Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Нещо се замислих за пътните хулигани....И както си зяпах любимите карикатури на Корсун, ей на какво попаднах - "Не остарява душата на ветерана"

 

4668.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Да преинсталирам или да не преинсталирам - това е въпросът!!! (Лаптоп с ХР на година и полвина, като само му е добавян софтуер)

Link to comment
Share on other sites

То тва беше вратичката . Навсякъде икономика взимат само с изпит по математика , да ама в Бургаският не е така ... всъщност - така е , но важи и оценката и от матурата (БЕЛ или МАТЕМАТИКА) , а при мен БЕЛ-а беше бая над средното ниво и сега влизам и после живот и здраве ще се постарая да се преместя тук ... щото всички знаем че в Бургас най-хубавото нещо е табелата за Пловдив :P

Там няма ли да си спонсорче?

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че преди година бях много щастлива..Най-добрият ми приятел си кръсти дъщеричката на мен, защото искал да прилича на мен и да бъде щастлива като мен.. Поканиха ме на гости и ме е срам да отида.. Такава кукла сладка е, че ме е страх да не и донеса лош късмет.. За един миг и животът на човек може да се обърне в друга посока, но трябва да намериш сили да продължиш и да запазиш хубавите спомени и уважението..След работа отивам да и купя най-хубавата кукла :)

Link to comment
Share on other sites

Мда, сега разбирам защо една от най-гадните клетви била "Майстор да ти дойде в къщата". Просто се учудвам тия същества как може да са толкова безмозъчни и толкова лакоми за пари? Ако се опита да те излъже веднъж и го отрежеш, започва сеира... - толкова малоумни опити за изкопчване на още някой лев и от мангал на улицата "в нужда" не можеш да чуеш.

Link to comment
Share on other sites

и при мен е така в момента..... аз правя цяла къща , пълно е с майстори и е нещо като малък УЖАС , верно не са хора с които можеш да се разбереш човешки.

Link to comment
Share on other sites

Ми не сте намерили правилните майстори... Аз с колкото хора досега съм работил винаги всичко е било на 6.

Link to comment
Share on other sites

Ми не сте намерили правилните майстори... Аз с колкото хора досега съм работил винаги всичко е било на 6.

 

Бе не знам, но доста хора се "хвалят", че при тях положението с майсторите е на 40...градуса...алкохолни

Link to comment
Share on other sites

и при мен е така в момента..... аз правя цяла къща , ...

Аз какво да кажа, като в момента правя 2 къщи? :sayjin

Плочките на едната обърках - останаха ми за спомен ; моноблокът в другата излезе неподходящ...май и той ще ми остане за спомен...абе...не е за разправяне...

 

А иначе, както каза и Grimjaur - не знаете къде да търсите майсторите. Аз затова си ги намирам само от форума. :rolleyes:

Трябваше ми да монтират климатик - Галин дойде и за 2 часа го сложи ; с фаянса и ВиК-то пък Петко се справя прекрасно...въобще, доволен съм от форумните майстори. :punk

Link to comment
Share on other sites

Ми не сте намерили правилните майстори... Аз с колкото хора досега съм работил винаги всичко е било на 6.

Ами всъщност майсторът който викнахме сега и създава тия проблеми беше работил при нас. И нямаше никакви проблеми. Но тогава току-що беше пристигнал в града от някакво село и беше честен като... (затруднявам се с пример). Сега, няколко години по-късно, явно вече се е отракал тука в "гилдията", станал е оборотен гъзар, научил е циганските трикчета и положението си е непоносимо ;)

Link to comment
Share on other sites

Чувствам се като топка, попаднала между скучаещи безработни футболисти...

 

След като джипито ми ме прати на инфекционист, онзи прочете "внимателно" какво е написала, смъмри, с две-три думи, че ми е от заболяването което имам и ме праща на Гастро Интеролог. Чудно ми е този специалист на какъв ще ме препрати. Накрая ще оздравея преди да разбера какво ми е, или за какъв специалист съм...

Link to comment
Share on other sites

...Накрая ще оздравея преди да разбера какво ми е, или за какъв специалист съм...

В стил "изказване на Психозис", ще вметна, че горното е за предпочитане пред това, да умреш без да си разбрал от какво. :devil

Link to comment
Share on other sites

нейде из мненията му подочух ("подочетох" дали е правилно да се напише и дали има същия смисъл?), че бачка у агрия, а там поради хим. производството и съранението на разни торчета не вярвам въздуха да блести от чистота.

кат нищо охраната на труда му е изпил няколко шишета ракия вместо да му разкаже да не диша много-много наоколо, а ЛПСтата са скъпи джаджи и не се полагат на айтитата, които са си spareable отвсякъде :laughing: .

 

 

толкова да ми е мек мозъка, а толкова да ми трябва за да си свърша всичко предотпускно.

Link to comment
Share on other sites

@djadomraz: Скивай тука на какво попаднах. Нали си имахме спор. Тука по-добре са ги подбрали дрехите.

image4xl.jpg

 

Селско е както и да го гледам. Сако и дънки - нито риба нито рак... нито е официален нито му е удобно като с яке. 100 пъти по-добре щеше да е с някое приятно яке СПОРЕД МЕН - така ми стои недовършено нещо цялата комбинация. Сложи го този в костюм с вратовръзка и само след едно добър ден спокойно ще ти поиска $100 :lol:

 

 

ПС: бъзикам се да не ми вземеш писаниците много насериозно че напоследък нещо на доста хора чувството за хумор май е оперирано та трябва с големи букви човек да казва кога си прави майтап че се засягат...

Link to comment
Share on other sites

Едитче: Дедо Мразе w00x-чето още ли се напъва да ти обясни, че сако и дънки не е селско? :laughing:

Селско е и още как. А на тая точно снимка с тези спортни обувки е съвсем не както трябва, дори да се абстрахирам от факта, че сакото не е най-подходящият цвят в случая, пак не става.

 

Епа не е селско. Вие ако щете. Иначе съм съгласен, че обувките не струват в случая. Кажете му на Ralph Lauren, че се облича селско.

Link to comment
Share on other sites

То и Фред Пери вече се носи само от някви селяни, ама ходи им обяснявай...

Link to comment
Share on other sites

То и Фред Пери вече се носи само от някви селяни, ама ходи им обяснявай...

 

Хубаво, че не се намира много в България. Иначе именно селяните са причината да се въздържам от покупка на подобни стоки от онлайн магазините. Пък и не ми харесват чак толкова, че да се жертвам с приобщаване към стадото.

Link to comment
Share on other sites

То и Фред Пери вече се носи само от някви селяни, ама ходи им обяснявай...

 

ебати аналогията :laughing:

 

аз ли не разбрах или сравняваш ралф и фред/в смисъл те са съвсем ралзичен клас/

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...