Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Доколкото те познавам, мисля че може батко Галин да му викаш по-скоро... Иначе той на теб Курунирчо да вика е по-приемливо :laughing:

 

Възрастта не е важна, Рапторе, важна е либофта между хората! :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Да е жив и здрав Галин (gado), че ми пусна климатика днес!!! Щастие голямо! :laughing:

Че gado да не монтира климатици? Я да се обади веднага, че таман имам един за монтиране на "леко" неудобно място... :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Възрастта не е важна, Рапторе, важна е либофта между хората! :D

Амин, Курчо... ;)

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли защо абитуриентите броят до 12, аз също съм бил ама ние не брояхме. Верно , че е до 12 клас школото ама за мен тва си е селско ,като да си духаш сополите на улицата с ръчичка. Викат все едно са се освободили от нещо а не знаят ,че Голямата Ебавка започва тепърва, ние си се напивахме и си повръщахме както и му е реда без да показваме , че за 12 клас са ни научили да бройм. Да не се обиждат "абутурентите" всичко друго ок само тва се питам къв му е смисъла :laughing: .

Link to comment
Share on other sites

Абитуриентите броят до 12, защото това е броят на класовете, които са завършили (е, за някои е имало повторения де), а го правят, защото така затвърждават края на един период в живота им, както се вика "Горчиво", когато двама души се женят. Краят и началото на периодите в живота са много свързани. Всъщност в живота всеки край е начало. Но това беше лирическо отклонение. Децата мислят, че е много готино, че са приключили "с тъпото даскало", което всъщност изобщо не е така, но след годинки и малко опит ще го проумеят, това дори да им се казва, те поука не вземат, докато сами не го изпитат на главата си. Всеки мечтае за това, което няма. Малките си казват : Като порастна ще направя това, ще си купя онова; Големите си казват : Ех, ако сега бях млад, щях да направя това и това... Всеки има нужда от индивидуални приживявания. Викането, според мен, както и броенето до 12, не е селско, това е радост, не знам от какво е породена, но всеки я изпитва, когато завърши средното си образование, някакъв вид облекчение. Вчера с jozo бяхме на завършването на ОМГ пред Новотела и лично аз виках повече и от децата, защото си спомням колко беше хубаво, когато сме били ученици, колко е приятна тръпката от последната нощ със съучениците ти, за напиращите сълзи, когато пуснат : "Един неразделен клас", макар че ние не бяхме такъв. Цялата тази емоция те кара да викаш, освобождава се много положителна, а когато има нужда, и отрицателна енергия, когато викаш. Ако си ядосан, ти минава 2 пъти по-бързо ако излезеш на покрива на блока, респективно къщата и викаш 1-2 минути. Опит, майка, опит. Поне на мен ми върши работа. И за капак на всички неща, които изписах, ще кажа, радвайте се на ученическите си години, няма да повярвате колко бързо ще свършат... :allien

Link to comment
Share on other sites

За мен броенето до 12 не е селско, но от позицията ми в момента е тъпо.Да се радваш, че завършваш най-лесният период от живота след детската градина е много глупаво.Хей сега някой да каже, че ще ме върнат 10-ти клас и мама и тате ще дават пари ако трябва до 50 от пред на зад и от горе на голу ще броя.Да обаче свърши тая и сега зора е на лице :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Абитуриентите броят до 12, защото това е броят на класовете, които са завършили (е, за някои е имало повторения де), а го правят, защото така затвърждават края на един период в живота им, както се вика "Горчиво", когато двама души се женят. Краят и началото на периодите в живота са много свързани. Всъщност в живота всеки край е начало. Но това беше лирическо отклонение. Децата мислят, че е много готино, че са приключили "с тъпото даскало", което всъщност изобщо не е така, но след годинки и малко опит ще го проумеят, това дори да им се казва, те поука не вземат, докато сами не го изпитат на главата си. Всеки мечтае за това, което няма. Малките си казват : Като порастна ще направя това, ще си купя онова; Големите си казват : Ех, ако сега бях млад, щях да направя това и това... Всеки има нужда от индивидуални приживявания. Викането, според мен, както и броенето до 12, не е селско, това е радост, не знам от какво е породена, но всеки я изпитва, когато завърши средното си образование, някакъв вид облекчение. Вчера с jozo бяхме на завършването на ОМГ пред Новотела и лично аз виках повече и от децата, защото си спомням колко беше хубаво, когато сме били ученици, колко е приятна тръпката от последната нощ със съучениците ти, за напиращите сълзи, когато пуснат : "Един неразделен клас", макар че ние не бяхме такъв. Цялата тази емоция те кара да викаш, освобождава се много положителна, а когато има нужда, и отрицателна енергия, когато викаш. Ако си ядосан, ти минава 2 пъти по-бързо ако излезеш на покрива на блока, респективно къщата и викаш 1-2 минути. Опит, майка, опит. Поне на мен ми върши работа. И за капак на всички неща, които изписах, ще кажа, радвайте се на ученическите си години, няма да повярвате колко бързо ще свършат... :allien

Като гледам как изчерпателно отговаряш на елементарен въпрос , в мен се заражда въпроса , дали искаш да ми напишеш есето за класната по БЕЛ :D

 

 

Ahahahhah Blitz , вица маже :D:D

Link to comment
Share on other sites

Ок, ок, виц тайм. Ама е за енглиш спийкинг пийпъл.

