Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

засега ще се въздържа от по-сериозен коментар, но янев не е случаен. И със сигурност не е такъв за какъвто се представя. След интензивно практикуваният от БСП таргет маркетинг (сори за инглиша, курнира само да не скочи сега :rolleyes:) в последните 10 години, нищо чудно да запълва липсата на гласове за бсп в дясното пространство.

Спокойно всеки може да си използва английски термини и т.н. Идеята ми беше за абсолютното излишни мнения написани без да има нужда на чужд език. Ако ми прочетеш по - внимателно мненията от вчера ще забележиш, че са насочени към определен потребител на форума.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Нека да позная. Пак си решил да си компетентен във всяка една темата без да си достатъчно запознат.

 

Чакай сега, не изземай правомощията на форумните звезди и не ги приписвай така леко на бедния хост!

Link to comment
Share on other sites

Чакай сега, не изземай правомощията на форумните звезди и не ги приписвай така леко на бедния хост!

Явно неговите мнения ми правят повече впечатления от на остналите ;). Все пак ако ми е на кеф да прочета негово мнения трябва да провя допълнително кликване с мишката.

 

 

Между другото да не си помислят всичките хора тук, че се заяждам с всеки и за всичко. Следя голяма част от форума, но пиша рядко. В последните дни съм на кеф да пиша какво ми е направило впечатление. Мненията са ми както на всеки друг потребител. Потребителската ми група е за административни фукнции. Ако има някакви проблеми в това направления ще получите лично съобщение вместо да пиша из разни теми.

Link to comment
Share on other sites

Вънка времето е уникално майна :) Прекрасно за разходки из спокойния спящ град :)

Link to comment
Share on other sites

Аз не гласувах! :( Просто не успях да се дигна от леглото от толкова драйфане и схващане.

На края установих че това е грип, а не съм се натровил. :unsure:

Дано се оправя по-бързо че имам работа, а така не мога да си я върша.

П.П. Отивам да подремна отново!

:)

Link to comment
Share on other sites

Хм, палячо...не знам.За мен всичките са палячовци, но за момента това се предлага.Янев много набляга на публичността, но до сега не съм чул един сериозен политически аргумент срещу него и действията му.

Ами няма и да чуеш ;) Само не се подлъгвай, че това което приказва, Яне го мисли наистина..., още по-малко би го направил! (че кой е този луд който би си ритал купичката от която папка) Той човека си изпълнява мисия - а тя е имено да привлича гласове които иначе биха отишли в дясно. В същия театър между другото играе и Болен Сидеров...

 

Както и да е! Дано само народа се стресне навреме за парламентарните избори... щото иначе майка ни жална.

Link to comment
Share on other sites

Лекьосаните 18-годишни абитуриенти и 19 годишниите първокурсници, които са прекалено заети да се е*ат по квартирите си и да пият кафе с ледена количка в някой бар или кафе, вместо да си поместят задника и да пуснат една бюлЯтинка... Видях точно едно по-младо от мен момче днес в секцията, което на това отгоре познавах от английската (т.е. не беше квартален картоф, който ходи по потник и говори на Йо, мен!). Не видях никой друг на или около моите 25 години. За сметка на това баби не е като да нямаше...

 

Но да не се пеним, че няма полза. Ще запуша, да го ева!

Подочух вчера от новините че във студентски град е имало опашки за чакане да се гласува.Иии то не кога а в 8 часа разбираш ли.Мн рано са се сетили студентите да гласуват та за това половината се отказали.Типично по български се в последния момент.

Link to comment
Share on other sites

http://www.ekk.bg/mod_block_1045.html <== Моля ви влезте да гласувате тук,за да пуснат пак DISCOVERY и да махнат тъпото Da Vinchi learning :angry:

 

Quick Edit :P : Абе хора ходете гласувайте!Просто гласувайте за БЪЛГАРСКИТЕ политици!Много по-добре ще е ако ДПС ги няма в парламента !

