това докато си се мотам из други форуми да си събирам ненужна разнобразна информация, за да имам с кво да впечатлявам по-неинформираните и да заблуждавам красиво за количеството интелект в междуушието си. мистериозна аналогия ме препрати към някои тукашни образи. колко ли от тях вече са се заели да броят и намаляват броя на удивителните и въпросителните в мненията си?!

 

 

иначе съм добре, ама ще се оправя.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Убедих се вече, че си твърде .... , за да те коментирам. Няколко пъти те засякох в тотално лаладжийство и некадърност, подкрепена със сериозно его. Ясен си вече и на малките тука

 

Пак обаче пропускаш в жалките си остроумия факта, че тук, в този Форум, работят ХОРА, не един и двама. И се грижат за комфорта на юзърите си. А когато юзърите са хиляди не е лесно да постигнеш баланс. Но какво да ти говоря пък на тебе - за мен си едно зле, както казва Валя понякога. Едно голямо зле.

Link to comment
Share on other sites

Поръчах си един такъв:

 

wtf-stamp.jpg

 

и един RTFM...

 

Писна ми едно и също да повтарям, вече няма говоря, ще бия... печати.

 

WTF и RTFM как се превеждат ?

Link to comment
Share on other sites

Чета тази новина: http://www.kaldata.com/comments.php?catid=3&id=47888 и ми направи впечатление, че псевдонима много прилича на този използван от нашия Godfather тука по д аватара. Дали не е той човека от новината :tongue

Link to comment
Share on other sites

Убедих се вече, че си твърде .... , за да те коментирам. Няколко пъти те засякох в тотално лаладжийство и некадърност, подкрепена със сериозно его. Ясен си вече и на малките тука

 

Пак обаче пропускаш в жалките си остроумия факта, че тук, в този Форум, работят ХОРА, не един и двама. И се грижат за комфорта на юзърите си. А когато юзърите са хиляди не е лесно да постигнеш баланс. Но какво да ти говоря пък на тебе - за мен си едно зле, както казва Валя понякога. Едно голямо зле.

много се колебаех дали да ти обърна внимание, защото имаш много странни реакции. а аз съм зле. ок.

темата е лаладжийска. споделих какво ми мина през главата.

думите в цитата не са мои и не съм ги отнасял към теб, но въпреки това реши че точно ти трябва да ми отговоряш и да ме обиждаш в прав текст.... много си добре.

 

нямам идея колко съм зле. знам обаче, че когато света ми е крив и изпитвам силна физическа болка за по-дълъг период от време не го ползвам като извинение за идиотско поведение и не обиждам непознати. и ти не ме кефиш, ама не те наричам простак, щото в правилата уж пише, че трябва да се спазва добрия тон.

Link to comment
Share on other sites

Няколко пъти те засякох в тотално лаладжийство и некадърност, подкрепена със сериозно его.

 

Рапторски, това се отнася за половината от редовните пишещи бе. Аз ако започна да броя...

Link to comment
Share on other sites

Субстантивация му се вика, ако помниш от ученето. Ако можеш да ми обясниш и защо точно ти е гадно... Не, чакай, аз знам! Защото и ти си експерт!

Link to comment
Share on other sites

много се колебаех дали да ти обърна внимание, защото имаш много странни реакции. а аз съм зле. ок.

темата е лаладжийска. споделих какво ми мина през главата.

думите в цитата не са мои и не съм ги отнасял към теб, но въпреки това реши че точно ти трябва да ми отговоряш и да ме обиждаш в прав текст.... много си добре.

 

нямам идея колко съм зле. знам обаче, че когато света ми е крив и изпитвам силна физическа болка за по-дълъг период от време не го ползвам като извинение за идиотско поведение и не обиждам непознати. и ти не ме кефиш, ама не те наричам простак, щото в правилата уж пише, че трябва да се спазва добрия тон.

 

Нямаш грижи, простак ме наречи, няма да се впрегна. Неправилно свързваш нещата с крака ми обаче - държа да го спомена. Един колега има един велик лаф - остани си със здраве. И дано нищо никога да не те боли

 

Рапторски, това се отнася за половината от редовните пишещи бе. Аз ако започна да броя...

 

Той си знае, Keeper, той си знае за какво говоря. Little piglets are stalking your dungeon - beware!

Link to comment
Share on other sites

Край ! След това Парче , не ми остава нищо друго освен да натисна бирите за тази вечер... :beerchug :punk

Link to comment
Share on other sites

Край ! След това Парче , не ми остава нищо друго освен да натисна бирите за тази вечер... :beerchug :punk

 

Леле ще те чукам, кучко! Между другото сте прави - Загорка НЕ СТАВА. Поне in the long run.

 

Аз моа или не моа'те контрирам, рийш ли - ХОП

Link to comment
Share on other sites

Леле ще те чукам, кучко! Между другото сте прави - Загорка НЕ СТАВА. Поне in the long run.

 

Аз моа или не моа'те контрирам, рийш ли - ХОП

Що не вземеш да пробваш ТОВА!

Леле ще те чукам, кучко! Между другото сте прави - Загорка НЕ СТАВА. Поне in the long run.

Ще ме чукаш щото съм красив или....?

Link to comment
Share on other sites

Не се подигравай с мен с канадска самоубийца!

 

Веднага поеми

венозно!

Не е хубаво да се бъзика по оголен нерв с ковашки клещи !!! Веднага взимам този Антидепресант полят с Шуменско....

Link to comment
Share on other sites

Погребахме личност малко след изкозяване з Аце- Деце

 

Я тествай

 

Хлапетиите ще зеят сега....

Ааауууу... човече, връщаш ме в детството- тази я бях забравил.....

Обаче аз понеже съм мно'о упорит, та викам да те черпя с те това Козче... ;)

Link to comment
Share on other sites

Ааауууу... човече, връщаш ме в детството- тази я бях забравил.....

Обаче аз понеже съм мно'о упорит, та викам да те черпя с те това Козче... ;)

 

Мисля да те надцакам с това:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...