 

Вървели си 3 домата, мама домат, татко домат и малкото доматче, ама малкото все изоставало. Накрая татко домат се ядосал, отишъл при малкия домат, смачкал го и казал: Ketchup!

Link to comment
Share on other sites

Като гледам как изчерпателно отговаряш на елементарен въпрос , в мен се заражда въпроса , дали искаш да ми напишеш есето за класната по БЕЛ :D

Срещу заплащане, може, да. Вие ще кажете дали ме бива в разтягането на локуми, но по БЕЛ и Философия съм имала винаги 6-ци... :tongue

Link to comment
Share on other sites

Вървели си 3 домата, мама домат, татко домат и малкото доматче, ама малкото все изоставало. Накрая татко домат се ядосал, отишъл при малкия домат, смачкал го и казал: Ketchup!

Blitz, президент си, бе! :)

Link to comment
Share on other sites

Срещу заплащане, може, да. Вие ще кажете дали ме бива в разтягането на локуми, но по БЕЛ и Философия съм имала винаги 6-ци... :tongue

Айде ся пък заплащане :D

Link to comment
Share on other sites

Така е, умните хора искаме заплащане :grin: ХАХАХАХАХА

Стига съм спамила. Лека вечер на всички от мен и един специален поздрав за jozo : :hump:

Djadomraz пак ще ме обвини, че използвам много тази иконка :)

Link to comment
Share on other sites

Умните ли...виж го детето, не може да си го напише само.

 

Пък и ако не са се променили много нещата тия съчинения/есета и т.н. не са особено мерило за нещо...на Четвъртък пазарЯ ако знай какво есе може да ти спретнат само да уредите алъж-вериша за цената :D

Link to comment
Share on other sites

Така е, умните хора искаме заплащане :grin: ХАХАХАХАХА

Стига съм спамила. Лека вечер на всички от мен и един специален поздрав за jozo : :hump:

Djadomraz пак ще ме обвини, че използвам много тази иконка :)

 

Хехехехехехе ;) Поне се успокоявам, че съм дясната емотиконка, че иначе лошо :laughing: Лека :)

Link to comment
Share on other sites

The things I do for kopche...

Няма, няямаа... :) Оооо-Ооо-Оооо :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Айде, Блица като е отворил серията с тъповатите, но приятни хуморески на английски...

 

- What did the fish say when it hit a concrete wall?

- "Dam!"

 

- What's E.T. short for?

- Cause he's got tiny little legs.

 

- What's green, airborne and wobbly?

- A jellycopter.

 

- What's the difference between a porcupine and a Porsche?

- The porcupine has the pricks on the outside.

 

И за десерт най-тежкото:

 

- What do you call Santa's helpers?

- Subordinate Clauses. DUN DUN DUHNNNNN! :laughing:

Link to comment
Share on other sites

:blink: :blink: :blink: ....... Ако се бях изразил на български, щяха да ме поставят (поне) на специален режим! Просто се чудех някои хора дали да ги (вариант А) ******** или просто, (вариант Б) да им *** ******* *******. Освен това щяха да ме налазят разни тъмни субекти които не си струва дори да напсуваш....

 

Те за тая цел са разните препинателни знаци - поне по форумите...

 

 

П.с. .... Абе, Мразе, тва твоето да не е - Гладна кокошка, просо сънува.... ? :P

 

Ами има чат пат моменти... нъл' са сещаш... и като прекаля и с работата и ме избива на глупости...

Link to comment
Share on other sites

След около 30 часа би трябвало да ми започне курса за водолаз по системата CMAS. Ако всичко е наред след 1 седмица по това време ще имам и съответният сертификат :rolleyes:.

Link to comment
Share on other sites

... това е радост, не знам от какво е породена, но всеки я изпитва, когато завърши средното си образование, някакъв вид облекчение.

 

Ами аз не съм изпитвал нищо подобно... може би защото знаех къде и какво ще продължа да уча и тъй като вече бях приет даже...

 

ПС: Мисля се че няма такива изцепки когато завършват студентите... защо ли... за сметка на това доста хора като завършваха казармата ревяха като магарета по цяла нощ

Link to comment
Share on other sites

- What do you get when you stab a baby with a kitchen knife?

- An erection!

 

ААХХАХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХААА КРАЙ! НЕ МОГА ПРОСТО! xD

Link to comment
Share on other sites

Ами аз не съм изпитвал нищо подобно... може би защото знаех къде и какво ще продължа да уча и тъй като вече бях приет даже...

 

ПС: Мисля се че няма такива изцепки когато завършват студентите... защо ли... за сметка на това доста хора като завършваха казармата ревяха като магарета по цяла нощ

Дедо, ти изби рибата с този лаф бе, завършване на казармата, ахахахагха :laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...