Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Лъже ме и мен тук една мацка, че го гледала снощи и "много е хубав, за голям екран е" при моето мнение да си го сваля да го гледам в нас докато я няма в Плд...знаех си, че е капан да се прекарам да го гледам на кино :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Защо Ангели и демони е такъв немотивиран, наивен цирк?

 

Единственото хубаво нещо във филма е чисто религиозния въпрос за църквата и отношенията й с науката. От там нататък обаче всичко е един глупав цирк. През половината време имах чувството, че гледам как някой играе второкласен адвенчър подобен на Broken Sword, през другата половина имах чувството, че гледам научно обременена фантастика, написана от безхаберен режисьор, който е решил че няма нужда от научни съветници в работата си.

 

[Edit] Извинявам се, и саундтрака е хубав! :D [/Edit]

Ами и аз останах разочарован но защото прочетох преди това книгата ( 6-тото Клеймо ), а тя е невероятна препоръчвам е на всеки филма е просто бледо копие меко казано.

Link to comment
Share on other sites

В книгата чисто научните абсурди пак ли са там? Става дума за антиматерията, която се синтезира в десетки грамове за 30-ина секунди, после се разнася в контейнерче с размер на бутилка бира, от тая специалната антиматерия, която при унищожаването си на 1 км над земята просто подухва перчемите на хората долу вместо да изтрие половин Италия от картата?

Link to comment
Share on other sites

Виж сега, прочети първо "Защо сме социалисти" и после ще ти се изясни всичко ;)

"Книгите на Дан Браун са като безплатните фъстъците в бар, нищо особенно ама продължаваш да ги ръфаш" :D цитата е от един от атьорите във филма :D

 

____________________________

 

Освен това сигурно не си в таргет групата на филма.Сигурно четеш книги, при това не криминални романи и любовни.Вероятно имаш познания не само в сферата ти на обучение/работа...т.е. ти си НЕ типичен зрител в салона ;)

Link to comment
Share on other sites

Злобиле, дано да четеш по-късно тая вечер преди да се избута поста, ама просто трябва да постна одата си за теб, щото те обичам! :D

 

Ода за Злобил

 

Сглобил Злобил голям винтил,

погледнал го, ръце потрил.

Приседнал и вода отпил,

на делото си той се удивил.

- Що ще чиниш, бай Злобил,

със тоя лъскав, нов винтил?

- Ти как мислиш бе, миндил!

Това, ако не знаеш, друже мил,

е просто клапан, збийш? Винтил!

Стария ми е прогнил,

с кофа капката съм изловил.

Но няма вече теч, резил,

със новия ми як винтил!

Link to comment
Share on other sites

Може да се каже, че не влизам тук, но хората, хората, с които се познавам благодарение на този форум...

Удоволствие е просто :) :beerchug

Link to comment
Share on other sites

ей аз защо не се познавам с никой.Все още :lol:

Щото не си идвал на :beerchug

 

Може да се каже, че не влизам тук, но хората, хората, с които се познавам благодарение на този форум...Удоволствие е просто :) :beerchug

С тия 1396 поста с невлизане, представям си какво ще е ако влизаш честичко. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Може, ако са решили да ни приспиват по този начин вместо със Сънчо... лягай си сега или те затриваме от лицето на земята!

:tongue

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата тази песничка и колко верни неща съдържа текста и...

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата тази песничка и колко верни неща съдържа текста и...

 

Тези камъни май са на Жорката в градината...

 

Жоро, бързо обещай да се поправиш :P

Link to comment
Share on other sites

вдигат гражданската отговорност на автомобили с пернишка регистрация... най-накрая... следваща стъпка - вдигане застраховките на гоуфовете...

Link to comment
Share on other sites

вдигат гражданската отговорност на автомобили с пернишка регистрация... най-накрая... следваща стъпка - вдигане застраховките на гоуфовете...

Мухахахаха, това сутришен майтап ли е или факт? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Мухахахаха, това сутришен майтап ли е или факт? :lol:

Снощи го коментираха по новините... така, че до колко е майтап смятай сам.

 

П.с. Това трябва да го въведат най-вече за хасковските шофЕри.....

Link to comment
Share on other sites

Tова не може да е възможно. Чиста дескриминация.

 

За Голфовете пък би било още повече. А и отдавна голфовете са заменени от BMW 3-ка, модел от средата на 90 година.

Link to comment
Share on other sites

Днеска времето е сравнително хубаво и се оправих малко с този стомах, сега вече си пия кафе, минерална вода (да не се дехидратирам пак), малко студен чай... всичко което не съдържа оцветители ми идва добре.

:)

Link to comment
Share on other sites

"Да бъдеш гъзар

 

 

 

Не сте ли забелязали, че в днешно време всеки се мисли за най-"голям", най-красив, най-умен, най-вървежен и че нищо лошо не може да се случи точно на него/нея? Вечер хората са с едни и същи прически, едни и същи дрехи - вече ми е трудно да ги различавам понеже всички са еднакви. Ходят на едни и същи места, целите им компании са като сбирки на клонинги. Много интересна е тенденцията в момента всеки да се прави на баровец, а всъщност през делничните дни кътат левове за събота вечер да си поръчат една бутилка черно джони и да гледат лошо от масата. Защо толкова много хората искат да ги знаят като баровци? Не е ли по-добре да си известен с това което си постигнал и това което целиш, а не с това, че всеки ден си по баровете?

 

 

 

...

 

 

To be continued"

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...