Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Винаги съм се чудил как може да съществуват МЪЖЕ,които не харесват футбол, не обичат бира или пък са...вегетарианци :wacko: :blink:
За да си мъж, също така трябва при всяка възможност, шумно да се освобождаваш от газовете си, да се напиваш до безпаметност поне веднъж в седмицата, да ебеш много и различни, поне веднъж в месеца да се сбиеш с някой случаен, поради факта, че си пиян. М'да, да спасим мъжа!
щото са някакси естествени мъжки работи
Извинявай, ако задавам неудобен въпрос, но ти наистина ли си мислиш, че си мъж?

 

След като Формула 1 е "спорт", не трябва ли и състезанията по мат-ка и информатика и те да са? А и всички други състезания?
Ами да ти кажа World Cyber Games го водят електронни спортове. Така че...

btw, на тоя пост се изсмях с глас :rofl:

 

 

Формулата си е спорт отвсякъде, но виж шаха да ми го наричат "спорт" е смешно. Най-малкото е, че пилотите губят над 3-4кг на състезание ;)

То тогава всяка мисловна дейност е спорт.

То и Крамник не се знае колко килограма е изгубил при това постоянно висене по тоалетните по време на партия...

 

Стенли къв душ бе, аз половината покъщнина си преместих в банята... Сто бойлера вода изхабих за тия няколко дена, сигурно сметката ми за ток ще е по-голяма от сметката на Хитлер за газ...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Стенли къв душ бе, аз половината покъщнина си преместих в банята... Сто бойлера вода изхабих за тия няколко дена, сигурно сметката ми за ток ще е по-голяма от сметката на Хитлер за газ...

Не бе, щот тогава станах... иначе ако можех да изолирам пц-то от водата и от банята да си върша работата ще е перфектно!

 

Със същият успех може да подхванеш кампания "да изкъпем евреите"... а преди са ги правили на сапун, каква ирония.

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Добре де, изключваме и работещите, макар, че ти спадаш и към графа - женени, така, че простено ти е... :) Ама някак си не мога да повярвам, че всички се разработиха в петък вечер.

 

Ами аз по принцип точно тогава си бачкам...

Link to comment
Share on other sites

Аз ще ви оставям за днес, лека вечер ви пожелавам.

:)

Link to comment
Share on other sites

Стенли къв душ бе, аз половината покъщнина си преместих в банята... Сто бойлера вода изхабих за тия няколко дена, сигурно сметката ми за ток ще е по-голяма от сметката на Хитлер за газ...

 

Как така в тия жеги ти расте сметката за ток ,да не би да си грееш по 1 час водата и да си правиш парна баня? :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Близо 2 часа играчка вече и шибаните субтитри продължават да излизат като йероглифи , кво ли не барах , кво ли не инсталирах , не , не и пак не... Единственото място , където си излизат както трябва е bsplayer , но там пък незнайно защо няма картина... та общо взето само нерви ми минават през главата :angry1 :angry1 :angry1

Link to comment
Share on other sites

Близо 2 часа играчка вече и шибаните субтитри продължават да излизат като йероглифи , кво ли не барах , кво ли не инсталирах , не , не и пак не... Единственото място , където си излизат както трябва е bsplayer , но там пък незнайно защо няма картина... та общо взето само нерви ми минават през главата :angry1 :angry1 :angry1

 

А пробва ли да нагласиш езика за non - Unicode programs?

 

И по-точно, пробва ли:

 

start > control panel > regional....options > advanced > Language for non-Unicode programs > Bulgarian > Apply > OK ?.

 

 

И другото - пробва ли да си сваиш нови кодеци?

Link to comment
Share on other sites

А пробва ли да нагласиш езика за non - Unicode programs?

 

И по-точно, пробва ли:

 

start > control panel > regional....options > advanced > Language for non-Unicode programs > Bulgarian > Apply > OK ?.

 

 

И другото - пробва ли да си сваиш нови кодеци?

Изглежда съм прекалено кыорав и това не мога да го видя къде е... , относно кодеците - какво ли не свалях...

Link to comment
Share on other sites

Изглежда съм прекалено кыорав и това не мога да го видя къде е... , относно кодеците - какво ли не свалях...

