Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

И ПААААААААААК!

ПритиЛитъл, ти да не си сеизмоложка или работиш към новините - екипа за бързо реагиране :).

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Това второто го пропуснах, но първото си беше хоризонтално и си беше бая багаж :Д.

Link to comment
Share on other sites

Пфууу първия го проспах... втория го усетих като вибрация и реших че в просъница съм се изпърдял мощно... зачудих се дали да дишам - изчаках няколко секунди пък се престраших - оказа се че не е от мен... сега разбрах че било земетресение :lol:

Link to comment
Share on other sites

Пфууу първия го проспах... втория го усетих като вибрация и реших че в просъница съм се изпърдял мощно... зачудих се дали да дишам - изчаках няколко секунди пък се престраших - оказа се че не е от мен... сега разбрах че било земетресение :lol:

 

:lol: :lol: :lol: :lol:

бях в кофти настроение, но след този пост... усмивка озари лицето ми :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

аз цял ден бях в Крумово , 5 бяха общо на брой като 2 доста силни.... на няколко комшии им изпопадаха комините...... бах'го в земетресението

Link to comment
Share on other sites

Добре бе. Аз съм в Агрия, дето е на един гъз разстояние от КЦМ-то. Па говорят, че под КЦМ-то бил епицентъра. Е що усетих само два труса?

Link to comment
Share on other sites

Добре бе. Аз съм в КЦМ, дето е на един кор разстояние от Агрия-та.

... И аз усетих .. само 2 труса .. , но ТУК са 3 труса, може да се видят и къде са центровете.

Link to comment
Share on other sites

Сбора от цифрите на числата, които са резултат на умножение на числата от 1 до 9 с 9 дава винаги 9... бахмааму.

 

Какво и до теб ли достигна "великата магия" - намисли си едно число, направи това и онова, сега виж каква картинка се пада и АЗ великия магьосник javascript ще позная какво си намислил. На сестра ми 5 пъти се опитах да го обясня и не стопли... но пък е руса....

Link to comment
Share on other sites

Какво и до теб ли достигна "великата магия" - намисли си едно число, направи това и онова, сега виж каква картинка се пада и АЗ великия магьосник javascript ще позная какво си намислил. На сестра ми 5 пъти се опитах да го обясня и не стопли... но пък е руса....

 

а не... тия майнд риидъри ги минах преди три години, че и повече май... дори си направих собтвен в Ексел (да се изфукам сега - и решавач на судоку си направих в Ексел).

 

просто оня ден като ме беше напекло и ми светна тая ламба... как да повярва човек, че това е случайно? При все, че математиката е изцяло плод на човешкия разум... и все пак... числото на Фибоначи... това с деветката... не може да е случайност и плод на случайност...

Link to comment
Share on other sites

сестра ми 5 пъти се опитах да го обясня и не стопли... но пък е руса....

 

 

а колко е голяма :lol:

 

 

Трусовете бяха точно 5 , като 2 бяха съвсееем леки почти недоловими. Може би заради това повечето хора си мислят че са били само 3.

 

 

По радиото днеска казаха че епицентъра е бил в с.Садово а не в КЦМ-то .... кое е истината ? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Аз, хубаво си пуснах снимките във форума, ама съвсем случайно разбрах, че съм обидила един приятел на който страшно много се възхищавам и не знам как не ме е познал... Направо не знам какво да кажа! УЖАС!!!

Цял ден така ме боли главата и ми е тежко.. Много съжалявам, много

Link to comment
Share on other sites

Аз, хубаво си пуснах снимките във форума, ама съвсем случайно разбрах, че съм обидила един приятел на който страшно много се възхищавам и не знам как не ме е познал... Направо не знам какво да кажа! УЖАС!!!

Цял ден така ме боли главата и ми е тежко.. Много съжалявам, много

 

Другия път ще мислиш преди да обиждаш и квалифицираш непознати хора по форумите.

Link to comment
Share on other sites

Другия път ще мислиш......

А мисленето е дело сложно......

Link to comment
Share on other sites

Аз, хубаво си пуснах снимките във форума, ама съвсем случайно разбрах, че съм обидила един приятел на който страшно много се възхищавам и не знам как не ме е познал... Направо не знам какво да кажа! УЖАС!!!

Цял ден така ме боли главата и ми е тежко.. Много съжалявам, много

 

Абе къде са тези снимки, само аз ли пропуснах да ги видя а доста коментари видях тук и там ... как можах така да проспя това събитие....

 

а колко е голяма :lol:

 

Достатъчно за да ти е кака :)

Link to comment
Share on other sites

За земетресението ли питате... че за наденицата ли! :huh:

Аз си спах сладко-сладко на фотьола и като ме раздруса в съня, та тогава се събудих, а да стана и да видя какво става, то свърши, ама се бях засилил на вънка.

Та и брата след мен, то той спеше на дивана.

Щото не го знае човек колко ще продължи да друса. :)

 

А, ми казаха че при всеки трус котката ни се криела под касата на вратата... викам си *тя вече инструктирана* хахаха.

:tongue

 

Впрочем, единственото хубаво нещо което се случи на земетресенията на 2002 беше, че си намерихме кученце под стълбите, беше се скрило там.

Малките пъпех рулз, като стана голямо вече го бях обучил само мен да слуша и някрая какво... съседите го отровиха.

Link to comment
Share on other sites

дори си направих собтвен в Ексел (да се изфукам сега - и решавач на судоку си направих в Ексел).

 

Ексел? Ай стига бе.. с кой да е език за програмиране няма да е трудно наистина, обаче с ексел... ебаси това искам да го видя!

 

За тиквите руси.

 

Е айде сега... това беше леко грубо... не че не съм се нервил на сестра ми чат пат но то си е за момента...

Link to comment
Share on other sites

Ексел? Ай стига бе.. с кой да е език за програмиране няма да е трудно наистина, обаче с ексел... ебаси това искам да го видя!

 

да ти кажа, до скоро и аз не броях VBA за програмен език. Въщност още не го броя. Но съм убеден, че с него можеш да постигнеш доста неща... щом аз мога...

 

предпочитам perl, мога да свърша всичко което ми трябва и с bash, awk, sed и компания. но живота е странна птица - принуди ме да се специализирам и с VBA и Ексел... като се забъркаш със счетоводители така става накрая.

Link to comment
Share on other sites

Абе къде са тези снимки, само аз ли пропуснах да ги видя а доста коментари видях тук и там ... как можах така да проспя това събитие....

Пак си блял.... или спал..., ама от мен да мине - те го Еосчето..... :woot

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...