Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

:lol: Добро утро , кой каза щастлив :JC_golly: ?!

 

Айде на горчивото кафе, соленото мезе и мазното шкембеее

 

Нека щастието , истината и безжичния интернет нямат край този ден, че особенно от последното ми писна :throw:

Link to comment
Share on other sites

Оф, мамин... дори няма възраст да гласува... Ама вече с открита политическа програма за развитие на държавата за идната петилетка...

Ми че как иначе.То без програма нищо не става.Все пак трябва да знам за кой да гласувам на следващите избори :lol:

Link to comment
Share on other sites

Болна съм, мамка му... :pirate Толкова ми е зле... И тъпата жега не помага изобщо за възстановяването ми... :sayjin

Link to comment
Share on other sites

 

Обичам го тоя дядка! :D

Заблуждаваш се, Ози е прекалено вехт и елементарен за твоя възвишен музикален слух....

Link to comment
Share on other sites

Днес цял ден се чуда едно нещо..за лятото за черешобер по принцип какви пари дават за килограм череши..в смисъл горе долу каква е нормалната тарифа,да си правя сметката..

Link to comment
Share on other sites

Някой от вас да може да програмира?

Имам 5.80 на кандидатстудентския изпит по информатика в ПУ ама тва не важи нали :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Имам 5.80 на кандидатстудентския изпит по информатика в ПУ ама тва не важи нали :laughing:

 

:) не... за 2-3 години опит в някоя фирма също можем да поспорим - много ще зависи от фирмата всъщност но ще е добро начало...

Link to comment
Share on other sites

Така се нарича някаква фирма за тунинг на Гоуф може би? :lol:

Така се нарича изкарването на пари само за тунинг на гоуф (мислих че модела не е чак толкова добър за да заслужава главна буква ... поласкан съм :) )може би :)

Link to comment
Share on other sites

Така се нарича изкарването на пари само за тунинг на гоуф (мислих че модела не е чак толкова добър за да заслужава главна буква ... поласкан съм :) )може би :)

Е как, не бих си помислил и за секунда, че заклет почитател от твоя мащаб може да допусне изписването на Гоуф с малка буква. :lol:

Link to comment
Share on other sites

ааа днес карах голфа хахахах :Д няма такова шоу, никой не те пуска да се включив в движението... за престрояване да не става дума... :) как е да седя десетина минути на изхода на нашата улица без никой да ме пусне хахахах тва никога не е било...ама ГОУФ пауър :)

Link to comment
Share on other sites

Утре на работата трябва да отделя 10-20 минути около обедната на моя звяр да му сменя двата горивни филтъра :wacko:

 

Ама от днеска , кой е турбо гъзара със централното заключване :tongue :laughing:

ПП. И на четирите врати ... !!! xD

Link to comment
Share on other sites

Съботата и понеделника бях принуден да излизам с на майка ми чудовището (кадет, по-стар от пазу) и съвсем определено предпочитам колелото си пред такава кола  :wacko: Нищо, че е по-скъпо...

Link to comment
Share on other sites

Защо Ангели и демони е такъв немотивиран, наивен цирк?

 

Единственото хубаво нещо във филма е чисто религиозния въпрос за църквата и отношенията й с науката. От там нататък обаче всичко е един глупав цирк. През половината време имах чувството, че гледам как някой играе второкласен адвенчър подобен на Broken Sword, през другата половина имах чувството, че гледам научно обременена фантастика, написана от безхаберен режисьор, който е решил че няма нужда от научни съветници в работата си.

 

[Edit] Извинявам се, и саундтрака е хубав! :D [/Edit]

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...