 

В темата за нестандартните въпроси преди няколко дена някой пусна доста подробно "ръководство" къде точно се намира това при вистата - с картинки направо

Link to comment
Share on other sites

с картинки направо

Т'ва е доста тъпо при виновете. Обикновено обясненията са 5-10 реда текст, само при тях са една страница с картинки. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Т'ва е доста тъпо при виновете. Обикновено обясненията са 5-10 реда текст, само при тях са една страница с картинки. :laughing:

 

Това което казваш не е точно така. Ето ти обяснението на процеса в три изречения:

 

1. Отвори Notepad и копирай в него следния код:

<gs:GlobalizationServices xmlns:gs="urn:longhornGlobalizationUnattend">

<!--User List-->
<gs:UserList>
	   <gs:User UserID="Current"/>
</gs:UserList>

<!--System locale-->
<gs:SystemLocale Name="bg-BG"/>

</gs:GlobalizationServices>

 

2. Запиши файла с име syslocale.xml директно в C:\

 

3. Отвори command prompt и изпълни следната команда:

control intl.cpl,, /f:"C:\syslocale.xml"

 

Готово.

 

Ето ти смяна на system locale обяснена с три изречения и нито една картинка. Нещо да кажеш?

 

Не е хубаво да се бърза с оценките тъпо/не-тъпо... Това, че ти не знаеш как или не можеш, далеч не означава, че няма начин. Уиндоус си има своите инструменти за администрация - контролния панел и цъкането с мишката са предвидени за обикновения средностатистически потребител. Истинските инструменти са "под капака"...

Link to comment
Share on other sites

Аха. Еми, добре, ама навсякъде са картинните обяснения => тъпня.

 

Трябва ли да почнем да коментираме способностите ти за търсене с гугъл за да се сетиш че ти не знаеш как да търсиш и също така че обясненията по-горе звучат на китайски за кой да е средностатистически потребител. Искаш ли да се опиташ да го продиктуваш по телефона горното на майка ми? Гарантирам ти след 25тата минута обяснения кое копче къде се намира ще ти писне и лично ще отидеш на гости да го оправиш. В същия момент ако действаш "по картинките" и я караш да цъка тук и там работата ще стане... верно ще ти загуби 10 минути и вероятно ще те изнерви с "ами няма такова нещо там, не го виждам... или... е да обаче аз вече цъкнах на другото бутонче но и аз не знам защо"

Link to comment
Share on other sites

Чистач , мерси за линка , всичко е точно :)

Link to comment
Share on other sites

Трябва ли да почнем да коментираме способностите ти за търсене с гугъл за да се сетиш че ти не знаеш как да търсиш и също така че обясненията по-горе звучат на китайски за кой да е средностатистически потребител. Искаш ли да се опиташ да го продиктуваш по телефона горното на майка ми? Гарантирам ти след 25тата минута обяснения кое копче къде се намира ще ти писне и лично ще отидеш на гости да го оправиш. В същия момент ако действаш "по картинките" и я караш да цъка тук и там работата ще стане... верно ще ти загуби 10 минути и вероятно ще те изнерви с "ами няма такова нещо там, не го виждам... или... е да обаче аз вече цъкнах на другото бутонче но и аз не знам защо"

 

Много смешно, дядо... Но ако забележката ти е към мен, то нека ти разкрия една тайна:

 

Трябва ли да ти казвам, че изобщо няма да си играя да обяснявам горното или да си играя с картинки и на развален телефон с майка ти?! Точно за три минути съм направил инсталатор (или един прост тектов batch файл) от горната команда + xml файла, който да изпратя по имейл (или друг начин) и на който майка ти да кликне просто два пъти. Чисто и просто.

 

Има повече от един начин да одереш котка, и най-очевидния от тях далеч не е най-оптималния. Само защото е широко разпространено, не значи че е най-оптимално. Също като положението със самия Уиндоус btw :)

Link to comment
Share on other sites

Извинявам се за късния отговор просто бях извън града .

letalis народа намалява , броя на кандидатстващите също а тук какво следва ? Ами то е ясно изискванията падат . Я ми кажи има ли промяна в учебниците преди 5г. и сега ? Аз мисля , че няма учебниците и материала е един и същ . Имам впредвид , че няма да влезнат най-можещите . След като този материал неможеш да научиш какво остава за по нататък ?

 

Qzoveca кой ходи 12 клас на училище и колко учиш в това училище ? Я пак повтори колко взимат хирурзите ? 500лв ? На операция да , даже понякога са малко .

 

За мен лекари , хирурзи , специалисти , джипита са едни бизнесмени с които неискам да си имам работа . Qzoveca и letalis след като тези хирурзи , които импровизират , трепят се на по няколко операции , не спят , едвам свързват двата края помнят ли си Хипократовата клетва ? И Вия и аз знаем , че половината работи които изписахте са врели некипели . Да ви зачекна за някой друга тема искате ли ? За шуробаджанащина из МУ и МК ?