Link to comment
Share on other sites

Подочух вчера от новините че във студентски град е имало опашки за чакане да се гласува.Иии то не кога а в 8 часа разбираш ли.Мн рано са се сетили студентите да гласуват та за това половината се отказали.Типично по български се в последния момент.

Опашки е имало през целия ден. На място, на което е съсредоточен голям брой хора, които на всичкото отгоре трябвало ръчно да се дописват в списъците, не са си направили труда да увеличат секциите. Да не говорим, че почти никъде не съобщиха ясно, че студентите с адресна регистрация в различен град могат да гласуват в секция по избор, където и да е. Това специално съм го издирвала в нета. А, пък и ако беше съобщено, че трябва да се попълват декларации, които могат да се изтеглят и вкъщи, та да отидеш с попълнена там, пак щеше да е по-лесно. Аз гласувах към обед в самия център на София, нямаше никакво струпване, никакви проблеми.

Link to comment
Share on other sites

Поздрав за всички с

... малко истински рок да чуете!

Щях да дам и линк, обаче не мога да отворя нищо друго освен форума.

 

П.П. Оправи се тоя интернет вече!

:)

Link to comment
Share on other sites

Надявам се че на другите избори БСП ще са поне 3-ти или четвърти или изобщо няма да са в челните партии :D

Link to comment
Share on other sites

Надявам се че на другите избори БСП ще са поне 3-ти или четвърти или изобщо няма да са в челните партии :D

Подкрепям те и аз в момента точно това си мисля и силно се надявам гласовете на ГЕРБ и Синята Коалиция на следващите избори да са достатъчни за обединение и малко по малко да започне да се оправя тая държава!

Link to comment
Share on other sites

Оф, мамин... дори няма възраст да гласува... Ама вече с открита политическа програма за развитие на държавата за идната петилетка...

Link to comment
Share on other sites

Оф, мамин... дори няма възраст да гласува... Ама вече с открита политическа програма за развитие на държавата за идната петилетка...

Много си ми забавен с такива постове :D .Едва ли си го виждал някога на живо ама вече "мамин" ... ми ако е 130 кила и от един удар ти падне главата?Ама ти не ги обмисляш такива работи-то колелото е бързо :laughing:

Link to comment
Share on other sites

А, глупости. Аз не излизам от нас, къде може да ме гепи. Зак'во мислиш съм толкова смел и отворен?!

Link to comment
Share on other sites

Alestorm <33333.

Тея ги слушах га бяха още Battleheart, после ги изпуснах, ама ся виждам, че са се пооправили малко :Д.

Link to comment
Share on other sites

...в ЦС сърварите бях един от най-мразените хора..... :)

Ти и сега си пак такъв, ама карай...явно ти става 'навик'. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Тихо да не чуе кармата ми че ще ми гепат документите като на мобо :)

 

 

пс : мобо нищо лично , съжалявам кофти е , аз си вадих само нови документи на колата и ахнах представям си всичките тия работи ква занимавка е .....

Link to comment
Share on other sites

глеам нещо кат на състезание го обръщате. ама неам нищо против. повече гадости за другите = по-малко за мен.

 

аз пък сега кат съм безличностен дали моа си права квото си искам?

 

 

зло, покрай мойта случка ми разказаха пак в състезателния стил "твойто нищо не е ", че в "олимпия" някой е направил удар за около 30К под формата на телефони, часовници и златни накити на неслучайни хора. стискайте си стотинките и не се доверявайте на шкафчета.

Link to comment
Share on other sites

Най - накрая доживяхме да видим нормална навигация за iPhone - TomTom.

 

mobo как точно ти ги откарднаха твоите неща?

Link to comment
Share on other sites

Злоба помната от цс..даже съм си архивирал един лог в irc където се наливате със фурко :) хаха ее мноо смях...и едвали с тоя ник мой захапиш кой съм бил :D..

 

 

Мисля си, няма ли някой да снима навън светкавиците..през секунди са и обхващат половината небе..много красиво..:)

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през акъла, че форумът отново си върна част от изгубеното напоследък очарование....защо ли? Ами много просто - в списъка с емотиконите отново присъства :lol: .

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...