Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Еми явно ще се минава на Arctic Cooling-a: http://www.dekada.com/catalog/fusion-550w-bulk-p-501.html

 

Стига да го получат скоро. Алтернативно може Fortron Epsilon 600 или Everest 500. Chieftec-a е много скъп, а 500 модела не ме привлича.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Тоя новак как я изпусна тая дузпа... честито на домакините :)

 

Тия дни май май ще почвам курсове за барман :)

Link to comment
Share on other sites

Извинявай, ама да кажеш, че дадена обувка е ужасна, защото е "генгста" не е критика! А може би аз не съм дорасъл, та правя още разлика между критика и вкус. Според мен, да критикуват имат право само компетентните хора, а не знам ти да си световно известен производител на маратонки. е най-класическия от класическите и може би в момента на пазара няма по аутлет модел от този. Е, може би може да си подели първото място с този:

41GPSW5B4YL.jpg

ставам рано

 

converse_all-stars.jpg

 

Такова нещо на моя крак не може да има.

 

Тия ще са следващите от гамата: http://images.google.bg/imgres?imgurl=http...sa%3DN%26um%3D1

Link to comment
Share on other sites

Пф, Чефо, аз тея маратончици Ферари ще ги държа във витрина с азот ве... ще ме е страх да ги обуя, язък да не им направя нещо :Д.

Link to comment
Share on other sites

Пф, Чефо, аз тея маратончици Ферари ще ги държа във витрина с азот ве... ще ме е страх да ги обуя, язък да не им направя нещо :Д.

никогиш....аз мойте им направих бая километраж :)....искам нещо по-ново :)

Link to comment
Share on other sites

Мани, мани...то спама като те гепи - не пита...и по-тежки случаи за денонощие съм виждал... :P

 

А на мен ми минава, че във форума сме имали юзър с никнейм "dqvolski_jelana", който се е регнал на 22-ри април 2007-ма, написал(а) е единствения си пост, че се разцепва на серийките "Банани с пижами" ( :confused :blink: :confused ) и от тогава не се е вясвал(а) във форума.

 

П.П. Чуденките по-горе бяха относно сериала и това, че днес би трябвало да навършва 19 години. ;)

Link to comment
Share on other sites

Аз след 12 дена ще правя 17 и също ги знам , така че няма какво да се чудиш :)

Link to comment
Share on other sites

Абе то и аз ги знам...ама ставаше дума за "разцепването" - това преди време го даваха в 8 без 10 за занимавка на 5 годишните...

Link to comment
Share on other sites

Мани, мани...то спама като те гепи - не пита...и по-тежки случаи за денонощие съм виждал... :P

 

Да де но го правеше общо взето в темите за спам... пък и по-тъмно лилавите като дадоха команда свободно и някак се олаби положението :lol:

 

П.П. Чуденките по-горе бяха относно сериала и това, че днес би трябвало да навършва 19 години. ;)

 

Не не... няма да го коментирам това :P изобщо няма да го коментирам въпреки че такива цветущи идеи ми идват...

 

 

ПС: Помня преди време Бънди се беше изцепил с въпрос от сорта "абе тука има ли някой който да е излезнал от пубертета" (включвайки себе си в хората които още не са)

Link to comment
Share on other sites

Абе то за пубертета, ясно - и аз съм още там, ама лошото е като си останал в малката детска възраст...това може да е признак или на перманентно забавено развитие, или на одъртяване, придружено с деменция... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Абе то за пубертета, ясно - и аз съм още там, ама лошото е като си останал в малката детска възраст...това може да е признак или на перманентно забавено развитие, или на одъртяване, придружено с деменция... :lol:

 

Да де но 19 години и одъртяване не се връзват особено ... както и да е - вече и аз не знам какво искам/исках да каже - време е да сдавам поста след като Grimjaur вече се разбуди

Link to comment
Share on other sites

...време е да сдавам поста след като Grimjaur вече се разбуди

Абе гледам те аз всяка сутрин, че само чакаш Grimjaur да напише нещо и хукваш да спиш...казах ти вече - не държиш като едно време, одъртяваш... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Изпуснах си влака, а в автобуса бивам премазвана от лелката на другата седалка. Само още час и половина... Трябва да се въведе някакво правило, че хора над определени килограми ще получават по 2 седалки, иначе другите страдат/страдаме!

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата че днес след работа заминавам на три дневна екскурзия на Бузлуджа и всяка вечер ще има як купон и някак си се чувствам много щастлив :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата че днес след работа заминавам на три дневна екскурзия на Бузлуджа и всяка вечер ще има як купон и някак си се чувствам много щастлив :laughing:

А научи ли достатъчно революционни песни? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата че днес след работа заминавам на три дневна екскурзия на Бузлуджа и всяка вечер ще има як купон и някак си се чувствам много щастлив :laughing:

Значи е дошло времето DJ Станишев да замиксира старата си песен как Бг процъфтяла, заради тях и всички да проронят сълзи как може никой друг освен сбирщина изкуфяли старци и млади дупедавци да не го разбират.

Link to comment
Share on other sites

Абе гледам те аз всяка сутрин, че само чакаш Grimjaur да напише нещо и хукваш да спиш...казах ти вече - не държиш като едно време, одъртяваш... :lol:

Хахаха, т'ва е все едно да кажеш, че керемидите не седят по покривите... как мраз ще одъртява, чуваш ли се?

 

П.П. ОПААААА... Абе, майка му... какво е това кафе и кой го е правил... искам да знам веднага, защото е баси помивката, все едно са изплакнали кафе машината вместо да направят кафе с нея.

 

Отивам да си направя едно свястно кафе за по-доброто събуждане!

:)

Link to comment
Share on other sites

А мен питаш ли ме?! Заради черния дроб спрях да пия кафе. А принципно сутрин се будя с недостиг на две кафета в организма...

Link to comment
Share on other sites

Що да си го спрял заради черният дроб?

ЛИНК

 

*Coffee addicted*

Аз трябва да го намаля малко това кафе, защото като стана и няколко кафета не ми мърдат... и то супер силни.

А, ако ми се спи да видиш какво кафе пия, един приятел не успя да стане от стола след като пийна от кафето, което аз пия за яко събуждане.

 

На сбирка за отказване на кафето... всички спяли сладко. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...