Link to comment
Share on other sites

Ох, айде да не си говорим за хирурзи! Баба ми от два дена е по болници с пулс 30 в минута. От едната я прехвърлиха в другата, но не защото така трябва и защото те не могат да направят нищо, а защото баща ми плати на докторите. Как може да гледаш човек в очите и да му кажеш: "Ами то е безплатно, ама колкото ви е на сърце..." Дано просто жената се оправи, засега е на временен пейсмейкър, но това може да продължи още най-много 3-4 дни, дотогава трябва да се измисли нещо и да се сложи постоянен... А постоянен в Пловдив слага... един лекар ???? От болницата казали да се иде в София, там в почти всяка болница слагали. Но... линейката от тук не можела да я закара, защото нямали правомощия да напускат район Пловдив............ Просто...

Link to comment
Share on other sites

Ох, айде да не си говорим за хирурзи! Баба ми от два дена е по болници с пулс 30 в минута. От едната я прехвърлиха в другата, но не защото така трябва и защото те не могат да направят нищо, а защото баща ми плати на докторите. Как може да гледаш човек в очите и да му кажеш: "Ами то е безплатно, ама колкото ви е на сърце..." Дано просто жената се оправи, засега е на временен пейсмейкър, но това може да продължи още най-много 3-4 дни, дотогава трябва да се измисли нещо и да се сложи постоянен... А постоянен в Пловдив слага... един лекар ???? От болницата казали да се иде в София, там в почти всяка болница слагали. Но... линейката от тук не можела да я закара, защото нямали правомощия да напускат район Пловдив............ Просто...

Дам и на мойта беше така . 3 месеца чакаше ред за пейсмейкър в хирургиите . Ако попиташ за частно веднага ще те опътят къде да си платиш . В коя болница и кой лекар я лекува ?

Link to comment
Share on other sites

Qzoveca кой ходи 12 клас на училище и колко учиш в това училище ? Я пак повтори колко взимат хирурзите ? 500лв ? На операция да , даже понякога са малко .

 

За мен лекари , хирурзи , специалисти , джипита са едни бизнесмени с които неискам да си имам работа . Qzoveca и letalis след като тези хирурзи , които импровизират , трепят се на по няколко операции , не спят , едвам свързват двата края помнят ли си Хипократовата клетва ? И Вия и аз знаем , че половината работи които изписахте са врели некипели . Да ви зачекна за някой друга тема искате ли ? За шуробаджанащина из МУ и МК ?

 

Аз ходих 12-ти клас на даскало и не смятам , че съм прецакан или нещо от този род. Иначе ти говорех за специализанти- 500 . Ако беше прочел.... квалифицираните взимат мн повече , ама доста.Иначе е пъно с такива "бизнесмени", които нищо не правят , НО има и такива , които знаят, за какво става въпрос. За шуробаджанащината няма две мнения. Всеки , които е там , му е напълно ясно за всичките неща, които ставт "под масата" , защото не са едно или две, тоя син на оня , оня леля на тоя и изпита минава >Тук даже не включваме и плащането на изпити. Ама както и при всяка друга професия , който иска , ще се научи, който не иска ще "проси по 200лв" дарения за болницата" или за "вносна упойка" и така....

Link to comment
Share on other sites

Но ако забележката ти е към мен...

 

Все си мислех че ще е кристално ясно към кой е забележката ми след като съм го и цитирал...

 

 

.... Точно за три минути съм направил инсталатор ....

 

Ъхъ - ако имаш компютър под ръка а половината време когато някой ме хване да ме пита подобни неща е докато съм в движение. Защо мислиш handsfree-тата са толкова важни за мен? :)

 

 

 

Има повече от един начин да одереш котка, и най-очевидния от тях далеч не е най-оптималния. Само защото е широко разпространено, не значи че е най-оптимално. Също като положението със самия Уиндоус btw :)

 

Така е...

Link to comment
Share on other sites

Qzoveca я кажи сега ако смесиш лайно и бистра урина какво ще изплува първо отгоре ? Лайното седи отгоре . Няма смисъл да се убиждате като се слагат всички лекари под общ знаменател . Наясно си , че първо изплуват лайната и след това , след време кадърните и добрите си защитават името . Как да разчитам , че лекаря който ме преглежда не е бил на медицинско в Инфи преди изпита , а е залежавал над дебелите вехти учебници , чието последно издание е от 1990 г. ? Първа изплува всичката сган и след като се поизбистри всички останали .

Link to comment
Share on other sites

Най - накрая се събрахме да играем баскет , като миналото лято. По странното беше че бяхме 15 играчи и 7 кибика :) Мнооо яко беше :)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...